Komunikaty PR

Heroiczne wysiłki Przedszkolaków

2021-01-18  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia w Polsce
Norlandia Przedszkola

ul. Przasnyska7/143
01-756 Warszawa
sekretariat|norlandia.com| |sekretariat|norlandia.com
573975500
www.norlandiaprzedszkola.pl
Do pobrania dla prasy ( 1.27 MB )

Już 1 lutego odbędzie się wielki finał imprezy edukacyjnej Norlandia Quest – przedszkoli i żłobków Norlandia. Ponad 1000 dzieci i 130 nauczycieli z 27 jednostek przedszkolnych i żłobkowych gromadzi się wokół wspólnego tematu „BOHATERÓW” - Praca z tym projektem była super ekscytująca i zabawna - mówi, Beata Standarska , dyrektor ds. pedagogicznych w Norlandia Przedszkola.


Kto jest twoim bohaterem? Czym jest heroizm? Jak stać się dobrym wzorem do naśladowania? 

 

W Norlandia Przedszkola, dzieci i pracownicy pracują z tematem bohatera od jesieni ubiegłego roku. Poprzez różne projekty i działania, wyobraźnia płynęła tam gdzie w przedszkolu dokonano wielu małych i dużych heroicznych wysiłków.

- Poprzez tegoroczny temat chcieliśmy rzucić wyzwanie myślom dzieci na temat tego, kim jest bohater. Dla nas chodzi o podniesienie mocnych stron dzieci i uświadomienie im, że każdy jest bohaterem, mówi Beata Standarska.

Norlandia Quest - która odbywa się jednocześnie w przedszkolach - jest corocznym wydarzeniem edukacyjnym w ramach tożsamości firmy Wiedza & Innowacja. Ze wspólnym tematem, dzieci i  personel są zachęcani do zgłębiania tematu  i oraz gromadzenia nowej wiedzy i doświadczeń. Praca jest zgodna z hasłem firmy nowe odkrycia - każdego dnia.Wcześniejsze tematy to film, nauka i ekologia.

W Norlandia Przedszkola temat bohatera został włączony jako naturalna część pracy pedagogicznej. Klasyczni znani bohaterowie, a także codzienni bohaterowie byli podstawą   edukacji Skupiając się na bohaterach dnia codziennego, personelowi udało się w sposób pedagogiczny utrwalić temat w codziennym życiu i rzeczywistości dzieci.

W przyszłym tygodniu jest wielki finał, a dzieci są bardzo podekscytowane, aby pokazać swoją pracę mamie i tacie.

- Dla nas w Norlandia Przedszkola 5 tydzień w nowym roku stał się prawie jak druga Wigilia. Wszyscy jesteśmy podekscytowani, mogąc pokazać naszą pracę nad projektem rodzicom, którzy mogą wziąć udział w heroicznych wysiłkach dzieci w naszych przedszkolach, mówi Beata Standarska.


O nas 

Norlandia Przedszkola oferuje bezpieczne i rozwijające środowisko do nauki, w którym rozwija się ciekawość i zainteresowania dzieci. Obecnie mamy 27 jednostek przedszkolnych i żłobkowych w całej Polsce. Więcej: www.norlandiaprzedszkola.pl 

  


Dane kontaktowe 

Beata Standarska - Dyrektor ds. pedagogicznych 

E-mail: sekretariat@norlandia.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja CZEGO POWINNY UCZYĆ SIĘ NASZE DZIECI, ABY ODNOSIĆ SUKCESY? Biuro prasowe
2021-02-26 | 11:00

CZEGO POWINNY UCZYĆ SIĘ NASZE DZIECI, ABY ODNOSIĆ SUKCESY?

Zapamiętywanie dat, nazwisk, wzorów to odwieczna zmora uczniów. Zdobyta w szkolnych latach wiedza bywa mało użyteczna w życiu dorosłym. Kluczem do sukcesu są zupełnie inne
Edukacja CO ROBIĆ, BY WZMOCNIĆ AKTYWNOŚĆ INTELEKTUALNĄ SENIORÓW?
2021-02-24 | 09:45

CO ROBIĆ, BY WZMOCNIĆ AKTYWNOŚĆ INTELEKTUALNĄ SENIORÓW?

Zarówno aktywność fizyczna, jak i umysłowa są kluczem do zachowania dobrego zdrowia, pozytywnego nastroju i chęci do życia przez długie lata. Seniorzy będący na emeryturze nie
Edukacja ODŻYWCZA MOC PESTEK – DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ JE DO NASZEJ DIETY
2021-02-16 | 11:00

ODŻYWCZA MOC PESTEK – DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ JE DO NASZEJ DIETY

Pestki oraz nasiona zyskują coraz większą popularność nie tylko ze względu na swój smak i łatwość dorzucenia, np. do jogurtu, koktajlu czy dania. Są one niezwykle cennym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Robotyka i SI

Roboty i skanery 3D przyszłością edukacji. Już dziś pozwalają uczyć programowania i mogą stworzyć model ciała człowieka

Nowe technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w dziedzinie edukacji. Roboty edukacyjne uczą programowania nawet najmłodsze dzieci, roboty społeczne potrafią czytać książki i uczyć języków, a skanery 3D ułatwią naukę ludzkiej anatomii. Choć pandemia utrudniła prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla dzieci, to tempo tworzenia nowych rozwiązań nie maleje. – Sztuczna inteligencja i robotyzacja to zdecydowanie właściwe kierunki dla rozwoju edukacji – mówi Maciej Trojnacki, prezes zarządu Eduroco.

Robotyka i SI

Neuromarketing coraz silniejszym narzędziem sprzedaży. Coraz silniej wpływa na nasze decyzje zakupowe

Analiza reakcji mózgu klienta na bodziec wizualny jest coraz częściej wykorzystywana w procesie projektowania produktów i opakowań. Znajduje również zastosowanie przy budowaniu stron internetowych, etykiet cenowych czy ekspozycji w sklepach. W przyszłości neuromarketing będzie się prawdopodobnie posiłkował innymi technologiami, jak wirtualna rzeczywistość czy analiza Big Data. – Neuromarketing zbiera całą wiedzę o mózgu i próbuje te procesy wytłumaczyć i przełożyć na skuteczniejsze mechanizmy rynkowe – tłumaczy Wojciech Broniatowski, dyrektor operacyjny CortiVision.