Komunikaty PR

Niszczarka Hama Premium Auto M120 rozprawi się ze stertami dokumentów i kart

2022-01-14  |  15:07

Tego typu urządzenie jest niezbędne w każdym biurze, ale też w wielu domach. Niszczarka to odpowiedź na dotyczący nas wszystkich odwieczny problem zalegających mas papieru, z których część może zawierać dane poufne, osobowe (RODO) lub po prostu informacje, których nie powinny poznać osoby postronne.

Model niszczarki Premium Auto M120, który właśnie trafił do portfolio niemieckiego producenta Hama, potrafi błyskawicznie obrócić w niebyt papierowe dokumenty oraz np. nieważne karty płatnicze i magnetyczne. Jej wymiary wynoszą 37 x 26 x 52,3 cm, spokojnie zmieści się więc pod każdym biurkiem czy stolikiem. Maksymalna szerokość wciągania papieru to 225 mm, maksymalna szerokość wlotu wynosi 225 mm, zaś najwyższa prędkość cięcia 2,2 m/min.

Wyróżnia się automatycznym podajnikiem papieru, mieszczącym maksymalnie 120 arkuszy DIN A4 ( gramatura 80 g/m²). Oznacza to, że nie musimy przez cały czas stać obok urządzenia i obsługiwać go. W trybie automatycznym może działać przez godzinę. Zapewnia możliwość równoczesnego automatycznego i ręcznego podawania papieru. Obsługuje do 5 arkuszy papieru DIN A4 w trybie ręcznym. Dodajmy tu, że papier ze zszywkami może być niszczony zarówno przy automatycznym jak i ręcznym podawaniu papieru.

W urządzeniu nie zabrakło też funkcji automatycznego startu i stopu. W praktyce oznacza to, że stalowe wałki tnące o wysokiej odporności uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do rozdrobnienia i zatrzymują po zakończeniu procesu niszczenia. Producent pomyślał też o funkcji automatycznego cofania w przypadku zacięcia papieru. Niszczarka jest również zabezpieczona przed przegrzaniem, automatycznie wyłączając się w odpowiednim momencie. 

W komplecie znajduje się oczywiście wysuwany kosz na papier o pojemności 25 litrów z okienkiem do podglądu. Cała niszczarka osadzona została na kółkach, pozwalających na wygodne przemieszczanie. Znajdziemy też w niej trzy lampki LED: funkcji power, przegrzania i sygnalizującą zapełnienie kosza.

Silnik działa cicho (głośność maksymalnie 60 dB, niewiele więcej niż standardowa lodówka) i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

Producent oferuje gwarancję na niszczarkę na dwa lata.

Sugerowana cena detaliczna niszczarki Hama Premium Auto M120 wynosi 899 zł.

Atuty sprzętu zawarto też na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=g_tD7kodhbI

Wszystkie detale ma temat tej nowości produktowej znajdziemy na oficjalnej stronie firmy https://pl.hama.com.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Tenda CP3 - kamera Full HD do monitoringu domu Biuro prasowe
2021-09-24 | 01:00

Tenda CP3 - kamera Full HD do monitoringu domu

Kamera bezpieczeństwa Pan/Tilt 1080P Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p. Wyposażona jest ona również w
Bezpeczeństwo Rozwiązania sieciowe Zyxel wspierają działalność CDT MEDICUS
2021-07-21 | 16:40

Rozwiązania sieciowe Zyxel wspierają działalność CDT MEDICUS

Zyxel Networks wspólnie z System-3 Sp. z o.o. wdrożył rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych i transportu danych medycznych w Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym MEDICUS w
Bezpeczeństwo Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych
2021-07-21 | 01:00

Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych

Axis Communications wprowadza kamerę AXIS Q6078-E PTZ, oferującą wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Finansowanie instalacji fotowoltaicznych za pomocą leasingu konsumenckiego coraz popularniejsze. W Europie realizowana jest w taki sposób co czwarta inwestycja

Energetyka prosumencka w Polsce zanotowała w ostatnich latach skokowy wzrost – liczba prosumentów w ciągu sześciu lat skoczyła z ok. 4 tys. do ponad 740 tys. To głównie zasługa fotowoltaiki i przydomowych mikroinstalacji PV, których zakup jest wspierany przez rządowe programy. I choć większość ekspertów wskazuje, że przyjęta w końcówce ubiegłego roku nowelizacja ustawy o OZE może osłabić opłacalność takich inwestycji, to nie zatrzyma raczej rozwoju tego rynku. Zwłaszcza że w Polsce rozwija się nowa forma finansowania paneli fotowoltaicznych – leasing konsumencki, który może zwiększyć dostępność tej inwestycji.

Firma

Wrocławska spółka zwiększa tempo prac nad innowacjami dla największych światowych koncernów. W ciągu dwóch lat chce zatrudnić kolejnych 500 inżynierów

– Każdego roku rośniemy o ok. 20–30 proc. i to tempo chcemy utrzymać – mówi Marek Matysiak, dyrektor operacyjny GlobalLogic Poland. Wrocławska spółka jest częścią globalnego koncernu, który tworzy innowacyjne rozwiązania dla największych światowych marek. To sprawia, że praktycznie w każdej branży są widoczne efekty pracy polskich inżynierów. Dziś w spółce pracuje ich 2000. W samym Wrocławiu 500, a w ciągu dwóch lat ta liczba ma się podwoić. Z myślą o dalszym rozwoju spółka przeniosła się właśnie do nowego biura.