Ptaki i trofea dodane do Medieval Dynasty. 25% rabatu na grę na platformie Steam
Łódzkie studio Render Cube ogłosiło, że od dnia 14 kwietnia 2022 r. w grze dostępna jest nowa aktualizacja, zgodna z oficjalną roadmapą. Zawiera ona pięć nowych ptaków jak również możliwość zdobywania trofeów. Od wczoraj też, w ramach obowiązującej promocji na platformie Steam, która trwa do 24 kwietnia, na Medieval Dynasty obowiązuje 25% zniżki.
Pięć nowych ptaków dostępnych w Medieval Dynasty daje graczom możliwość odkurzenia swoich umiejętności myśliwskich i odnalezienia nowych gatunków stworzeń dostępnych w rozgrywce. Od teraz kaczki, orły, jastrzębie, gołębie oraz wrony można spotkać w świecie gry. Aktualizacja pozwoli graczom zdobywać cenne materiały oraz przedmioty.
W nowej aktualizacji Medieval Dynasty będzie można również zdobywać trofea. Zwierzęta takie jak jelenie, żubry i łosie będą pozostawiać po sobie czaszki, które gracze mogą kolekcjonować i umieszczać na ścianie swojego domu, aby każdy mógł jest zobaczyć.
- Od wprowadzenia Medieval Dynasty na rynek gier naszym celem było ciągłe aktualizowanie tytułu, aby gracze dostawali coraz więcej kontentu oraz frajdy z gry. Wierzymy, że nowe pomysły, które umożliwią fanom Medieval Dynasty polować na ptaki oraz zdobywać trofea pozwolą cieszyć się grą przez kolejne godziny. Mamy nadzieje, że nowa aktualizacja zainteresuje również naszym tytułem graczy, którzy nie mieli jeszcze przyjemności wejść do świata Medieval Dynasty. – mówi Damian Szymański, prezes Render Cube.
- Nieustannie patrzymy na Medieval Dynasty jak na long-sellera, stąd nie poprzestajemy nad pracami pozwalającymi jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten tytuł. Obecna aktualizacja wpisuje się w tą strategię. Gra w dalszym ciągu utrzymuje się na poziomie 90% pozytywnych ocen na platformie Steam, co przy takiej ilości sprzedanych egzemplarzy uważam za duży sukces. Jednak nie spoczywamy na laurach, chcemy dostarczać fanom naszego tytułu jeszcze lepszy produkt. Głównym celem na ten rok jest wydanie gry na konsole.- dodaje Damian Szymański, prezes Render Cube.
Medieval Dynasty jest dostępna m. in. na Steam, GOG.com oraz Microsoft Store (a także w Xbox Game Pass dla PC). W grę można grać w 17 różnych językach w tym po portugalsku, chińsku czy japońsku. Od wczoraj na platformie Steam gra jest przeceniona o 25%. Dostępna jest również wersja deluxe Digital Supported Edition, zawierająca oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry, cyfrową mapę świata, cyfrowy artbook, film historyczny o Medieval Dynasty, zestaw tapet 4k i wiele innych.
Red Square Games podpisało kluczową umowę licencyjną z Asmodee
SlavicPunk: Oldtimer debiutuje w wersji na konsole Xbox i PlayStation
Dziennikarka Karolina Pajączkowska ambasadorką gry Play of Battle!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Konsument
Media społecznościowe pełne treści reklamowych od influencerów. Konieczne lepsze ich dopasowanie do odbiorców
Ponad 60 proc. konsumentów kupiło produkt na podstawie rekomendacji lub promocji przez twórców internetowych. 74 proc. uważa, że treściom przekazywanym przez influencerów można zaufać – wynika z badania EY Future Consumer Index. W Polsce na influencer marketing może trafiać ok. 240–250 mln zł rocznie, a marki widzą ogromny potencjał w takiej współpracy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mikroinfluencerzy, czyli osoby posiadające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy followersów, ale o silnym zaangażowaniu.
Ochrona środowiska
Polacy wprowadzają na razie tylko drobne nawyki proekologiczne. Do większych zmian potrzebują wsparcia
Zdecydowana większość Polaków dostrzega niekorzystne zmiany klimatu – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego. Są wprawdzie gotowi, by zmieniać swoje nawyki na bardziej ekologiczne, ale często odstraszają ich koszty i brak wiedzy. Jednocześnie liczą na większe wsparcie i zaangażowanie ze strony rządu i biznesu, a prawie 40 proc. Polaków oczekuje, że to start-upy będą pracowały nad innowacjami proklimatycznymi. One same chętnie się w ten obszar angażują, ale widzą wiele barier, m.in. w pozyskiwaniu kapitału.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.