Ptaki i trofea dodane do Medieval Dynasty. 25% rabatu na grę na platformie Steam
Łódzkie studio Render Cube ogłosiło, że od dnia 14 kwietnia 2022 r. w grze dostępna jest nowa aktualizacja, zgodna z oficjalną roadmapą. Zawiera ona pięć nowych ptaków jak również możliwość zdobywania trofeów. Od wczoraj też, w ramach obowiązującej promocji na platformie Steam, która trwa do 24 kwietnia, na Medieval Dynasty obowiązuje 25% zniżki.
Pięć nowych ptaków dostępnych w Medieval Dynasty daje graczom możliwość odkurzenia swoich umiejętności myśliwskich i odnalezienia nowych gatunków stworzeń dostępnych w rozgrywce. Od teraz kaczki, orły, jastrzębie, gołębie oraz wrony można spotkać w świecie gry. Aktualizacja pozwoli graczom zdobywać cenne materiały oraz przedmioty.
W nowej aktualizacji Medieval Dynasty będzie można również zdobywać trofea. Zwierzęta takie jak jelenie, żubry i łosie będą pozostawiać po sobie czaszki, które gracze mogą kolekcjonować i umieszczać na ścianie swojego domu, aby każdy mógł jest zobaczyć.
- Od wprowadzenia Medieval Dynasty na rynek gier naszym celem było ciągłe aktualizowanie tytułu, aby gracze dostawali coraz więcej kontentu oraz frajdy z gry. Wierzymy, że nowe pomysły, które umożliwią fanom Medieval Dynasty polować na ptaki oraz zdobywać trofea pozwolą cieszyć się grą przez kolejne godziny. Mamy nadzieje, że nowa aktualizacja zainteresuje również naszym tytułem graczy, którzy nie mieli jeszcze przyjemności wejść do świata Medieval Dynasty. – mówi Damian Szymański, prezes Render Cube.
- Nieustannie patrzymy na Medieval Dynasty jak na long-sellera, stąd nie poprzestajemy nad pracami pozwalającymi jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten tytuł. Obecna aktualizacja wpisuje się w tą strategię. Gra w dalszym ciągu utrzymuje się na poziomie 90% pozytywnych ocen na platformie Steam, co przy takiej ilości sprzedanych egzemplarzy uważam za duży sukces. Jednak nie spoczywamy na laurach, chcemy dostarczać fanom naszego tytułu jeszcze lepszy produkt. Głównym celem na ten rok jest wydanie gry na konsole.- dodaje Damian Szymański, prezes Render Cube.
Medieval Dynasty jest dostępna m. in. na Steam, GOG.com oraz Microsoft Store (a także w Xbox Game Pass dla PC). W grę można grać w 17 różnych językach w tym po portugalsku, chińsku czy japońsku. Od wczoraj na platformie Steam gra jest przeceniona o 25%. Dostępna jest również wersja deluxe Digital Supported Edition, zawierająca oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry, cyfrową mapę świata, cyfrowy artbook, film historyczny o Medieval Dynasty, zestaw tapet 4k i wiele innych.
To więcej niż aplikacja ubezpieczeniowa - premiera Balcia App w Polsce
Główni akcjonariusze Red Square Games dofinansują działalność studia
Immersion Games zapowiada rewolucję w VR Fitness!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Prawo
Tak zwana sztuczna twórczość coraz popularniejsza. Wyzwaniem pozostają kwestie praw autorskich
Rosnąca popularność narzędzi AI spowodowała, że powstaje coraz więcej „dzieł sztuki”, będących wytworem działania algorytmów, które potrafią m.in. tworzyć muzykę dopasowaną do preferencji i nastroju, malować obrazy, a nawet pisać poezję czy scenariusze filmowe. To rodzi szereg wyzwań dotyczących praw autorskich. Są także wątpliwości dotyczące ochrony dzieł, z których AI się uczy. Narzucanie prawnych zakazów i obostrzeń może jednak nie przynieść efektów.
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.