Nextbase zwraca kase
Marka Nextbase, na polskim rynku obecna od 2021 roku, na przestrzeni lat zyskała reputację lidera branży kamer samochodowych w Europie i na świecie. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnością rozwiązań oraz niezawodnością. Szybki wzrost sprzedaży kamer samochodowych tej marki w ciągu ostatnich lat świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na technologicznie zaawansowane rozwiązania w naszych autach.
Popraw bezpieczeństwo na drodze i odbierz do 200zł zwrotu
Tej jesieni Nextbase zachęca kierowców do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy poprzez program „Zwracamy kasę”. W ramach akcji można kupić kamery samochodowe tej brytyjskiej marki z atrakcyjną premią, umożliwiającą zwrot do 200zł.
Aby skorzystać z promocji, klient musi kupić jeden z poniższych produktów w okresie od 15 listopada 2023 do 15 lutego 2024 r. i zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę). Następnie należy zarejestrować zakup na stronie https://nextbase.pl/zwracamy-kase w ciągu 30 dni od daty zakupu, podając wymagane informacje.
Produkty objęte promocją i kwota zwrotu:
- Nextbase 122HD zwrot 100zł
- Nextbase 222G zwrot 100zł
- Nextbase 322GW zwrot 100zł
- Nextbase 422GW zwrot 150zł
- Nextbase 522GW zwrot 150zł
- Nextbase 622GW zwrot 200zł
Innowacja i bezpieczeństwo na światowym poziomie
Nextbase, będący liderem branży na wielu światowych rynkach, w tym Wielkiej Brytanii czy USA, wyróżnia się jakością wykonania sprzętu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Zaawansowana optyka oraz układy rejestrowania obrazu pozwalają uwiecznić zdarzenia drogowe nawet w jakość 4K, przy zachowaniu wyrazistości szczegółów, jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.
Szereg zaawansowanych funkcjonalności podnosi bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Mowa między innymi o Emergency SOS, który w razie wypadku informuje służby ratunkowe podając dokładne położenie, jak i kierunek jazdy samochodu, co szczególnie ułatwia dotarcie do poszkodowanych na drogach ekspresowych i autostradach. Tryb parkingowy zaś aktywuje nagrywanie w przypadku wykrycia uderzenia w zaparkowany samochód, co może pomóc w identyfikacji sprawcy kolizji. Producent oferuje też dodatkowe moduły, takie jak kamera tylnej szyby czy moduły widoku wstecznego, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność produktów. Widok wsteczny kabiny powinien zainteresować większość zawodowych kierowców, ale i rodziców, którzy w bezpieczny sposób, mogą skontrolować tylną kanapę wraz z małymi pasażerami, bez odrywania wzroku od drogi.
Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki
Tym sposobem, jesień staje się idealnym momentem na inwestycję w zaawansowane technologie poprawiające nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale również spokój ducha i komfort podróżowania. Mimo braku obowiązku stosowania wideorejestratorów w polskich pojazdach, zdecydowanie warto je posiadać. Dokumentacja przebiegu jazdy, materiały pomocne w namierzeniu sprawców kolizji, w tym stłuczek parkingowych czy po prostu zapobieganie potencjalnie groźnym sytuacjom drogowym, jednoznacznie przemawia na korzyść powszechnej obecności kamer samochodowych w naszych autach.

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Już wkrótce: Hak holowniczy Steinhof do Dacii Duster III

Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Bankowość

Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia
Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Transport
Europa zapowiada walkę o bezpieczeństwo lekowe. Wsparcie dla tych inwestycji ma się znaleźć w przyszłym budżecie UE

Zaledwie 23 proc. światowej produkcji farmaceutycznej pokrywa Europa. Bardzo dynamicznie rośnie potencjał wytwórczy Azji i może się ona wysunąć na pozycję lidera. Ministrowie zdrowia krajów Unii Europejskiej są zgodni co do tego, że Europa powinna się stać atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym dla przemysłu farmaceutycznego i dążyć do samowystarczalności w produkcji leków i substancji czynnych niezbędnych do ich wytwarzania. Wciąż jednak przedsiębiorcy napotykają bariery biurokratyczne, a wsparcie krajowe i unijne dla inwestorów jest nadal niewystarczająco atrakcyjne.
Konsument
Za pół roku zacznie obowiązywać w Polsce system kaucyjny. Polacy obawiają się jego uciążliwości

1 października br. w Polsce zacznie obowiązywać system kaucyjny. Nie wszyscy konsumenci zdają sobie sprawę z tego, jakimi regułami będzie się rządzić. Eksperci podkreślają jednak, że podejście społeczeństwa jest pozytywne, choć wdrażaniu systemu towarzyszą pewne obawy. Ich zdaniem nie da się pewnie uniknąć na początku błędów i frustracji, ale pozytywne jest już to, że system zacznie działać.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.