Komunikaty PR

Nowość w świecie kamer smart home

2020-05-25  |  13:20
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Langer
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
katarzyna.langer|flpr.pl| |katarzyna.langer|flpr.pl
690 000 722
www.flpr.pl
Do pobrania ezviz ( 0.01 MB )

EZVIZ wprowadza C3X: dwuobiektywową kamerę do nocnego monitoringu w kolorze z wbudowaną sztuczną inteligencją do wykrywania ruchu pojazdów i osób

 

Zamiast korzystać z oświetlenia punktowego, kamera ze sztuczną inteligencją znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu używa bezprecedensowego podwójnego obiektywu, aby rejestrować kolorowy obraz w ciemności.

 

6 maja 2020 r. - EZVIZ, światowa wiodąca marka w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, ogłosiła dziś wprowadzenie najbardziej zaawansowanej i oczekiwanej zewnętrznej kamery z Wi-Fi – modelu C3X. Dzięki dwóm obiektywom C3X rejestruje nagrania wideo w kolorze nawet w bardzo ciemnym otoczeniu (wynik badania laboratoryjnego: natężenie oświetlenia 0,005 lx) bez konieczności włączania oświetlenia punktowego. W efekcie użytkownicy C3X mogą dostrzec szczegóły na obrazach rejestrowanych nocą, takie jak kolor odzieży i samochodów, które tradycyjne kamery do monitoringu zazwyczaj nie rejestrują.

 

Dzięki wbudowanym algorytmom głębokiego uczenia się sztucznej inteligencji C3X rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od zwierząt, liści oraz innych nieistotnych przedmiotów. Kamera przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon użytkownika kiedy pojazdy i/lub osoby przekroczą linie wyznaczone przez użytkownika w aplikacji. Ta funkcja nie wymaga opłat subskrypcyjnych.

 

C3X posiada wbudowaną syrenę i światło stroboskopowe, które można zaprogramować tak, aby uruchamiały się po wykryciu ruchu. Użytkownicy mogą zmienić syrenę na nagraną ścieżkę audio, na przykład z komunikatem „wszedłeś na prywatną posiadłość” w charakterze ostrzeżenia. Precyzja ostrzegania kamery będzie stale rosnąć, ponieważ zespół EZVIZ będzie w dalszym ciągu doskonalić model i regularnie udostępniać aktualizacje oprogramowania sprzętowego w aplikacji EZVIZ.

 

Klientom europejskim EZVIZ dla każdej kamery C3X umożliwia bezpłatne przechowywanie danych w chmurze przez 24 godziny w całym okresie użytkowania produktu. Użytkownicy mogą przechowywać nagrania wideo na serwerach spółki w chmurze na terytorium Europy lub lokalnie na karcie micro SD o pojemności do 256 GB, lub za pomocą obu tych rozwiązań.

 

„C3X to obecnie najbardziej zaawansowana kamera firmy znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu”, stwierdził Dyrektor Generalny EZVIZ Europa Richard Ye. „Kamera łączy ulubione funkcje użytkowników produktów EZVIZ, takie jak proaktywna obrona, komunikacja dwustronna i obsługa karty micro-SD. Łącząc rewolucyjne technologie rejestrowania obrazu przy niskim poziomie oświetlenia oraz sztuczną inteligencję z rozwiązaniami inżynieryjnymi EZVIZ, C3X z całą pewnością stanie się popularną kamerą do monitoringu wykorzystywaną w ramach rozwiązań inteligentnego domu oraz przez małe przedsiębiorstwa”.

 

Jako zewnętrzna kamera z Wi-Fi o klasie szczelności IP67 i systemowi dwuantenowemu, która gwarantuje stabilne połączenia bezprzewodowe, C3X zapewnia całoroczne bezpieczeństwo i spokój ducha.

 

Szczegółowe informacje na temat C3X:

  • Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,

  • Technologia kompresji wideo H.265,

  • Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,

  • Klasa szczelności IP67,

  • Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZVIZ.

 

Po wprowadzeniu pierwszej kamery do nocnego monitoringu w kolorze na ubiegłorocznych targach IFA, EZVIZ ulepsza swoje produkty, wprowadzając funkcję rejestrowania obrazu nocą w kolorze oraz sztuczną inteligencję do większej liczby kamer znajdujących zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu. „Jesteśmy dumni z tego, czego dokonaliśmy i mamy nadzieję, że klienci podzielają naszą dumę”, dodaje Richard Ye.

Specyfikacje oraz dostępność produktów i usług mogą różnić się w zależności od kraju. Dokładne informacje można uzyskać od lokalnego przedstawiciela EZVIZ.

