Getac uznany za globalnego lidera produkcji wytrzymałych urządzeń mobilnych
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Getac Technology Corporation, wiodący producent rozwiązań technologicznych klasy rugged, ogłosił dziś, że w dwóch nowych raportach IDC MarketScape został uznany za globalnego lidera w dziedzinie wytrzymałych urządzeń mobilnych oraz wytrzymałych tabletów i komputerów PC.
W raportach IDC MarketScape: Worldwide Rugged Mobile Devices 2023 Vendor Assessment oraz IDC MarketScape: Worldwide Tablet and PC 2023 Vendor Assessment wskazano "Pomimo wyzwań, przyszłość wzmocnionych urządzeń mobilnych jest bezpieczna. Wykonują one zadania, których nie mogą podjąć się urządzenia klasy konsumenckiej i wyróżniają się w wysoce wyspecjalizowanych procesach roboczych w przedsiębiorstwach. Ponieważ coraz więcej firm stara się umożliwić pracę większym segmentom swojej siły roboczej, pracownicy pierwszej linii stanowią wyraźną szansę na rozwój”.
“Wierzymy, że te rezultaty są kolejnym dowodem na to, że Getac jest liderem w wyznaczaniu standardów w zakresie wytrzymałych urządzeń komputerowych, oprogramowania, akcesoriów i profesjonalnych usług dostosowanych do każdego klienta” - mówi James Hwang, Prezes Getac Technology Corporation. “Aktywnie współpracujemy z naszymi klientami w celu rozwiązywania problemów operacyjnych na każdym poziomie, aby zapewnić wydajność w ekstremalnych środowiskach pracy. Skutkuje to niższym całkowitym kosztem eksploatacji, ponieważ urządzenia Getac są projektowane od podstaw z myślą o pracy w trudnych warunkach”.
IDC MarketScape zauważył, że "organizacje, które wymagają w pełni wytrzymałych rozwiązań opartych na systemie Android lub Windows, zaprojektowanych do wielu zastosowań na pierwszej linii, powinny rozważyć Getac wysoko na swojej liście dostawców wytrzymałych urządzeń".
Więcej informacji w raportach IDC MarketScape.
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna
Świąteczna oferta EZVIZ: niezwykłe promocje na urządzenia smart home!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.