Komunikaty PR

Immersion Games prezentuje pierwszy zwiastun do Divine Duel

2022-09-08  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Krzysztof Kleczkowski
Inner Value

Koszykowa 54
00-675 Warszawa
k.kleczkowski|innervalue.pl| |k.kleczkowski|innervalue.pl
+48 533 070 550
innervalue.pl/

Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – opublikował pierwszy zwiastun swojej najnowszej produkcji Divine Duel. Gra stawia na widowiskową akcję i wartką rywalizację pomiędzy graczami. Tytuł jest w finalnej fazie produkcji i zostanie wydany jeszcze w tym roku na najpopularniejszych platformach VR – Meta Quest i PCVR.

- Cieszę się, że nareszcie mogę przedstawić więcej szczegółów na temat projektu, nad którym intensywnie pracujemy od ponad roku. Divine Duel to nasze największe dotychczasowe przedsięwzięcie i zawiera ogrom ciekawych pomysłów, które opracowaliśmy i szlifowaliśmy na przestrzeni miesięcy. Dołożyliśmy wiele starań, żeby tytułowe pojedynki były ekscytujące i energiczne, ale jednocześnie żeby gracze mieli dużo swobody w zakresie doboru swojego wyposażenia - mówi Bartosz Rosłoński, prezes zarządu Immersion Games.

W Divine Duel gracze wcielą się w jedną z kilku unikalnych postaci i wezmą udział w emocjonujących pojedynkach, do których mogą każdorazowo zabrać sześć z ponad czterdziestu pomysłowych broni, czarów i przywołańców. Żeby zatriumfować należy wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną – umiejętne uniki są tutaj niezbędne, ale też pomysłowością w zakresie doboru wyposażenia. W tym celu twórcy przygotowali szereg ciekawych rozwiązań, jakich gracze VR nie znajdą nigdzie indziej: magiczne instrumenty muzyczne, szarżujące dinozaury czy przewracające się na wroga kolumny. Wszystko uzupełniono klasycznym i lubianym uzbrojeniem znanym nie tylko z gier VR: bronią palną, różdżkami, czarami i potężnymi potworami, które gracze będą przyzywać do walki w ich imieniu.

Gra łączy w sobie elementy sportu i intensywnej akcji z dobrze wyważoną rozgrywką w formacie gracz kontra gracz. Warszawskie studio widzi w takim połączeniu duży potencjał do tego, żeby gra stała się jednym z popularniejszych tytułów VR, również pod kątem e-sportu. Co więcej, niedługo startuje Beta gry, do której gracze będą mogli się zapisać poprzez Discord Immersion Games.

Dodatkowe informacje poniżej:

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=lP04L6k1jZQ

Divine Duel presskit: https://bit.ly/DD-presskit

Discord: https://discord.gg/xgWMhBDK4e

***

O spółce:

Immersion Games to producent gier VR oraz PC stworzony przez jedno z największych i najbardziej doświadczonych studiów VR na świecie – Immersion VR. Spółka współpracuje z wszystkimi największymi na świecie producentami sprzętu do Wirtualnej Rzeczywistości, jak Pico, HTC czy Meta. W sierpniu 2021 roku debiutancka gra studia – Disc Ninja – miała premierę na sklepie Oculus Quest Store. Od 15 września akcje Immersion Games są notowane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gry i aplikacje Forestlight Games z finansowaniem na produkcję gier i nową spółką zależną 2steps Biuro prasowe
2022-12-06 | 09:30

Forestlight Games z finansowaniem na produkcję gier i nową spółką zależną 2steps

Forestlight Games - warszawski producent i wydawca gier na PC i konsole podpisał istotne umowy inwestycyjne i wykonawcze, zgodnie z którymi inwestor podwyższy kapitał zakładowy
Gry i aplikacje Divine Duel będzie dostępne w modelu free-to-play
2022-12-01 | 12:00

Divine Duel będzie dostępne w modelu free-to-play

Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – podjął decyzję na temat modelu biznesowego swojej nadchodzącej gry. Energiczna gra akcji Divine Duel będzie tytułem
Gry i aplikacje Pudełkowa wersja Medieval Dynasty od dziś dostępna w sprzedaży!
2022-11-25 | 12:00

Pudełkowa wersja Medieval Dynasty od dziś dostępna w sprzedaży!

Medieval Dynasty, flagowa gra notowanej na NewConnect spółki Render Cube od dzisiaj jest dostępna w sprzedaży w wersji pudełkowej na platformy PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Tytuł

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

PMP

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

CES2023

Ochrona środowiska

Lasy Państwowe zapowiadają rezygnację z ważnego międzynarodowego certyfikatu. Z tego powodu produkty z drewna made in Poland mogą stracić zagranicznych odbiorców

Certyfikat FSC jest gwarantem zrównoważonej gospodarki leśnej. Informuje potencjalnego klienta, że – kupując drewno i produkty z drewna oznaczone tym certyfikatem – nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego. Dla większości działających w Polsce firm z branży drzewnej i meblarskiej posiadanie tego certyfikatu jest wymogiem, bez którego nie mogą sprzedawać produktów na zagranicznych rynkach. To dlatego zapowiedzi kolejnych regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych o zamiarze rezygnacji z certyfikacji FSC wywołują takie obawy. Przedsiębiorcy ostrzegają, że doprowadzi to do spadku ich konkurencyjności i utraty odbiorców m.in. w Skandynawii, Niemczech czy Francji.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Bezpieczeństwo danych kluczowe podczas transformacji cyfrowej firm. Dlatego chmura hybrydowa zyskuje na popularności

Odpowiedni model przechowywania i przetwarzania danych jest fundamentem ciągłości wielu biznesów. Zagrożeniem są nie tylko awarie i błędy użytkowników, lecz także nasilające się cyberataki. W trakcie pandemii COVID-19 wzrosła popularność rozwiązań chmurowych i świadomość korzyści, jakie niesie za sobą ta technologia. Część firm wciąż widzi szereg barier w migracji do chmury publicznej i wybiera tzw. rozwiązania on-premise, czyli przechowywanie danych na serwerach lokalnych. Hybrydowe rozwiązania – łączące obie te technologie – będą jednak zyskiwać na popularności. – W nadchodzących latach klienci będą wybierać rozwiązania z jednego źródła i łączyć rozwiązania od dostawców, którzy mogą zaoferować zarówno przechowywanie danych w chmurze, jak i na serwerach lokalnych – prognozuje Igor Cejkovský z Synology.

Edukacja

Polacy opracowują aplikację do tłumaczenia języka migowego. Rozwiązanie ma być gotowe za rok

Głusi bardzo często doświadczają wykluczenia z uwagi na bariery komunikacyjne. Niski stopień znajomości polskiego języka migowego, zwłaszcza w urzędach, ochronie zdrowia i szkołach, sprawia, że Głusi mają problemy z dostępem do nauki, usług zdrowotnych czy z załatwianiem spraw urzędowych. Tworzona przez polski start-up aplikacja Gesture To Speech (GTS) ma pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie z pomocą kamery w telefonie i sztucznej inteligencji przetłumaczy zarówno gesty języka migowego na napisy, jak i mowę na gesty wyświetlane w formie awatara.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.