Niezawodne i wytrzymałe tablety Getac optymalizują produktywność ArcelorMittal
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
ArcelorMittal France, wiodąca na świecie firma zajmująca się stalą i górnictwem, współpracuje z Getac od 2020 roku i niezmiennie ufa kompleksowym rozwiązaniom firmy. Do przeprowadzania prac konserwacyjnych i produkcyjnych zakład we francuskiej Dunkierce wykorzystuje nie tylko wytrzymałe tablety, ale również stacje dokujące i zasilacze samochodowe, a także zdalne anteny podłączane bezpośrednio do maszyn. W pełni wytrzymałe tablety F110 i A140 firmy Getac są niezawodne i doskonale nadają się do użytku w urządzeniach do obsługi materiałów, które są narażone na silne wibracje, wysoką temperaturę lub kurz, a także intensywne korzystanie z ekranu.
Jako światowy lider w produkcji i wydobyciu stali, ArcelorMittal dąży do wytwarzania coraz bardziej zaawansowanego stopu, mającego pozytywny wpływ na ludzi i planetę. Jest on produkowany przy użyciu innowacyjnych procesów, które zużywają mniej energii, emitują znacznie mniej dwutlenku węgla i pozwalają obniżyć koszty. Skutkuje to czystszą, mocniejszą i nadającą się do ponownego wykorzystania stalą dla pojazdów elektrycznych i infrastruktury energii odnawialnej, która będzie wspierać społeczeństwa w ich transformacji w nadchodzących dziesięcioleciach.
Wyposażając się w kompleksowe rozwiązania Getac F110 i A14, ArcelorMittal France korzysta z rozwiązań IT i akcesoriów, takich jak stacje dokujące, ładowarki i zdalne anteny, a także z całkowitej gwarancji, obejmującej przypadkowe uszkodzenia. Kompleksowe rozwiązanie obejmuje również monitorowanie projektów usług technicznych w celu dostosowania rozwiązań do stale zmieniających się potrzeb.
W pełni wytrzymały tablet Getac F110 umożliwia pracownikom ArcelorMittal efektywną pracę w trudnym środowisku operacyjnym, w szczególności dzięki pojemności przechowywania danych, autonomii i szybkiej łączności do szybkiego i wydajnego przesyłania danych.
Ponadto, tablet klasy rugged A140 daje pracownikom ArcelorMittal France możliwość dostępu do maksymalnej ilości informacji dzięki 14-calowemu ekranowi, a także przyczynia się do zwiększenia ich produktywności, co pozwala zapewnić prowadzenie wydajnych i nieprzerwanych operacji dzięki podwójnej, wymiennej baterii.
"Tablety Getac znacznie poprawiły dostępność naszej aplikacji i sprzętu do obsługi płyt. W rzeczywistości wyeliminowały one problemy związane z utratą połączenia sieciowego, ponieważ mogą łączyć się z siecią 4G/5G" - wyjaśnia Sébastien Denisselle, kierownik projektu Decarbo Digital w ArcelorMittal France Dunkerque.
Tak solidna łączność zapewnia, że operacje nie są zakłócane przez problemy z komunikacją, co jest niezbędne w tym środowisku operacyjnym. Ponadto tablety oferują przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs, który ułatwia przeglądanie i korzystanie z różnych aplikacji, znacznie poprawiając wydajność zespołów w terenie. Ta łatwość użytkowania umożliwia również operatorom szybkie zaadoptowanie technologii.
"Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać tak dużą grupę jak ArcelorMittal w jej cyfrowej transformacji i dążeniu do poprawy warunków pracy poprzez wyposażenie jej zespołów w wysokowydajne, mobilne rozwiązania Getac" - mówi Jimmy Lin, Getac Technology France Director.
Wytrzymałe rozwiązania Getac wybrane przez ArcelorMittal oferują szereg korzyści:
- Ulepszona łączność i ciągła dostępność dzięki 4G/5G, dwa niezbędne czynniki do nieprzerwanego wykonywania operacji przemysłowych.
- 14-calowe wytrzymałe tablety A140, oferujące interfejs ułatwiający przeglądanie dokumentów.
- Tablety F110 i A140 oferują również elastyczność użytkowania i wdrażania w celu optymalizacji operacji.
- Całkowita gwarancja "Bumper to Bumper" obejmuje przypadkowe uszkodzenia.
"Elastyczność tabletów Getac jest główną zaletą w obciążonych środowiskach operacyjnych. Możliwość wymiany tabletów między różnymi maszynami przy zachowaniu ciągłości pracy jest cennym atutem. Pozwala nam to szybko reagować na zmieniające się potrzeby w terenie i optymalizować wykorzystanie naszych zasobów. Tablety Getac odgrywają kluczową rolę w poprawie naszej produktywności, wydajności i zdolności do utrzymania wysokiej wydajności operacji, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach" - dodaje Sébastien Denisselle z ArcelorMittal France.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć
Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Handel
Dzięki sztucznej inteligencji przesyłki mogą trafiać do klientów tego samego dnia. Liczba takich dostaw w Amazon znacząco rośnie

Prognozy rynkowe wskazują, że wart ok. 10 mld dol. globalny rynek dostaw realizowanych jednego dnia będzie w kolejnych latach dynamicznie rosnąć. Wpływają na to przede wszystkim oczekiwania konsumentów co do szybkich i terminowych doręczeń. Zarówno firmy kurierskie, jak i sklepy internetowe coraz mocniej inwestują w ten trend. W Amazon opcja Same-Day Delivery jest już możliwa w 135 lokalizacjach w Europie, a w tym roku przybędzie 20 kolejnych. W I kwartale br. Amazon dostarczył w tym trybie o 80 proc. paczek więcej niż przed rokiem. Głównie były to produkty z kategorii niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.