Komunikaty PR

Generator ozonu OTS-15 – nowe urządzenie w ofercie firmy TECH Sterowniki

2020-05-08  |  13:15
Biuro prasowe
Kontakt
Renata Nowak
TECH Sterowniki

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz
rzecznik|techsterowniki.pl| |rzecznik|techsterowniki.pl
+ 48 697 837 877
www.techsterowniki.pl
Do pobrania generator ( 0.07 MB )

Zarodniki pleśni i grzybów, roztocza, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy – można się ich skutecznie pozbyć z pomieszczeń, korzystając z generatora ozonu. Model OTS-15 to nowe urządzenie dostępne w ofercie firmy TECH Sterowniki, które wyróżnia się wydajnością i prostotą. Sprawdzi się do zastosowań domowych, w gabinetach usługowych i powierzchniach biurowych.

Jak działa ozonator powietrza?

Generator ozonu OTS-15 to mechaniczno-elektryczne urządzenie, które służy do oczyszczenia oraz sterylizacji pomieszczeń. Wytwarzany w wyniku wyładowań atmosferycznych ozon wykazuje silne właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu podczas pracy ozonatora dochodzi do pozbycia się większość bakterii, mikrowirusów i grzybów z otoczenia.

Generator ozonu – zastosowanie

Ozonator znajduje wszechstronne zastosowanie zarówno w obiektach prywatnych, jak i komercyjnych. W gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich, hotelach, biurach i innych miejscach, z których codziennie korzysta wiele osób, ozonowanie powierzchni jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie podwyższonych wymogów sanitarnych. Ozonator powietrza będzie także dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach mieszkalnych, gdyż zmniejsza ryzyko infekcji, szczególnie u dzieci z alergią.

Prosta i łatwa obsługa

Generator ozonu firmy TECH Sterowniki to urządzenie, z którego obsługą poradzi sobie każdy. Na froncie ozonatora znajduje się sterownik z czytelnym wyświetlaczem oraz czterema przyciskami. Czas ozonowania zależy w głównej mierze od metrażu urządzenia oraz stopnia zanieczyszczenia powietrza. Użytkownik może samodzielnie ustawić czas pracy generatora w zakresie od 1 minuty do 12 godzin lub wskazać długość, szerokość i wysokość pomieszczenia, co pozwala regulatorowi samodzielnie przeliczyć czas, który jest potrzebny do wykonania ozonacji powietrza. W trakcie 1 godziny pracy urządzenie generuje 15 g ozonu. Aby zabieg był bezpieczny dla ludzi i zwierząt, należy go przeprowadzać z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Czyste powietrze ważne dla zdrowia

Ozonowanie pomieszczeń to szybkie i jednocześnie skuteczne rozwiązanie w walce z drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu i na różnych powierzchniach. W pomieszczeniach prywatnych pozwoli zadbać o zdrowie domowników, a w obiektach usługowych zwiększy bezpieczeństwo zarówno osób zatrudnionych, jak i Klientów. Jego wykorzystanie we wnętrzach w obiektach komercyjnych może tym samym wpłynąć na wzrost zaufania osób korzystających z różnych usług. Producent, firma TECH Sterowniki udziela gwarancji na użytkowanie urządzenia i wynosi ona 4000 mth pracy właściwej, co przekłada się na 4000 godzin pracy, w które nie wliczają się okresy spoczynku oraz czas wykorzystywany na wprowadzanie ustawień.

Więcej informacji na temat generatora ozonu można znaleźć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/p/ots-15

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Zabezpieczenie placów budowy - co warto wiedzieć? Biuro prasowe
2024-04-17 | 10:00

Zabezpieczenie placów budowy - co warto wiedzieć?

