Nextbase zwraca kase
Marka Nextbase, na polskim rynku obecna od 2021 roku, na przestrzeni lat zyskała reputację lidera branży kamer samochodowych w Europie i na świecie. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnością rozwiązań oraz niezawodnością. Szybki wzrost sprzedaży kamer samochodowych tej marki w ciągu ostatnich lat świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na technologicznie zaawansowane rozwiązania w naszych autach.
Popraw bezpieczeństwo na drodze i odbierz do 200zł zwrotu
Tej jesieni Nextbase zachęca kierowców do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy poprzez program „Zwracamy kasę”. W ramach akcji można kupić kamery samochodowe tej brytyjskiej marki z atrakcyjną premią, umożliwiającą zwrot do 200zł.
Aby skorzystać z promocji, klient musi kupić jeden z poniższych produktów w okresie od 15 listopada 2023 do 15 lutego 2024 r. i zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę). Następnie należy zarejestrować zakup na stronie https://nextbase.pl/zwracamy-kase w ciągu 30 dni od daty zakupu, podając wymagane informacje.
Produkty objęte promocją i kwota zwrotu:
- Nextbase 122HD zwrot 100zł
- Nextbase 222G zwrot 100zł
- Nextbase 322GW zwrot 100zł
- Nextbase 422GW zwrot 150zł
- Nextbase 522GW zwrot 150zł
- Nextbase 622GW zwrot 200zł
Innowacja i bezpieczeństwo na światowym poziomie
Nextbase, będący liderem branży na wielu światowych rynkach, w tym Wielkiej Brytanii czy USA, wyróżnia się jakością wykonania sprzętu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Zaawansowana optyka oraz układy rejestrowania obrazu pozwalają uwiecznić zdarzenia drogowe nawet w jakość 4K, przy zachowaniu wyrazistości szczegółów, jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.
Szereg zaawansowanych funkcjonalności podnosi bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Mowa między innymi o Emergency SOS, który w razie wypadku informuje służby ratunkowe podając dokładne położenie, jak i kierunek jazdy samochodu, co szczególnie ułatwia dotarcie do poszkodowanych na drogach ekspresowych i autostradach. Tryb parkingowy zaś aktywuje nagrywanie w przypadku wykrycia uderzenia w zaparkowany samochód, co może pomóc w identyfikacji sprawcy kolizji. Producent oferuje też dodatkowe moduły, takie jak kamera tylnej szyby czy moduły widoku wstecznego, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność produktów. Widok wsteczny kabiny powinien zainteresować większość zawodowych kierowców, ale i rodziców, którzy w bezpieczny sposób, mogą skontrolować tylną kanapę wraz z małymi pasażerami, bez odrywania wzroku od drogi.
Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki
Tym sposobem, jesień staje się idealnym momentem na inwestycję w zaawansowane technologie poprawiające nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale również spokój ducha i komfort podróżowania. Mimo braku obowiązku stosowania wideorejestratorów w polskich pojazdach, zdecydowanie warto je posiadać. Dokumentacja przebiegu jazdy, materiały pomocne w namierzeniu sprawców kolizji, w tym stłuczek parkingowych czy po prostu zapobieganie potencjalnie groźnym sytuacjom drogowym, jednoznacznie przemawia na korzyść powszechnej obecności kamer samochodowych w naszych autach.
Już wkrótce: Hak holowniczy Steinhof do Dacii Duster III
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Smarować, czy nie smarować? Kierowcy nadal popełniają ten błąd! Poradnik
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Ustawa o ochronie ludności i obronie cywilnej wchodzi w życie. Najważniejszym zadaniem przygotowanie społeczeństwa na zagrożenia
1 stycznia weszła w życie większość zapisów ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej. MSWiA i MON, autorzy przepisów, podkreślają, że pozwolą one stworzyć nowy system reagowania na różnego typu zagrożenia w czasie pokoju i wojny. Legislacja to jednak pierwszy etap tego procesu, który teraz wymaga wysiłków w praktyce, również w obszarze edukacji społeczeństwa. Kwestie ochrony ludności i obrony cywilnej mają być jednym z priorytetów polskiej prezydencji w UE w obszarze spraw wewnętrznych.
Prawo
Hazard coraz poważniejszym problemem dla zdrowia publicznego. Najbardziej zagrożone są dzieci
Z badania Komisji Zdrowia Publicznego „Lancet” ds. hazardu wynika, że na całym świecie stanowi on większe zagrożenie dla zdrowia publicznego, niż do tej pory sądzono. Jego szybki rozwój za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu sprawia, że kasyno można mieć dziś w kieszeni, dlatego zdaniem naukowców należy go traktować podobnie jak tytoń i alkohol. Zaburzenia związane z hazardem dotykają niemal 16 proc. dorosłych korzystających z kasyn online lub automatów, coraz częściej narażone są na nie także dzieci.
Prawo
Mija rok obowiązywania ustawy o opiece geriatrycznej. W systemie opieki nad seniorami zmieniło się niewiele
Rok obowiązywania ustawy o szczególnej opiece geriatrycznej nie przyniósł znaczących zmian w systemie opieki nad seniorami, ale zdaniem lekarzy dzięki niej więcej rozmawia się o problemach tego sektora i szuka się odpowiednich rozwiązań, bardziej dopasowanych do krajowych realiów. Problemem pozostaje brak geriatrów oraz brak odpowiedniej liczby oddziałów geriatrycznych. Eksperci postulują możliwość przygotowania lekarzy innych specjalizacji do opieki nad seniorami, przede wszystkim POZ, a także położenie większego nacisku na wielodyscyplinarne podejście do tej opieki.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.