Kontakt: marketing.eu@ezvizlife.com 

 

Profil firmy

EZVIZ, marka założona w 2013 roku, przyczynia się do bezpieczniejszego i wygodniejszego życia klientów dzięki wykorzystaniu inteligentnych urządzeń, platform w chmurze i technologii sztucznej inteligencji. Nowatorskie produkty i usługi EZVIZ mają zastosowanie m.in. w domach, zakładach pracy, sklepach czy szkołach. EZVIZ dzieli się ze swoimi partnerami wyjątkowymi usługami w chmurze, Razem budując prosperujący ekosystem Internetu rzeczy.

 

O EZVIZ Europa

Od 2016 roku EZVIZ tworzy silną pozycję na europejskim rynku i dąży do zwiększenia swojego udziału w rynku na całym kontynencie, w tym w krajach Beneluksu, we Francji, w Niemczech, Grecji, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji i Hiszpanii. Europejski oddział EZVIZ z siedzibą w Hoofddorp w Holandii przyjął proaktywną strategię rozwoju za sprawą dedykowanego zespołu sprzedaży, marketingu, wsparcia technicznego i logistyki. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie TP-Link Archer A8 – WiFi AC1900 w niskiej cenie Biuro prasowe
2020-09-21 | 10:00

TP-Link Archer A8 – WiFi AC1900 w niskiej cenie

Archer A8 to gigabitowy router bezprzewodowy od TP-Link dedykowany wymagającym użytkownikom, którzy dbają o swój domowy budżet. Urządzenie pracuje w standardzie AC1900 (WiFi5) i
Technologie Jak odróżnić dobrą kamerę?
2020-09-18 | 09:00

Jak odróżnić dobrą kamerę?

Dziś ochrona mieszkań jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dostawcy rozwiązań smart home cały czas poszerzają swoją ofertę o kolejne inteligentne kamery, dzięki którym
Technologie Systemy sufitowe Uponor – nowy wymiar projektowania ogrzewania i chłodzenia pomi
2020-09-17 | 11:00

Systemy sufitowe Uponor – nowy wymiar projektowania ogrzewania i chłodzenia pomi

Rosnące wymagania inwestorów i użytkowników powierzchni biurowych oraz proekologiczne trendy w projektowaniu instalacji grzewczych sprawiają, że w nowoczesnych obiektach coraz

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie raka. Polska onkologia staje się coraz bardziej innowacyjna

Każdego roku nowotwór jest diagnozowany u ponad 160 tys. Polaków, z których około 100 tys. umiera. Prognozy wskazują, że w ciągu 10 lat liczba pacjentów onkologicznych wzrośnie o 1/3. Światowa onkologia poczyniła w ostatnich latach ogromne postępy – zarówno w obszarze innowacyjnych terapii, jak i nowych technologii, które wspierają diagnostykę i leczenie. Dzięki temu zwiększył się wskaźnik przeżywalności pacjentów chorych na raka. Postęp miał miejsce także w polskiej onkologii, choć – jak wskazują autorzy raportu „Innowacyjna onkologia. Potrzeby. Możliwości. System” – wciąż pozostało wiele do zrobienia, a największe nadzieje są związane m.in. z wykorzystaniem danych i sztucznej inteligencji. Mają one potencjał, by zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Wdrażanie Przemysłu 4.0 wyzwaniem w zakresie bezpieczeństwa kraju. Kluczowe odpowiednie zabezpieczenie infrastruktury krytycznej

Wraz ze wzrostem znaczenia rozwiązań z sektora Przemysłu 4.0 wzrasta zapotrzebowanie na zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pozwolą błyskawicznie wykryć zagrożenia ze strony cyberprzestępczości. Szczególną ochroną powinny zostać objęte przedsiębiorstwa wchodzące w skład infrastruktury krytycznej, często korzystającej z rozwiązań sprzed ery powszechnego internetu. W zapewnieniu bezpieczeństwa sieciom tego typu pomoże sztuczna inteligencja.

 

Firma

Pandemia wyzwoliła zapotrzebowanie na innowacyjne pomysły. Część start-upów dobrze wykorzystuje nowe realia

Mimo że lockdown związany z pandemią utrudnił funkcjonowanie wielu biznesów, część najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw wykorzystała okazję, aby zmienić swoją metodykę działania. Przejście na zdalny model funkcjonowania pozwoliło przenieść działalność firm do sieci, a także rozwinąć się w nowych gałęziach gospodarki. Pandemia koronawirusa okazała się zachętą do unowocześnienia wielu biznesów.