Komunikaty PR

Lekcja online z mozaBook

2020-03-31  |  11:00
Biuro prasowe

Spacer po starożytnych Atenach czy wyprawa... do wnętrza ludzkiego ucha? Z mozaBook każda lekcja staje się pasjonującą przygodą! Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, zdjęcia, filmy, aplikacje i gry – ożyw swoje lekcje online z bogatymi zasobami mediateki!

Jak to zrobić? Dowiesz się na bezpłatnym webinarium Lekcja Online z mozaBook (1 kwietnia, godz. 15.00). Wystarczy się zarejestrować: https://agraf.clickmeeting.pl/lekcja-online-z-mozabook/register

Tysiące multimediów

Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które obudzą w uczniach pasję do nauki i chęć odkrywania.

 

Wciągające aplikacje

Baza ponad 70 tematycznych aplikacji pomaga w opanowaniu materiału i pogłębianiu zdobytej wiedzy. Obok wielu aplikacji rozwijających umiejętności, wizualizujących i pozwalających na ćwiczenie wiedzy, można w nich znaleźć doświadczalne narzędzia pełniące rolę „domowego” laboratorium.

 

Import książek lub prezentacji

mozaBook potrafi otwierać dokumenty PDF, z których w kilku prostych krokach można wyczarować e-publikacje. W ten sposób nasze własne książki przemieniają się w interaktywne podręczniki.

 

Wypróbuj mozaBook bezpłatnie przez 30 dni!

Plik instalacyjny możesz pobrać ze strony Agraf, polskiego dystrybutora mozaBook: https://agraf-it.pl/ftp/mozaBook_v4.5.5.379_Setup.exe Jak to zrobić krok po kroku, dowiesz się na webinarze 1 kwietnia o godz. 15.00, wystarczy się zarejestrować: https://agraf.clickmeeting.pl/lekcja-online-z-mozabook/register. Podczas spotkania online ogłosimy niespodziankę, nie może cię zabraknąć!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Akustyka w budynkach użyteczności publicznej Biuro prasowe
2020-06-25 | 15:10

Akustyka w budynkach użyteczności publicznej

Akustyka budowlana to dosyć mało popularna dziedzina nauki, która jednak jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Wiele osób zwraca uwagę na hałas dopiero wtedy, kiedy
Edukacja #DobraRobotaChallenge, czyli kim chcę być, gdy dorosnę
2020-06-05 | 07:00

#DobraRobotaChallenge, czyli kim chcę być, gdy dorosnę

Strażak, lekarz czy… prezydent? Lista zawodów, o których marzą dzieci jest długa, a nowe pozycje pojawiają się na niej niemal co chwilę. By przybliżyć najmłodszym
Edukacja NEC uruchamia dedykowany portal webinarowy
2020-06-02 | 01:00

NEC uruchamia dedykowany portal webinarowy

Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla potrzeb klientów NEC. Platforma zawiera istotne informacje dla pełnego spektrum

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.