Komunikaty PR

Laptop do pracy w domu – czym kierować się przy zakupie?

2020-03-27  |  08:00
Biuro prasowe

Nowoczesne laptopy mają obecnie wiele innowacyjnych funkcji ułatwiających wielozadaniową pracę, szczególnie wtedy, gdy pracujemy z domu. Wydajny procesor, czytelny ekran z żywymi barwami, wytrzymała bateria i możliwość szybkiej wymiany plików między urządzeniami znacznie ułatwiają pracę w domowych warunkach. Przykładem urządzeń idealnych do mobilnej pracy są lekkie i innowacyjne laptopy Huawei MateBook D 15 i MateBook D 14, które dostępne są w tej chwili w nowych, atrakcyjnej cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Wielozadaniowość i oszczędność czasu

Praca zdalna wiąże się z szeregiem wyzwań. Musimy zapewnić sobie przestrzeń oraz warunki, by w spokoju realizować swoje zawodowe zadania. Większość z nas pracując zdalnie polega na dwóch urządzeniach – laptopie i smartfonie. Smartfon wystarcza do pracy wstępnej – zaznaczenia fragmentów tekstów, edycji prezentacji, poprawek w raporcie – którą później często trzeba dokończyć na komputerze. Przesył plików między tymi dwoma urządzeniami nie musi być kłopotliwy, nie musi wymagać nawet użycia kabli czy przejściówek. Innowacyjna funkcja OneHop, w którą wyposażone są laptopy MateBook serii D, pozwala wymienić pliki między laptopem a smartfonem bez użycia kabli. Transfer jest prosty i szybki – wystarczy włączyć w smartfonie odpowiednią funkcję, a następnie zbliżyć smartfon Huawei (wyposażony w moduł NFC oraz z nakładką EMUI 9.0 lub nowszą wersją) do laptopa. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć w jedną minutę – to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas.

 

Inna funkcja ułatwiająca życie to czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki temu użytkownik bezpieczne i szybko loguje się do laptopów. Wyprowadzenie z trybu uśpienia trwa kilka sekund, a pełne włączenie - niewiele dłużej.

 

Mobilność na najwyższym poziomie

Pracując zdalnie, potrzebujemy się przemieszczać, czy to w obrębie mieszkania, czy między miejscami spotkań. Długość pracy baterii lub możliwość jej szybkiego naładowania staje się wtedy bardzo ważna.

W pełni naładowana bateria laptopów Huawei serii D pozwala na niezakłóconą pracę do 8 godzin. Co więcej,  wystarczy 30 minut, by baterię laptopa MateBook D 14 naładować do 46%.

 

Bezpieczne, multimedialne centrum rozrywki

Trwająca wiele godzin praca przed ekranem męczy nasze oczy. To ważne, by ekran laptopa, na którym pracujemy, nie tylko był czytelny (a ekran FullView HD zapewnia wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali), ważne, by posiadał funkcję redukcji szkodliwego, niebieskiego światła. To istotne także wtedy, gdy po pracy, wieczorem, zamieniamy laptop w kinowy ekran i odpoczywamy przy ulubionym serialu.

 

MateBook D 14 i D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie

Oba modele to następcy jednych z najbardziej popularnych w zeszłym roku laptopów w Polsce, teraz do kupienia w nowych rekomendowanych cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów. Można je kupić w sieciach sklepów Media Expert, Media Markt, x-kom i Neonet oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei - huawei.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Księgowość przechodzi do chmury Biuro prasowe
2020-06-01 | 01:00

Księgowość przechodzi do chmury

Pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych, niezależni księgowi czy przedsiębiorcy prowadzący księgowość na własną rękę, stają przed coraz większymi wyzwaniami
Technologie Inteligentne zamki podbiją rynek smart home
2020-05-30 | 11:00

Inteligentne zamki podbiją rynek smart home

Globalna kwarantanna spowodowana przez przyrost zachorowań na COVID-19 wpłynęła na zmianę dotychczasowych zachowań ludzi. Ciekawym na to przykładem są, chociażby aplikacje randkowe lub te
Technologie Jak dbać o elektronikę? Przeczytaj te 10 rad
2020-05-29 | 13:45

Jak dbać o elektronikę? Przeczytaj te 10 rad

Wymiana elektroniki może być naprawdę bolesna dla portfela - w ubiegłym roku Polacy przeznaczyli na zakup smartfona średnio 1230 zł, wynika z raportu GfK przygotowanego dla

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ekologia

Zużyliśmy miliony ton maseczek i rękawiczek. Polscy naukowcy zbadają, jak bezpiecznie dla środowiska zutylizować odpady

W USA produkuje się fartuchy wielokrotnego użytku z poduszek powietrznych, które można prać nawet 50 razy. Naukowcy z Uniwersytetu w Nebrasce testują, czy światło ultrafioletowe odkazi i przedłuży żywotność masek medycznych. Wszystko po to, by zmniejszyć ilość odpadów. Maseczki czy rękawiczki, które chronią przed koronawirusem, dla środowiska mogą być dużym zagrożeniem. Polscy naukowcy angażują się w projekt badawczy UPS-Plus, który ma zbadać, w jaki sposób bezpiecznie utylizować zużyty sprzęt ochronny.

Kosmos i lotnictwo

Rakieta Falcon z kapsułą Crew Dragon ma ponownie wystartować 30 maja. Może być to przełomowe wydarzenie w wyścigu kosmicznym [DEPESZA]

Jeśli statek kosmiczny będzie latał w odległości 10 mil morskich od burzowych chmur, misja powinna zostać odwołana – tak wynika z przepisów NASA. To właśnie ze względu na bezpieczeństwo załogi start rakiety Falcon 9 i zamontowanej na niej kapsuły Crew Dragon został przełożony z 27 na 30 maja. – Ryzyko było zbyt duże, podjęliśmy dobrą decyzję – mówi Jim Bridenstine, administrator NASA.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.