Häfele otwiera salon wirtualny i rusza w trasę
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Häfele ma cyfrowe rozwiązanie na dzisiejsze czasy, które może wyznaczyć nowe standardy w branży. Zaprezentuje je na zbliżających się targach Interzum. Po wydarzeniu rozpocznie się trasa prezentacyjna.
Targi Interzum w Kolonii to najważniejsze wydarzenie w branży meblarskiej, które co roku przyciąga tłumy. W edycji 2019 udział wzięło prawie 2 tysiące wystawców z 60 krajów i ponad 70 tys. odwiedzających z całego świata. W tym roku frekwencja może być jeszcze wyższa, ponieważ wydarzenie będzie miało postać wyłącznie cyfrową. Targi są organizowane w dniach od 4 do 7 maja pod hasłem „interzum@home”.
Stałym uczestnikiem Interzum jest Häfele. Stoisko tej globalnej firmy, z oddziałem w Polsce, jest zwykle jednym z najbardziej obleganych. Häfele zawsze ma na Interzum coś specjalnego, także teraz. Tegoroczną nowością jest platforma „Häfele Discoveries”. Jest ona jednocześnie cyfrowym stoiskiem i wirtualnym salonem z pełną gamą produktów i usług. – Organizujemy prezentację hybrydową, by w tym szczególnym okresie na nowo zdefiniować pojęcie bliskich relacji z klientami. Chcemy, zgodnie z naszą rolą pionierów, wyznaczyć nowe standardy w branży – argumentuje Michał Kichler, menedżer produktu i marketingu w Häfele.
Wirtualnie: stoisko i salon
Platforma będzie otwarta dla uczestników targów od 4 maja (od godz. 8.00) jako stoisko, a po ich zakończeniu będzie udostępniona klientom przez cały rok 2021 jako cyfrowa przestrzeń wystawowa. – Platforma to nowoczesna i bezpieczna alternatywa dla fizycznej obecności na targach, pozwalająca nam pozostać w kontakcie z klientami w okresie pandemii. Platforma będzie dostępna w polskiej wersji językowej, a na targach będziemy mieli czas na prezentację specjalnie dla klientów z Polski, którzy zostali tym sposobem wyróżnieni – podkreśla Michał Kichler.
Häfele nazywa prezentację wirtualną podróżą po świecie swoich produktów. – Platforma ma prezentować korzyści wynikające z naszego credo, które brzmi: więcej życia na metr kwadratowy, na wielu różnych, przykładowych zastosowaniach: w kuchni, w biurze czy w hotelu – wymienia Michał Kichler. – W tym wirtualnym środowisku zaprezentujemy także oferowane przez nas gamy produktów do domu i produkty HWW w postaci nowoczesnych i fascynujących trójwymiarowych eksponatów cyfrowych – zapowiada.
Häfele Discoveries dzieli się na osiem światów tematycznych: oświetlenie i inteligentne rozwiązania, kuchnia, salon, biuro, hotel, microliving, przyczepa mieszkalna i obsługa, a także siedem światów nowości produktowych: złącza, dialock, szuflady, klapy, uchwyty, zawiasy i rozwiązania przesuwne. – Na targi przygotowujemy atrakcyjny program, którego treść będzie bazowała na elementach z całego naszego uniwersum. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od strefy czasowej – zaprasza Michał Kichler.
Transmisja na żywo
Najważniejszym elementem platformy Häfele Discoveries będzie scena na żywo, z której w czasie rzeczywistym będą transmitowane wykłady, rozmowy panelowe i prezentacje produktów dla całego świata. Podczas transmisji widzowie będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z ekspertami poprzez czat.
Dostęp do platformy jest bardzo prosty – wystarczy zarejestrować się, podając nazwisko i adres e-mail. Po zalogowaniu można samodzielnie zapoznać się z treściami albo skontaktować się bezpośrednio z Häfele. – Najlepiej, gdyby klientowi towarzyszył nasz pracownik jako przewodnik po platformie. Może to odbywać się przez czat tekstowy lub czat wideo połączony z udostępnianiem ekranu, aby zabrać klientów w podróż po Häfele Discoveries – doradza Michał Kichler.
Trasa prezentacyjna
Postać hybrydowa Häfele Discoveries uwzględnia także wydarzenia stacjonarne. Rozpoczną się one po zakończeniu targów. – Do wirtualnej platformy dodaliśmy globalną serię wydarzeń w konwencji trasy koncertowej, w ramach których możliwe będzie namacalne zapoznanie się z naszymi usługami i produktami – zapowiada Michał Kichler. – Organizujemy prezentację hybrydową, by w tym szczególnym okresie na nowo zdefiniować pojęcie bliskich relacji z klientami – wyjaśnia.
Podczas trasy eksperci ds. produktów i usług będą na żywo prezentować najważniejsze punkty programu Häfele na rok 2021/22 w licznych oddziałach i biurach sprzedaży na całym świecie. Firma zapewnia, że w każdym przypadku zadba o przestrzeganie lokalnych regulacji związanych z pandemią i zachowanie wymaganych odległości oraz środków higieny.
Finał Black Sales Weeks w Komfort - satysfakcjonujące zakończenie kampanii
Metaverse, techsolucjonizm – czy mamy się bać nowej rewolucji cyfrowej?
Immersion Games zapowiada nową grę VR – Divine Duel
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Edukacja
Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami
Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.
Fundusze unijne
Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty
Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.