W branży budowlanej, która operuje w warunkach niestabilnych czynników zewnętrznych, znaczenie bezpieczeństwa jest często pomijane, co niesie ze sobą duże ryzyko. Obecność
Bezpeczeństwo Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji
2024-04-09 | 10:00

Ekspert komentuje: Kradzieże na placach budowy zwiększają koszty inwestycji

Aleksander Wilczewski, Dyrektor Zarządzający BauWatch: Polska branża budowlana w ostatnich latach borykała się z widocznymi wzrostami cen. W lutym 2023 roku Polski Instytut Ekonomiczny
Bezpeczeństwo BRAK ZDJĘCIA
2024-04-03 | 01:00

Jak zwiększyć bezpieczeństwo w miastach? Z pomocą przychodzi technologia

Jak pokazują dane, w ostatnich latach w Polsce przestępczość zwłaszcza związana z kradzieżami, rośnie[1]. W tym niechlubnym rankingu na czoło wysuwają się, tradycyjnie już duże miasta[2]. We wszystkich z nich, co roku dochodzi

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Finanse

Zwolnienia lekarskie w prywatnej opiece medycznej są ponad dwa razy krótsze niż w publicznej. Oszczędności dla gospodarki to ok. 25 mld zł

Stan zdrowia pracujących Polaków wpływa nie tylko na konkurencyjność firm i koszty ponoszone przez pracodawców, ale i na całą gospodarkę. Jednak zapewnienie dostępu do szybkiej i efektywnej opieki zdrowotnej może te koszty znacząco zmniejszyć. Podczas gdy średnia długość zwolnienia lekarskiego w publicznym systemie ochrony zdrowia wynosi 10 dni, w przypadku opieki prywatnej to już tylko 4,5 dnia – wynika z badania Medicover. Kilkukrotnie niższe są też koszty generowane przez poszczególne jednostki chorobowe, co pokazuje wyraźną przewagę prywatnej opieki. Zapewnienie dostępu do niej może ograniczyć ponoszone przez pracodawców koszty związane z prezenteizmem i absencjami chorobowymi w wysokości nawet 1,5 tys. zł na pracownika.

Motoryzacja

Dwie duże marki chińskich samochodów w tym roku trafią do sprzedaży w Polsce. Są w stanie konkurować jakością z europejskimi producentami aut

Według danych IBRM Samar w Polsce w pierwszych dwóch miesiącach 2024 roku zarejestrowano 533 auta chińskich producentów. Jednak niedługo mogą się one pojawiać na polskich drogach znacznie częściej, ponieważ swoją obecność na tutejszym rynku zapowiedziało już kilku kolejnych producentów z Państwa Środka. Chińskich samochodów, przede wszystkim elektryków, coraz więcej sprzedaje się również w Europie. Prognozy zakładają, że ich udział w europejskim rynku do 2025 roku ma zostać niemal podwojony. – Jakość produktów dostarczanych przez chińskich producentów jest dzisiaj zdecydowanie lepsza i dlatego one z powodzeniem konkurują z producentami europejskimi – mówi Wojciech Drzewiecki, prezes IBRM Samar.

Ochrona środowiska

Temperatury w Europie rosną dwukrotnie szybciej niż globalnie. Za tym idą rekordowe zjawiska klimatyczne

Marzec 2024 roku był 10. miesiącem z rzędu, który pobił rekord temperatur w historii globalnych pomiarów dla danego miesiąca roku – wskazują dane Copernicus Climate Change Service (C3S). Średnia temperatura wyniosła 14,14 st. C, czyli o 0,73 st. C więcej niż średnia dla marca z lat 1991–2020. Marzec był też o 1,68 st. cieplejszy niż w okresie przedindustrialnym, do którego odnoszą się globalne cele zawarte w porozumieniu paryskim. Kolejny miesiąc z rekordem ciepła oznacza nasilone zjawiska klimatyczne, również te ekstremalne. 2023 rok był w Europie okresem rekordów w tym zakresie, m.in. największych pożarów, powodzi czy fal upałów – wynika z raportu C3S i Światowej Organizacji Meteorologicznej.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.