Komunikaty PR

Podwójna moc łączonych terapii – lifting i zagęszczenie skóry dla wymagających

2021-07-13  |  01:00
Biuro prasowe

O tym, że zabiegi medycyny estetycznej niosą za sobą niesamowity potencjał, wie wiele osób, które już skorzystały z jej prawdziwych dobrodziejstw. W rękach lekarzy jest, aby je stale rozwijać i proponować pacjentom coraz to nowsze rozwiązania, które będą wzmacniały się nawzajem. Tak właśnie jest w przypadku terapii łączonej Endolift i Sunekos. Każdy z tych zabiegów działa doskonale w pojedynkę, a łącząc je możemy działać na inne wskazania, wzajemnie je uzupełniając. Jak? Wyjaśniamy wraz z dr. Marcinem Nowakiem, założycielem gabinetu dr Marcin Nowak Medycyna Estetyczna w Gdańsku.

Odmłodzenie, polepszenie kondycji skóry, naprawa jej napięcia i uszkodzeń to tylko kilka profitów, jakie niosą za sobą nowoczesne zabiegi. Stosując terapie łączone, możemy w przemyślany sposób osiągać efekty szybciej i komplementarnie działać na różne wskazania anti-aging. Czemu zatem nie spróbować połączenia zabiegów, które już samodzielnie dają doskonałe efekty? Stosując je razem w terapii, możemy spodziewać się wzmocnienia efektów! Co wybrać?

Endolift – doskonałe efekty już po jednym zabiegu!

Kiedy wiotkość skóry, opadający owal twarzy lub nadmiar tkanki tłuszczowej zaczynają ci przeszkadzać, zdecyduj się na zabieg Endolift. To nowoczesna małoinwazyjna metoda, działająca na miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową i wiotkość skóry. Pozwala wykonturować owal twarzy, zlikwidować tzw. chomiki, zniwelować drugi podbródek czy usunąć worki pod oczami. – To propozycja dla osób, które nie chcą się poddawać zabiegom chirurgicznym. Dzięki Endolift działamy silnie na skórę: następuje stymulacja do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz obkurczenie włókien kolagenowych już istniejących. Z drugiej strony działamy na tkankę tłuszczową podskórną. To połączenie dwóch efektów: lipolizy laserowej z zabiegami o charakterze liftingu. To świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy boją się zabiegów chirurgicznych, nie chcą się im poddawać, a pragną skorzystać z zabiegu, który daje silne efekty. Endolift jest dla osób, które również jeszcze nie kwalifikują się do leczenia operacyjnego oraz dla tych pacjentów, którzy szukają metod małoinwazyjnych, o dużej skuteczności, a jednocześnie bez uciążliwej rekonwalescencji i ryzyka - wyjaśnia dr Nowak.

Sunekos – unikatowa regeneracja skóry

Sunekos jest to wyjątkowe, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz sekwencji sześciu aminokwasów. Preparat podaje się za pomocą iniekcji. Stymuluje fibroblasty, aby tworzyły nowe włókna białkowe skóry, takie jak kolagen i elastyna. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i ujędrniona. W efekcie zabiegu obserwujemy naturalny efekt wolumetryczny oraz rozświetlenie, zagęszczenie, ujędrnienie i ogólną poprawę kondycji skóry. To unikatowe połączenie składników preparatu sprawia, że skóra doskonale się regeneruje, jest odżywiona i zrewitalizowana.  

Efekty ze zdwojoną siłą!

Endolift i Sunekos to procedury, które, mimo że różne, to doskonale idą w parze! Możesz wykonywać je samodzielnie i cieszyć się doskonałymi efektami zabiegów. Możesz też wypróbować terapię łączoną. Dlaczego warto?  – Po wykonaniu zabiegu Endolift obserwujemy najpierw działanie lipolityczne, a później widzimy obkurczenie skóry. Efekt lipolizy pojawia się od 2 do 4 tygodni po zabiegu, natomiast ostateczny rezultat, z uwagi na przebudowę skóry, widoczny jest nawet po 6 miesiącach od zabiegu. Zastosowanie Sunekos (połączenia kwasu hialuronowego i aminokwasów), czyli substancji stymulujących skórę, jest pomocne, aby osiągnąć efekty dodatkowego zagęszczenia skóry w tym czasie. W takiej konfiguracji Sunekos podajemy od 2 do 4 tygodni po zabiegu, w odstępach dwóch tygodni. Przyspiesza to regenerację skóry oraz finalny efekt terapii – tłumaczy dr Nowak. Jest to więc dodatkowa stymulacja skóry dla osób, które zainteresowane są stosowaniem bardziej rozbudowanych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Decydując się na tego typu rozwiązanie, wybierasz terapie anti-aging wedle doskonale określonego planu

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji Biuro prasowe
2024-12-23 | 11:00

Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji

Suche włosy to częsty problem, który może wynikać z wielu przyczyn, takich jak na przykład stylizowanie na gorąco, używanie agresywnych środków chemicznych czy niedobory
Medycyna Usług sprzątania i gospodarki odpadami a bezpieczeństwo podmiotów medycznych
2024-12-12 | 10:00

Usług sprzątania i gospodarki odpadami a bezpieczeństwo podmiotów medycznych

Placówki medyczne odgrywają kluczową rolę w ochronie zdrowia, jednak ich codzienna działalność wiąże się z istotnymi wyzwaniami w zakresie utrzymania higieny
Medycyna Onkologiczne Centrum Kryzysowe udostępniło nową ścieżkę pacjenta
2024-12-02 | 13:40

Onkologiczne Centrum Kryzysowe udostępniło nową ścieżkę pacjenta

Pani Ida pierwsze niepokojące objawy zauważyła w czasie, kiedy była w ciąży. Na początku pojawiła się chrypka, a  potem stopniowo traciła głos. Leczyło ją wielu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Prawo

Bankowość

Phishing największym cyberzagrożeniem. Przestępcy będą coraz częściej sięgać po AI, by skutecznie docierać do potencjalnych ofiar

Choć liczba zablokowanych przez CyberTarczę fałszywych stron internetowych wyłudzających dane spadła w ubiegłym roku z 360 tys. do 305 tys., to wciąż najczęstszym typem ataku, po jaki sięgają cyberprzestępcy, jest phishing. Ten trend prawdopodobnie utrzyma się w najbliższych latach, m.in. dlatego że sztuczna inteligencja umożliwia hakerom dużo łatwiejsze podszywanie się pod cudzą tożsamość. Choć CyberTarcza działająca w sieci Orange Polska skutecznie chroni internautów przed atakami, to wciąż jednak to właśnie człowiek jest ich głównym celem.

Medycyna

Komisja Europejska pracuje nad nową dyrektywą tytoniową. Papierosy w Polsce mogą znacznie podrożeć

W Brukseli trwa dyskusja nad zmianami w unijnej dyrektywie tytoniowej. Minimalna stawka akcyzy na paczkę papierosów w UE może wzrosnąć nawet dwukrotnie: z 1,8 euro do 3,6 euro. Doprowadziłoby to do wyrównania cen papierosów pomiędzy państwami UE. Wzrost cen byłby najbardziej dotkliwy dla palaczy z tych państw, które przystąpiły do UE w 2004 roku, w tym Polski, z uwagi na znacznie niższy udział akcyzy w cenie paczki papierosów niż nowe minima unijne. Nad Wisłą paczka papierosów mogłaby kosztować nawet ok. 40 zł. Nowa dyrektywa tytoniowa może zostać otwarta już podczas duńskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.