Komunikaty PR

Laptop do pracy w domu – czym kierować się przy zakupie?

2020-03-27  |  08:00
Biuro prasowe

Nowoczesne laptopy mają obecnie wiele innowacyjnych funkcji ułatwiających wielozadaniową pracę, szczególnie wtedy, gdy pracujemy z domu. Wydajny procesor, czytelny ekran z żywymi barwami, wytrzymała bateria i możliwość szybkiej wymiany plików między urządzeniami znacznie ułatwiają pracę w domowych warunkach. Przykładem urządzeń idealnych do mobilnej pracy są lekkie i innowacyjne laptopy Huawei MateBook D 15 i MateBook D 14, które dostępne są w tej chwili w nowych, atrakcyjnej cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Wielozadaniowość i oszczędność czasu

Praca zdalna wiąże się z szeregiem wyzwań. Musimy zapewnić sobie przestrzeń oraz warunki, by w spokoju realizować swoje zawodowe zadania. Większość z nas pracując zdalnie polega na dwóch urządzeniach – laptopie i smartfonie. Smartfon wystarcza do pracy wstępnej – zaznaczenia fragmentów tekstów, edycji prezentacji, poprawek w raporcie – którą później często trzeba dokończyć na komputerze. Przesył plików między tymi dwoma urządzeniami nie musi być kłopotliwy, nie musi wymagać nawet użycia kabli czy przejściówek. Innowacyjna funkcja OneHop, w którą wyposażone są laptopy MateBook serii D, pozwala wymienić pliki między laptopem a smartfonem bez użycia kabli. Transfer jest prosty i szybki – wystarczy włączyć w smartfonie odpowiednią funkcję, a następnie zbliżyć smartfon Huawei (wyposażony w moduł NFC oraz z nakładką EMUI 9.0 lub nowszą wersją) do laptopa. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć w jedną minutę – to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas.

 

Inna funkcja ułatwiająca życie to czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki temu użytkownik bezpieczne i szybko loguje się do laptopów. Wyprowadzenie z trybu uśpienia trwa kilka sekund, a pełne włączenie - niewiele dłużej.

 

Mobilność na najwyższym poziomie

Pracując zdalnie, potrzebujemy się przemieszczać, czy to w obrębie mieszkania, czy między miejscami spotkań. Długość pracy baterii lub możliwość jej szybkiego naładowania staje się wtedy bardzo ważna.

W pełni naładowana bateria laptopów Huawei serii D pozwala na niezakłóconą pracę do 8 godzin. Co więcej,  wystarczy 30 minut, by baterię laptopa MateBook D 14 naładować do 46%.

 

Bezpieczne, multimedialne centrum rozrywki

Trwająca wiele godzin praca przed ekranem męczy nasze oczy. To ważne, by ekran laptopa, na którym pracujemy, nie tylko był czytelny (a ekran FullView HD zapewnia wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali), ważne, by posiadał funkcję redukcji szkodliwego, niebieskiego światła. To istotne także wtedy, gdy po pracy, wieczorem, zamieniamy laptop w kinowy ekran i odpoczywamy przy ulubionym serialu.

 

MateBook D 14 i D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie

Oba modele to następcy jednych z najbardziej popularnych w zeszłym roku laptopów w Polsce, teraz do kupienia w nowych rekomendowanych cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów. Można je kupić w sieciach sklepów Media Expert, Media Markt, x-kom i Neonet oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei - huawei.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie DO OK SA zapowiada przejście ze sfery usług do sfery rozwiązań Biuro prasowe
2020-07-03 | 10:30

DO OK SA zapowiada przejście ze sfery usług do sfery rozwiązań

DO OK SA, notowana na NewConnect firma specjalizująca się w konsultingu IT i dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych,  rozpoczęła jeden z głównych celów
Technologie Nowa kampania Huawei promująca sklep AppGallery
2020-07-01 | 12:00

Nowa kampania Huawei promująca sklep AppGallery

90 dni darmowej muzyki w aplikacji Empik Music i rabaty w aplikacjach iTaxi, Hop.City i Traficar to elementy nowej kampanii Huawei promującej autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery.
Technologie 64 proc. Polaków chce pracować zdalnie. Jak zintegrować zespół w jednym Hubie?
2020-06-30 | 17:06

64 proc. Polaków chce pracować zdalnie. Jak zintegrować zespół w jednym Hubie?

Praca zdalna i zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga od firm nowego spojrzenia na to, jak technologia może uzupełniać nasze potrzeby. Cześć pracowników musi przyjść do biura,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.