Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps
MoreApps to aplikacja, która pozwala sprawdzić i zainstalować najbardziej popularne i najczęściej pobierane aplikacje w Polsce. W dowolnym momencie w aplikacji można również zobaczyć, co chętnie pobierają na smartfony użytkownicy z innych krajów, na przykład Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Grecji. Aplikacja daje tym samym możliwość pobierania aplikacji i gier, które nie są dostępne na rodzimym rynku, ale są popularne w Europie. Aplikacje podzielone są na wygodne kategorie, na przykład Biznes, Komunikacja, Edukacja, Rozrywka czy Gry, dzięki czemu łatwo można znaleźć to, co najbardziej interesujące.
MoreApps pozwala również znaleźć i zainstalować na nowych urządzeniach Huawei te aplikacje, których nie ma w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Dzięki temu oszczędza czas potrzebny na wyszukiwanie plików instalacyjnych interesujących aplikacji – MoreApps zapewnia użytkownikom szereg linków do sprawdzonych źródeł, z których można pobrać upragnioną aplikację czy grę. Co więcej, jeśli użytkownik nie znajdzie pożądanej aplikacji, program sam podpowie alternatywne aplikacje o podobnym działaniu i funkcjach.
Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać niedostępne na tych urządzeniach aplikacje takie jak YouTube, Google Maps czy Netflix.
Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na najnowsze urządzenia Huawei oparte o ekosystem HMS – czyli na smartfony Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs, całą serię Huawei P40 oraz najnowsze smartfony z serii Y.
To więcej niż aplikacja ubezpieczeniowa - premiera Balcia App w Polsce

Główni akcjonariusze Red Square Games dofinansują działalność studia

Immersion Games zapowiada rewolucję w VR Fitness!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Problemy społeczne
Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.