Komunikaty PR

Nowość w świecie kamer smart home

2020-05-25  |  13:20
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Langer
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
katarzyna.langer|flpr.pl| |katarzyna.langer|flpr.pl
690 000 722
www.flpr.pl
Do pobrania ezviz ( 0.01 MB )

EZVIZ wprowadza C3X: dwuobiektywową kamerę do nocnego monitoringu w kolorze z wbudowaną sztuczną inteligencją do wykrywania ruchu pojazdów i osób

 

Zamiast korzystać z oświetlenia punktowego, kamera ze sztuczną inteligencją znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu używa bezprecedensowego podwójnego obiektywu, aby rejestrować kolorowy obraz w ciemności.

 

6 maja 2020 r. - EZVIZ, światowa wiodąca marka w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, ogłosiła dziś wprowadzenie najbardziej zaawansowanej i oczekiwanej zewnętrznej kamery z Wi-Fi – modelu C3X. Dzięki dwóm obiektywom C3X rejestruje nagrania wideo w kolorze nawet w bardzo ciemnym otoczeniu (wynik badania laboratoryjnego: natężenie oświetlenia 0,005 lx) bez konieczności włączania oświetlenia punktowego. W efekcie użytkownicy C3X mogą dostrzec szczegóły na obrazach rejestrowanych nocą, takie jak kolor odzieży i samochodów, które tradycyjne kamery do monitoringu zazwyczaj nie rejestrują.

 

Dzięki wbudowanym algorytmom głębokiego uczenia się sztucznej inteligencji C3X rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od zwierząt, liści oraz innych nieistotnych przedmiotów. Kamera przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon użytkownika kiedy pojazdy i/lub osoby przekroczą linie wyznaczone przez użytkownika w aplikacji. Ta funkcja nie wymaga opłat subskrypcyjnych.

 

C3X posiada wbudowaną syrenę i światło stroboskopowe, które można zaprogramować tak, aby uruchamiały się po wykryciu ruchu. Użytkownicy mogą zmienić syrenę na nagraną ścieżkę audio, na przykład z komunikatem „wszedłeś na prywatną posiadłość” w charakterze ostrzeżenia. Precyzja ostrzegania kamery będzie stale rosnąć, ponieważ zespół EZVIZ będzie w dalszym ciągu doskonalić model i regularnie udostępniać aktualizacje oprogramowania sprzętowego w aplikacji EZVIZ.

 

Klientom europejskim EZVIZ dla każdej kamery C3X umożliwia bezpłatne przechowywanie danych w chmurze przez 24 godziny w całym okresie użytkowania produktu. Użytkownicy mogą przechowywać nagrania wideo na serwerach spółki w chmurze na terytorium Europy lub lokalnie na karcie micro SD o pojemności do 256 GB, lub za pomocą obu tych rozwiązań.

 

„C3X to obecnie najbardziej zaawansowana kamera firmy znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu”, stwierdził Dyrektor Generalny EZVIZ Europa Richard Ye. „Kamera łączy ulubione funkcje użytkowników produktów EZVIZ, takie jak proaktywna obrona, komunikacja dwustronna i obsługa karty micro-SD. Łącząc rewolucyjne technologie rejestrowania obrazu przy niskim poziomie oświetlenia oraz sztuczną inteligencję z rozwiązaniami inżynieryjnymi EZVIZ, C3X z całą pewnością stanie się popularną kamerą do monitoringu wykorzystywaną w ramach rozwiązań inteligentnego domu oraz przez małe przedsiębiorstwa”.

 

Jako zewnętrzna kamera z Wi-Fi o klasie szczelności IP67 i systemowi dwuantenowemu, która gwarantuje stabilne połączenia bezprzewodowe, C3X zapewnia całoroczne bezpieczeństwo i spokój ducha.

 

Szczegółowe informacje na temat C3X:

  • Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,

  • Technologia kompresji wideo H.265,

  • Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,

  • Klasa szczelności IP67,

  • Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZVIZ.

 

Po wprowadzeniu pierwszej kamery do nocnego monitoringu w kolorze na ubiegłorocznych targach IFA, EZVIZ ulepsza swoje produkty, wprowadzając funkcję rejestrowania obrazu nocą w kolorze oraz sztuczną inteligencję do większej liczby kamer znajdujących zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu. „Jesteśmy dumni z tego, czego dokonaliśmy i mamy nadzieję, że klienci podzielają naszą dumę”, dodaje Richard Ye.

