Nowe technologie od Ezviz na 2021 rok
Grupa FLPR
ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wchodzi w 2021 rok z nową generacją kamer, które wznoszą przyjemność z użytkowania i codzienny komfort na jeszcze wyższy poziom. Do rodziny produktów Ezviz dołączają między innymi nowe modele zarządzane przez sztuczną inteligencję oraz ulepszone wersje bestsellerowych sprzętów.
Europejski rynek smart home jest stale napędzany przez narastające potrzeby klientów, związane z bezpieczeństwem, ochroną i wygodą. Konsumenci oczekują spełnienia swoich oczekiwań poprzez najnowocześniejsze technologie. Doceniają produkty, które są łatwe w obsłudze i zintegrowane.
W odpowiedzi na trendy rynkowe na 2021 Ezviz rozpoczyna ten rok, prezentując szereg nowoczesnych produktów, już w jego pierwszym kwartale. Nowe nabytki, zaopatrzone w technologię AI, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do nowości należy m.in. model C8C - pierwsza w historii marki kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia, a także obrotowa kamera domowa C6W. Oba produkty obsługują monitorowanie 360 stopni, rejestrujące każdy najmniejszy zakątek posesji czy domu. Dopracowany i subtelny design sprawia, że kamery pasują do każdego wystroju i otoczenia. Ponadto Ezviz modernizuje swoje najpopularniejsze modele: C3W i C6C, wzbogacając je w lepszą jakość nagrywania oraz detekcję ruchu, dodając do oferty C3W Pro i C6C Pro. Warto również wspomnieć, że firma idzie o krok dalej, proponując bezprzewodowe, zasilane przez baterie kamery. BC1 znacznie przewyższa inne modele dostępne na rynku pod względem wydajności. Dzięki baterii o pojemności 12900 mAH potrafi działać w normalnych warunkach nawet do roku na jednym naładowaniu.
“Jesteśmy świadomi, że w Europie smart living, jest nie tyle opcją, ile rosnącą potrzebą. Coraz więcej konsumentów szuka produktów najwyższej klasy, które pomogą im żyć wygodniej i bezpieczniej. Często są oni zaskoczeni tym, jak nowoczesne technologie są w stanie ułatwić ich codzienne życie.” - mówi Tomasz Kowalewski, Krajowy Menadżer Sprzedaży w Ezviz Polska - “W 2021 naszym głównym priorytetem jest kompletowanie oferty produktowej i wprowadzanie technologii AI do wszystkich urządzeń.”
Wbudowany algorytm sztucznej inteligencji umożliwia detekcję osób, tryb nocny w kolorze, wysoką rozdzielczość zdjęć nawet do 4MP i wydajną kompresję wideo H.265. To tylko niektóre z technologii, jakie oferują produkty marki Ezviz. W taki sposób produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów:
- C8C kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia - wielofunkcyjna kamera, która nagrywa, wykrywa i ostrzega przed potencjalnymi intruzami. Zaprojektowana tak, aby przezwyciężyć wszystkie wyzwania obserwacji na zewnątrz - panoramiczne monitorowanie, detekcja osób, kolorowy tryb nocny i aktywna ochrona w razie nagłego zdarzenia.
- C6W kamera domowa z funkcją obrotu/pochylenia - inteligentna, kopułkowa kamera, która łączy nowoczesny design z panoramicznym rejestrowaniem domowej przestrzeni. Kiedy wykryje jakiś ruch, potrafi automatycznie przybliżyć obraz nawet 4-krotnie. Aby wyeliminować niepotrzebne alerty, funkcję można przełączyć na wykrywanie osób, ignorując inne źródła ruchu.
- BC1 zestaw zasilany baterią - przełomowy produkt przeznaczony zarówno do monitoringu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kamera BC1, połączona ze stacją bazową, gwarantuje bardzo długie działanie na jednym naładowaniu baterii.
- C3W Pro kamera zewnętrzna z kolorowym trybem nocnym - wyposażony w AI ulepszony model najlepiej sprzedającej się kamery zewnętrznej C3W, która staje się przodownikiem w rozwoju serii outdoorowej. C3W Pro zawiera wiele ulepszeń w monitoringu nocnym, precyzyjności alertów i jakości wideo.
- C6CN Pro domowa kamera z funkcją obrotu/pochylenia - obowiązkowy produkt dla zwiększenia bezpieczeństwa w domu. Dzięki nowoczesnemu AI kamerze nie umknie żaden szczegół. Dodatkowo wyposażona jest w najlepsze technologie rejestrowania obrazu i inne innowacyjne funkcje.
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna
Świąteczna oferta EZVIZ: niezwykłe promocje na urządzenia smart home!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.