Fujitsu Select Innovation Award 2023
Marcin Majerek
Linkleaders.pl
Piotrkowska 148/150/18.01
90-063 Łódź
marcin.majerek|linkleaders.pl| |marcin.majerek|linkleaders.pl
600255487
www.linkleaders.pl
Rozpoczęły się zgłoszenia projektów do dziesiątej już edycji konkursu Fujitsu Select Innovation Award 2023, który ma na celu nagrodzenie niezwykłych osiągnięć partnerów Fujitsu będących częścią międzynarodowego ekosytemu. Nagroda przyznawana jest partnerom, którzy realizują wyjątkowe projekty z korzyścią dla klientów oraz społeczeństwa.
W Polsce firma Fujitsu cały czas prężnie rozwija ekosystem partnerów, a globalnie jest to już ponad 500 podmiotów.
Fujitsu od lat jest zaangażowane w tworzenie inteligentnych społeczeństw zorientowanych na człowieka, a partnerzy odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu tego celu. - Nagrody Fujitsu Select Innovation Award wyróżniają partnerów, którzy z powodzeniem wykorzystują technologie i rozwiązania Fujitsu do napędzania transformacji cyfrowej, przynosząc korzyści klientom i społeczeństwu. – mówi Marcin Gwara, Channel Manager w Fujitsu Polska. - Nagrody te doceniają projekty, które wykorzystują wspólną wiedzę Fujitsu i partnerów, aby dostarczać rozwiązania zapewniające wyjątkową wartość. – dodaje.
Projekty zgłoszone do Select Innovation Award oceniane są przez grono ekspertów Fujitsu, a szczególna uwaga zwracana jest na korzyści płynące dla przedsiębiorstw i szerszego wpływu społecznego.
Najwyższe oceny przyznawane są projektom, które znacząco przyspieszyły cyfrową transformację klientów. Eksperci biorą też pod uwagę wkład partnerów w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ jako odzwierciedlenie ich zaangażowania w pozytywne zmiany społeczne. Na ocenę projektu ma również wpływ skala współpracy między partnerami.
Partnerzy, którzy zostaną zakwalifikowani do finału konkursu moją możliwość uczestniczenia w pracach Rady Doradczej Partnerów Fujitsu. Jej członkowie wybierani są ze względu na wyjątkowe wyniki biznesowe i mają wpływ m.in. w ustalaniu priorytetów w głównych obszarach strategicznych firmy. Zwycięski projekt (partner) Select Innovation Award 2023 otrzyma 10 000 EUR na rozwój sprzedaży i wspólną kampanię marketingową z Fujitsu.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy partnerzy Fujitsu, a zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie Select Innovation Award. W pełni wdrożone projekty można zgłaszać do 20 października 2023 roku.
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna
Świąteczna oferta EZVIZ: niezwykłe promocje na urządzenia smart home!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.