Komunikaty PR

Wedding Designer od Forestlight Games zmienia się w Party Maker

2022-09-21  |  12:30
Biuro prasowe

Forestlight Games - warszawski producent i wydawca gier na PC i konsole z notowanej na GPW Grupy PlayWay, zaprezentuje nową odsłonę tytułu Wedding Designer. Symulator, który miał umożliwić graczom wcielenie się w rolę właściciela firmy organizującej wesela, poszedł o krok dalej i zmienia się w Party Maker. Premierę wzbogacanej o nowe możliwości i doznania gry na PC zaplanowano 24 października br.

Przygotowanie zapadającej w pamięć imprezy od a do z - to główny cel graczy Party Maker. Do ich zadań należeć będą m.in. zaplanowanie wszystkich elementów przyjęcia, poprzez lokalizację, wystrój i dekorowanie, kończąc na atrakcjach i wydarzeniach specjalnych oraz nieprzekroczenie określonego na organizację imprezy budżetu. Rebranding, a tym samym zmiana Wedding Designer w Party Maker to efekt spełnienia oczekiwań wielu użytkowników.

- Po uruchomieniu prologu i demo ówczesnego Wedding Designer podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam w 2021 roku, w które zagrało ponad 20 tysięcy graczy, dowiedzieliśmy się, że oczekują oni od nas okazji do organizacji bardziej zróżnicowanych imprez. Stąd podjęliśmy decyzję o rebrandingu tytułu. W Party Maker gracze sprawdzą się podczas planowania nie tylko wesel, ale również festynów, wieczorów kawalerskich, imprez w klimacie Halloween, a nawet pierwszego przyjęcia w marsjańskiej bazie czy pokazu kotów - mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games.

Jednym z najważniejszych elementów w Party Maker jest dekorowanie. W trakcie prac nad organizacją imprez, użytkownicy tytułu dostaną szansę, aby wykazać się pomysłowością przy urządzeniu niezwykłych miejsc, w których odbędą się przyjęcia. Podczas gry otrzymają oni do dyspozycji około czterystu różnego rodzaju dekoracji, dzięki którym imprezy staną się niezapomniane. To doskonała okazja do uwolnienia swojej kreatywności.

- Poza samym dekorowaniem gracze zmierzą się też z innymi wyzwaniami. W końcu wcielą się oni w rolę organizatora imprez od zadań specjalnych i tak np., aby zorganizować wiejski festyn, będzie trzeba udowodnić, że czuje się wiejski klimat. Jak to zrobić? Chociażby poprzez przejażdżkę traktorem. Bardzo ważne są też życzenia klientów dotyczące imprez, za których spełnianie przewidywane są nagrody - dodaje Tomasz Mazur.

Producenci gry zadbali również o to, aby użytkownicy podczas rozgrywki mieli dużą swobodę. Stąd w grze pojawiła się m.in. możliwość ustawiania pustych stołów czy obiektów, na których będzie można rozmieszczać dekoracje wg własnego życzenia. Forestlight Games już teraz zapowiada dodatki, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią tytuł w postaci nowych dekoracji oraz kalendarza imprez. 

Aktualnie użytkownicy mogą zagrać w odświeżony prolog gry o nazwie Party Maker Farm Fest. Premiera Party Maker w 12 wersjach językowych na PC odbędzie się 24 października br. W planach Forestlight Games jest także przygotowanie portów tytułu na PS, XBOX, SWITCH, mobile i VR. Wydawcami gry są Forestlight Games i PlayWay.

Forestlight Games zamierza dołączyć do grona spółek notowanych na NewConnect w 2023 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gry i aplikacje Immersion Games prezentuje pierwszy zwiastun do Divine Duel Biuro prasowe
2022-09-08 | 10:00

Immersion Games prezentuje pierwszy zwiastun do Divine Duel

Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – opublikował pierwszy zwiastun swojej najnowszej produkcji Divine Duel. Gra stawia na widowiskową akcję i wartką
Gry i aplikacje Medieval Dynasty 6 października zadebiutuje na konsolach nowej generacji!
2022-08-23 | 10:00

Medieval Dynasty 6 października zadebiutuje na konsolach nowej generacji!

Flagowy tytuł notowanej na NewConnect spółki Render Cube już 6 października zadebiutuje na PlayStation5 oraz Xbox Series X/S. Po raz pierwszy Medieval Dynasty w konsolowej wersji
Gry i aplikacje 1,2 mln zł dla EpicVR - krakowska spółka ze wsparciem od SATUS Games
2022-08-22 | 09:00

1,2 mln zł dla EpicVR - krakowska spółka ze wsparciem od SATUS Games

Działający od 2020 roku Fundusz SATUS Games, powołany przez Bloober Team i SATUS, zainwestował w firmę EpicVR - twórcę technologii i aplikacji VR/AR oraz producenta gier Virtual

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne - Śląskie

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu przenosi się do nowego budynku. Będzie jednym z najlepiej wyposażonych w Europie

Od początku października br. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu nie podlega już Ministerstwu Zdrowia, tylko Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, z którym placówka jest blisko związana od początku swojego istnienia.  Do użytku oddano też nowy pawilon wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt,  w którym będą leczone m.in. dzieci z wrodzonymi wadami serca i po przeszczepach. – Pod względem wyposażenia ten szpital jest w absolutnej czołówce – nie tylko polskiej, ale i europejskiej. Niektóre elementy, jak np. sprzęt niezbędny w leczeniu zaburzeń rytmu serca, to jest poziom światowy – mówi prof. Oskar Kowalski ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Budowę i wyposażenie nowego pawilonu ŚCCS wsparł finansowo Bank Gospodarstwa Krajowego, który od roku angażuje się też w działania edukacyjne dotyczące polskiej transplantologii, szczególnie dziecięcej.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Bankowość

Banki przyspieszają inwestycje w nowe technologie. Wśród priorytetów chmura hybrydowa

Banki w Polsce od lat pozostają liderem wykorzystania zaawansowanych technologii: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i chmury. Z jednej strony to sposób na zapewnienie większej odporności sektora, m.in. na cyberzagrożenia i usprawnienie procesów, z drugiej strony – na oferowanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych usług klientom, którzy też mają w tym zakresie coraz większe oczekiwania. We wdrażaniu nowoczesnych technologii bankom pomagają fintechy, które stają się kluczowe dla całego procesu cyfryzacji, oraz firmy technologiczne. Priorytetem na najbliższe lata będzie większe upowszechnienie chmury, przede wszystkim hybrydowej, w sektorze finansowym.

Ochrona środowiska

Pierwsze chłodne dni i smog powrócił do polskich miast. Ten sezon będzie trudny dla samorządów walczących z zanieczyszczeniem powietrza

– Tempo wymiany pieców na koniec 2021 roku mieliśmy świetne i bardzo liczyliśmy na to, że rok 2022 siłą rozpędu będzie kontynuacją, niestety nastąpiło załamanie – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia. Jakość powietrza w mieście w ostatnich dwóch latach się poprawiła i Wrocław mieści się w ustalonych przez WHO limitach liczby dni z przekroczonym stężeniem szkodliwych pyłów. Wpływa na to nie tylko proces wymiany pieców, który chwilowo spowolnił, lecz również walka z betonozą i zazielenianie miasta. – Widzimy też wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców – podkreśla ekspertka.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.