Komunikaty PR

Konkurs Huawei i SofaScore dla fanów futbolu, do wygrania 50x Watch 3 Pro

2021-06-09  |  12:11
Biuro prasowe
Do pobrania pressinfo ( 0.23 MB )

Huawei oraz SofaScore zapraszają fanów piłki nożnej do udziału w konkursie, w którym pula nagród to 50 najnowszych smartwatchy marki – Huawei Watch 3 Pro. Zadanie konkursowe polega na wytypowaniu najlepszych europejskich reprezentacji w piłce nożnej. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

 

SofaScore to firma specjalizująca się w analizie i dostarczaniu w czasie rzeczywistym wyników wydarzeń sportowych z całego świata. Jej aplikacja jest dostępna, m.in. w sklepie Huawei AppGallery i można ją pobrać na urządzenia Huawei, w tym na najnowszy smartwatch Huawei Watch 3 Pro. W konkursie Huawei i SofaScore mogą wziąć udział wszyscy fani piłki nożnej z Polski oraz 15 krajów europejskich, korzystający z aplikacji SofaScore, bez względu na sklep, z którego została ona pobrana. W konkursie mogą też wziąć udział osoby, który nie korzystają z aplikacji SofaScore – mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej SofaScore.

 

Huawei Watch 3 Pro to najnowszy, flagowy smartwatch w portfolio marki, którego globalna premiera odbyła się 2 czerwca, a informacje o dostępności na polskim rynku zostaną podane w niedalekiej przyszłości. Watch 3 Pro, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i udoskonalonej funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, zapewnia nowe możliwości, w tym mierzenie temperatury ciała czy wykrywanie upadku użytkownika. Bateria w nowym smartwatchu Huawei działa nawet do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra. Smartwatch obsługuje usługę eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu.

 

Autorski system operacyjny Huawei - HarmonyOS – obecny w Watch 3 Pro zapewnia nowy wygląd interfejsu wyświetlacza. Menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Smartwatch obsługuje aż 100 trybów sportowych, rejestruje kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Urządzenie monitoruje też ryzyko wystąpienia gorączki, pomaga zadbać o odpowiedni czas mycia rąk oraz monitoruje puls, jakość snu i natlenienie krwi SpO2.

 

Z aplikacji SofaScore korzysta średnio 20 milionów użytkowników miesięcznie na całym świecie. Aplikacja służy do śledzenia na żywo wyników wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych. Aplikacja SofaScore jest dostępna w ponad 30 językach, w tym języku polskim, w sklepie Huawei AppGallery - można ją pobrać na smartfony Huawei oraz na smartwatch Huawei Watch 3 Pro.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Rozrywka Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021 już wkrótce! Biuro prasowe
2021-10-19 | 14:21

Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021 już wkrótce!

Zdradzamy kilka ekscytujących szczegółów, na temat wielkiego finału konkursu S.Pellegrino Young Chef Academy 2021. W dniach 28-30 października w Mediolanie najlepsi młodzi
Rozrywka Muzyka płynąca z gór, czyli o XXVI edycji festiwalu Sounds of the Dolomites
2021-07-26 | 08:00

Muzyka płynąca z gór, czyli o XXVI edycji festiwalu Sounds of the Dolomites

Sounds of the Dolomites 2021 to festiwal dla pasjonatów podróży oraz muzyki wielu gatunków. Na przełomie sierpnia i września we włoskim regionie Trentino, w scenerii
Rozrywka Fabryka Norblina z autorskim konceptem kinowym
2021-06-16 | 01:00

Fabryka Norblina z autorskim konceptem kinowym

W rewitalizowanej przez Grupę Capital Park Fabryce Norblina już jesienią tego roku zostanie uruchomione nowe, 7-salowe butikowe kino pod nazwą KinoGram. To autorski koncept, który

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Media i PR

Pandemia nie zachwiała pozycją polskich fabryk telewizorów. Na produkcję może wpłynąć brak komponentów z Azji i wzrost ich ceny

W Polsce co roku sprzedaje się ponad 2 mln nowych telewizorów, co – jak podaje Związek Cyfrowa Polska – plasuje nas pod tym względem na szóstym miejscu w Europie. Polska przoduje również w produkcji telewizorów na Starym Kontynencie. Na tutejszym rynku swoje odbiorniki składa kilka dużych, globalnych marek, a ich produkcja jest nawet ośmiokrotnie większa, niż jest w stanie przyjąć krajowy rynek. Zapotrzebowanie na rynkach zagranicznych mocno zwiększyła pandemia, chociaż dziś sytuacja wraca do stanu z 2019 roku. Jednym z głównych tego typu zakładów jest należąca do TCL fabryka w podwarszawskim Żyrardowie. Tu powstają m.in. wyposażone w najnowsze technologie telewizory, z których gros trafia na eksport.

Przemysł

Firmy przemysłowe mają dziś wyższą zdolność do konkurowania niż przed pandemią. Duża w tym zasługa inwestycji w maszyny i urządzenia

Zdolność do konkurowania polskich firm przemysłowych jest znacznie wyższa niż rok temu. Wskazuje na to Index MiU przygotowywany regularnie przez Siemens Financial Services w Polsce. W II połowie br. wynosi on 50,60 pkt i jest o 6,69 pkt wyższy niż przed rokiem. O większej zdolności firm do konkurowania zarówno teraz, jak i w kolejnym roku decydują takie czynniki jak inwestycje w park maszynowy, automatyzacja procesu produkcji czy dywersyfikacja rynków zbytu. Coraz większa w tym rola finansowania zewnętrznego, na jakie decydują się badane przedsiębiorstwa. Jako największe wyzwanie na kolejne miesiące firmy wskazują wzrost cen surowców, problemy z pozyskiwaniem pracowników i zmiany spowodowane ochroną środowiska.

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.