Specyfikacje oraz dostępność produktów i usług mogą różnić się w zależności od kraju. Dokładne informacje można uzyskać od lokalnego przedstawiciela EZVIZ.

Kontakt: marketing.eu@ezvizlife.com 

 

Profil firmy

EZVIZ, marka założona w 2013 roku, przyczynia się do bezpieczniejszego i wygodniejszego życia klientów dzięki wykorzystaniu inteligentnych urządzeń, platform w chmurze i technologii sztucznej inteligencji. Nowatorskie produkty i usługi EZVIZ mają zastosowanie m.in. w domach, zakładach pracy, sklepach czy szkołach. EZVIZ dzieli się ze swoimi partnerami wyjątkowymi usługami w chmurze, Razem budując prosperujący ekosystem Internetu rzeczy.

 

O EZVIZ Europa

Od 2016 roku EZVIZ tworzy silną pozycję na europejskim rynku i dąży do zwiększenia swojego udziału w rynku na całym kontynencie, w tym w krajach Beneluksu, we Francji, w Niemczech, Grecji, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji i Hiszpanii. Europejski oddział EZVIZ z siedzibą w Hoofddorp w Holandii przyjął proaktywną strategię rozwoju za sprawą dedykowanego zespołu sprzedaży, marketingu, wsparcia technicznego i logistyki. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-07-13 | 15:30

Huawei P40 lite 5G – nowy smartfon 5G za 1799 zł

Huawei wprowadził do sprzedaży nową wersję smartfona z serii P40 – Huawei P40 lite 5G. Smartfon zasilany jest przez zintegrowany z modemem 5G procesor Kirin 820, który zapewnia szybki transfer danych w technologii 5G aż do 1,6
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-07-10 | 15:30

Pobierz aplikację AutoMapa z Huawei AppGallery i podróżuj po Europie za darmo

Użytkownicy smartfonów Huawei, którzy pobiorą aplikację AutoMapa ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, mogą przez miesiąc korzystać z bezpłatnych map Europy. Oferta dotyczy zarówno smartfonów Huawei
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-07-10 | 11:40

Bayer nawiązuje współpracę z Prospera Technologies Inc.

Bayer nawiązuje współpracę z Prospera Technologies Inc. w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań cyfrowych dla producentów warzyw szklarniowych Strategiczna współpraca ma na celu

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Sprzęt i gadżety

Pandemia napędziła rekordową sprzedaż komputerów, zwłaszcza w segmencie laptopów. Boom na rynku jest jednak chwilowy [DEPESZA]

W wyniku restrykcji pandemicznych wzrosło zainteresowanie komputerami osobistymi. Masowe przechodzenie pracowników na model pracy zdalnej oraz postawienie na edukację domową wymusiło na wielu firmach oraz użytkownikach zakup nowego sprzętu. Z szacunków firmy analitycznej Gartner wynika, że w drugim kwartale 2020 roku sprzedano 64,8 mln komputerów, a motorem napędowym tego sektora gospodarki okazały się urządzenia mobilne.

Kosmos i lotnictwo

Nadchodzi era odkryć w kosmosie. Nowe dyrektywy NASA zapewnią bezpieczeństwo biologiczne ciałom niebieskim i umożliwią dalszą eksplorację kosmosu [DEPESZA]

Ciała niebieskie, które mogły kiedyś mieć środowisko odpowiednie do życia, są szczególnie wrażliwe na skażenie mikrobiologiczne. Ochrona planetarna polega nie tylko na ochronie ciał Układu Słonecznego przed zanieczyszczeniem przez życie na Ziemi, ale też na ochronie Ziemi. Biuro Ochrony Planetarnej NASA promuje odpowiedzialną eksplorację Układu Słonecznego, dlatego niedawno ogłosiło dwie nowe dyrektywy dotyczące ochrony planet w przypadku misji na Księżyc i Marsa. – Te nowe wytyczne otworzą nową erę odkryć – przekonuje Jim Bridenstine, administrator NASA.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.