Nowa członkini Rady Nadzorczej 2loop Tech
PR Inspiration
Plac Wolnica 13/14
31-060 Kraków
marta.grzyb|prinspiration.pl| |marta.grzyb|prinspiration.pl
730 190 230
prinspiration.pl/
Do Rady Nadzorczej 2loop Tech S.A. dołączyła Barbara Sissons – wraz z dynamicznym rozwojem, do firmy przyłączają się eksperci z różnych branż, wnosząc nieocenioną wartość dla całego zespołu.
Barbara Sissons to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu – jej dziedziną były do tej pory głównie finanse i administracja. Spółki giełdowe, państwowe firmy polskie i międzynarodowe były obszarem, w którym przez kilkanaście lat budowała karierę zawodową. To m.in. Mennica Polska, Compaq, SCA Hygiene Products, Optimus czy Totalizator Sportowy – jej misją było czynne wspieranie biznesu firm poprzez kompetentne i jakościowe zarządzanie zespołem i finansami. Doświadczenie zdobywała również w wielu radach nadzorczych przeróżnych spółek, głównie z sektora produkcyjno-handlowego. Skończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie a także Advanced Management Program IESE University of Navarra w Barcelonie.
W tym momencie Barbara Sissons zajmuje stanowisko CFO w Kinnarps Polska oraz Prezesa Zarządu w Pink Crow, a także Członka Zarządu Fundacji Liderek Biznesu.
2loop Tech S.A., zajmujący się recyklingiem odpadów pochodzących z OZE, wciąż rozwija się pod kątem technologicznym i merytorycznym – jednym z przejawów jest właśnie powiększanie zespołu ekspertów. Nadzór nad finansami, na przejrzystość czego kładziony jest szczególny nacisk, pozwala na utrzymanie wiarygodności firmy na najwyższym poziomie. Profesjonaliści z różnych gałęzi biznesu, technologii i nauki chcą sygnować firmę swoim doświadczeniem i wiedzą, co niezwykle pozytywnie wpływa na rozwój i wizerunek marki 2loop Tech S.A.

Pre-NeurIPS 2024: jak młodzi Polacy prowadzą badania nad AI
Test Myers-Briggs a nauka języków obcych! Rób to, do czego jesteś stworzony!

Tofi MET – innowacyjne wsparcie dla hodowców krów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Transport

Europa zapowiada walkę o bezpieczeństwo lekowe. Wsparcie dla tych inwestycji ma się znaleźć w przyszłym budżecie UE
Zaledwie 23 proc. światowej produkcji farmaceutycznej pokrywa Europa. Bardzo dynamicznie rośnie potencjał wytwórczy Azji i może się ona wysunąć na pozycję lidera. Ministrowie zdrowia krajów Unii Europejskiej są zgodni co do tego, że Europa powinna się stać atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym dla przemysłu farmaceutycznego i dążyć do samowystarczalności w produkcji leków i substancji czynnych niezbędnych do ich wytwarzania. Wciąż jednak przedsiębiorcy napotykają bariery biurokratyczne, a wsparcie krajowe i unijne dla inwestorów jest nadal niewystarczająco atrakcyjne.
Konsument
Za pół roku zacznie obowiązywać w Polsce system kaucyjny. Polacy obawiają się jego uciążliwości

1 października br. w Polsce zacznie obowiązywać system kaucyjny. Nie wszyscy konsumenci zdają sobie sprawę z tego, jakimi regułami będzie się rządzić. Eksperci podkreślają jednak, że podejście społeczeństwa jest pozytywne, choć wdrażaniu systemu towarzyszą pewne obawy. Ich zdaniem nie da się pewnie uniknąć na początku błędów i frustracji, ale pozytywne jest już to, że system zacznie działać.
Edukacja
W cyfrowym świecie spada umiejętność koncentracji. Uważność można ćwiczyć od najmłodszych lat

Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z rozwojem cyfrowym, kluczowe jest rozwijanie umiejętności społecznych od najmłodszych lat, m.in. uważności. Fundacja Orange w ramach programu MegaMisja chce budować takie kompetencje u przedszkolaków i młodszych uczniów.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.