Nowe technologie od Ezviz na 2021 rok
Grupa FLPR
ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wchodzi w 2021 rok z nową generacją kamer, które wznoszą przyjemność z użytkowania i codzienny komfort na jeszcze wyższy poziom. Do rodziny produktów Ezviz dołączają między innymi nowe modele zarządzane przez sztuczną inteligencję oraz ulepszone wersje bestsellerowych sprzętów.
Europejski rynek smart home jest stale napędzany przez narastające potrzeby klientów, związane z bezpieczeństwem, ochroną i wygodą. Konsumenci oczekują spełnienia swoich oczekiwań poprzez najnowocześniejsze technologie. Doceniają produkty, które są łatwe w obsłudze i zintegrowane.
W odpowiedzi na trendy rynkowe na 2021 Ezviz rozpoczyna ten rok, prezentując szereg nowoczesnych produktów, już w jego pierwszym kwartale. Nowe nabytki, zaopatrzone w technologię AI, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do nowości należy m.in. model C8C - pierwsza w historii marki kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia, a także obrotowa kamera domowa C6W. Oba produkty obsługują monitorowanie 360 stopni, rejestrujące każdy najmniejszy zakątek posesji czy domu. Dopracowany i subtelny design sprawia, że kamery pasują do każdego wystroju i otoczenia. Ponadto Ezviz modernizuje swoje najpopularniejsze modele: C3W i C6C, wzbogacając je w lepszą jakość nagrywania oraz detekcję ruchu, dodając do oferty C3W Pro i C6C Pro. Warto również wspomnieć, że firma idzie o krok dalej, proponując bezprzewodowe, zasilane przez baterie kamery. BC1 znacznie przewyższa inne modele dostępne na rynku pod względem wydajności. Dzięki baterii o pojemności 12900 mAH potrafi działać w normalnych warunkach nawet do roku na jednym naładowaniu.
“Jesteśmy świadomi, że w Europie smart living, jest nie tyle opcją, ile rosnącą potrzebą. Coraz więcej konsumentów szuka produktów najwyższej klasy, które pomogą im żyć wygodniej i bezpieczniej. Często są oni zaskoczeni tym, jak nowoczesne technologie są w stanie ułatwić ich codzienne życie.” - mówi Tomasz Kowalewski, Krajowy Menadżer Sprzedaży w Ezviz Polska - “W 2021 naszym głównym priorytetem jest kompletowanie oferty produktowej i wprowadzanie technologii AI do wszystkich urządzeń.”
Wbudowany algorytm sztucznej inteligencji umożliwia detekcję osób, tryb nocny w kolorze, wysoką rozdzielczość zdjęć nawet do 4MP i wydajną kompresję wideo H.265. To tylko niektóre z technologii, jakie oferują produkty marki Ezviz. W taki sposób produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów:
- C8C kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia - wielofunkcyjna kamera, która nagrywa, wykrywa i ostrzega przed potencjalnymi intruzami. Zaprojektowana tak, aby przezwyciężyć wszystkie wyzwania obserwacji na zewnątrz - panoramiczne monitorowanie, detekcja osób, kolorowy tryb nocny i aktywna ochrona w razie nagłego zdarzenia.
- C6W kamera domowa z funkcją obrotu/pochylenia - inteligentna, kopułkowa kamera, która łączy nowoczesny design z panoramicznym rejestrowaniem domowej przestrzeni. Kiedy wykryje jakiś ruch, potrafi automatycznie przybliżyć obraz nawet 4-krotnie. Aby wyeliminować niepotrzebne alerty, funkcję można przełączyć na wykrywanie osób, ignorując inne źródła ruchu.
- BC1 zestaw zasilany baterią - przełomowy produkt przeznaczony zarówno do monitoringu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kamera BC1, połączona ze stacją bazową, gwarantuje bardzo długie działanie na jednym naładowaniu baterii.
- C3W Pro kamera zewnętrzna z kolorowym trybem nocnym - wyposażony w AI ulepszony model najlepiej sprzedającej się kamery zewnętrznej C3W, która staje się przodownikiem w rozwoju serii outdoorowej. C3W Pro zawiera wiele ulepszeń w monitoringu nocnym, precyzyjności alertów i jakości wideo.
- C6CN Pro domowa kamera z funkcją obrotu/pochylenia - obowiązkowy produkt dla zwiększenia bezpieczeństwa w domu. Dzięki nowoczesnemu AI kamerze nie umknie żaden szczegół. Dodatkowo wyposażona jest w najlepsze technologie rejestrowania obrazu i inne innowacyjne funkcje.

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień
Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Bankowość
Phishing największym cyberzagrożeniem. Przestępcy będą coraz częściej sięgać po AI, by skutecznie docierać do potencjalnych ofiar

Choć liczba zablokowanych przez CyberTarczę fałszywych stron internetowych wyłudzających dane spadła w ubiegłym roku z 360 tys. do 305 tys., to wciąż najczęstszym typem ataku, po jaki sięgają cyberprzestępcy, jest phishing. Ten trend prawdopodobnie utrzyma się w najbliższych latach, m.in. dlatego że sztuczna inteligencja umożliwia hakerom dużo łatwiejsze podszywanie się pod cudzą tożsamość. Choć CyberTarcza działająca w sieci Orange Polska skutecznie chroni internautów przed atakami, to wciąż jednak to właśnie człowiek jest ich głównym celem.
Medycyna
Komisja Europejska pracuje nad nową dyrektywą tytoniową. Papierosy w Polsce mogą znacznie podrożeć

W Brukseli trwa dyskusja nad zmianami w unijnej dyrektywie tytoniowej. Minimalna stawka akcyzy na paczkę papierosów w UE może wzrosnąć nawet dwukrotnie: z 1,8 euro do 3,6 euro. Doprowadziłoby to do wyrównania cen papierosów pomiędzy państwami UE. Wzrost cen byłby najbardziej dotkliwy dla palaczy z tych państw, które przystąpiły do UE w 2004 roku, w tym Polski, z uwagi na znacznie niższy udział akcyzy w cenie paczki papierosów niż nowe minima unijne. Nad Wisłą paczka papierosów mogłaby kosztować nawet ok. 40 zł. Nowa dyrektywa tytoniowa może zostać otwarta już podczas duńskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.