Im więcej, tym lepiej. Obudowy ToughArmor Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD
Projekt Zero2
Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl
Rozważasz, czy lepiej zamontować w pececie napęd optyczny, czy może dysk SSD lub HDD? Wybór może nie być taki prosty. Szczególnie jeśli w swojej pracy korzystasz zarówno z płyt CD lub DVD, jak i danych na dysku. A może… nie trzeba z niczego rezygnować? To możliwe, jeżeli korzystasz z obudowy z serii ToughArmor Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD Combo od Icy Dock.
Na płyty oraz wiele dysków
Obudowę ToughArmor Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD Combo możesz umieścić w pecetowej wnęce 5,25”. Zmieści ona pojedynczy napęd optyczny typu Slim albo Ultraslim (od 9,5 do 12,7 mm) oraz od dwóch do nawet sześciu 2,5-calowych dysków SSD lub HDD. Dzięki temu nie musisz wybierać “napęd czy dysk”. Ogranicza to także konieczność stosowania adapterów czy przenoszenia danych. Pozornie jest to sztuczny problem, jednak w praktyce są dziedziny, gdzie korzysta się zarówno z napędu optycznego, jak i dysków SSD czy HDD. To na przykład szpitalnictwo, wojskowość czy systemy związane z edycją audio/wideo.
Obudowy Tough Armor Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD Combo łatwo zamontujesz i zdemontujesz
Montaż napędu oraz dysków w obudowie ToughArmor Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD Combo jest bardzo prosty. Napęd po prostu umieszczasz w kieszeni. Pojedynczy dysk przymocowujesz do tacki, a następnie wkładasz go do odpowiedniego slotu. Jeżeli natomiast chcesz wyjąć napęd optyczny lub któryś z dysków, nie musisz do tego wyłączać komputera czy otwierać obudowy. Ogranicza to czas przestoju przy pracy z różnymi danymi z różnych nośników.
ToughArmor, czyli wytrzymałość
Ponieważ obudowa Slim Optical Disk Drive + 2.5” SSD/HDD Combo reprezentuje serię ToughArmor, możesz cieszyć się dużą wytrzymałością akcesorium. Konstrukcja jest wykonana w pełni z metalu. Jest również niepalna. Dlatego w sam raz nadaje się na przykład do przemysłowej hali. Dodatkowo masz na nią również 3-letnią gwarancję.
Masz również ręczne sterowanie chłodzeniem wentylatorowym dla uzyskania jak najlepszej temperatury pracy. A także - zależnie od modelu - możliwość zabezpieczenie dysków przed wyjęciem dzięki zamkowi z kluczem.
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna
Świąteczna oferta EZVIZ: niezwykłe promocje na urządzenia smart home!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.