NEC uruchamia dedykowany portal webinarowy
Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Kościuszki 65/28
30-114 Kraków
biuro|luckymonday.pl| |biuro|luckymonday.pl
+48 691769463
www.luckymonday.pl
Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla potrzeb klientów NEC.
Platforma zawiera istotne informacje dla pełnego spektrum użytkowników biznesowych – w tym dla sprzedawców, doradców, integratorów i co najważniejsze: po raz pierwszy dla biznesowych użytkowników końcowych. Zawartość portalu oferuje analizy i wiedzę na temat zagadnień rynkowych, aplikacji, produktów i najlepszych praktyk. Jest on tworzony przez specjalistów NEC Display Solutions wraz z wiodącymi ekspertami z branży.
Treści, które będą dostępne zarówno na żywo, jak i w postaci nagrań, skupią się na produktach NEC i sposobach jak najlepszego ich wykorzystania. Dostępnych jest już wiele nagranych sesji szkoleniowych w różnych językach, a zakres tematyczny najbliższych webinariów na żywo obejmie:
- Zamknięte źródło światła w projektorach laserowych – dlaczego warto?
- Interaktywne monitory NEC serii CB jako nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne dla Twojej firmy
- Rozwiązania NEC dvLED: seria webinarów obejmująca cały proces, od projektu instalacji i specyfikacji po wdrożenie i utrzymanie
- Monitory NEC InfinityBoard - nieskończone możliwości interaktywnego narzędzia dla każdego środowiska pracy
- Digital Signage z nowym odtwarzaczem NEC MediaPlayer NEC zasilanym przez Raspberry Pi: zalety Raspberry Pi jako playera oraz różne rozwiązania w zakresie Digital Signage oparte na Raspberry Pi
- oraz wiele więcej zagadnień, które będą systematycznie publikowane na portalu
Monika Początek, Marketing Coordinator CSEE w NEC Display Solutions Europe: "W dzisiejszym niepewnym i ciągle zmieniającym się świecie, nigdy nie było lepszego czasu na naukę, a także większego zapotrzebowania na specjalizowane treści edukacyjne. W Polsce od dawna NEC Display Solutions prowadzi webinaria dla swoich partnerów handlowych. Obecnie po raz pierwszy na tak szeroką skalę dajemy możliwość skorzystania z naszej eksperckiej wiedzy również klientom końcowym."
Materiały webinarowe będą dostępne w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i polskim.
Aby uzyskać więcej informacji lub uzyskać bezpośredni dostęp do portalu webinarowego, odwiedź https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/seemore/webinars.xhtml
OSHEE nawiązuje współpracę z Fundacją SEXEDPL
Najlepsi innowatorzy w Polsce. Znamy zwycięzców Explory 2024
Program edukacyjny Next Engineers w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.