EstraSOS – wegańskie sosy do dań i sałatek
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Producent naturalnych suplementów diety, onesano wprowadza unikalną linię produktów zaliczanych do sektora żywności wzbogaconej. EstraSOS to wegańskie sosy do dań i sałatek, będące połączeniem w pełni naturalnego smaku z maksymalną wygodą stosowania. Poręczna saszetka uwzględnia bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega -3,-6,-9, wzbogaconych cennymi witaminami A, E oraz D.
Każde opakowanie EstraSOSu zawiera pięć wygodnych i poręcznych saszetek (10 ml) sosów w popularnych wariantach smakowych, które idealnie pasują do dań głównych, przekąsek i sałatek: chili, czosnek, bazylia & oregano, pomarańcza & rozmaryn oraz koperek. Można nimi polewać potrawy na ciepło o maksymalnej temperaturze 90°C. Sprawdzą się zarówno jako samodzielny dodatek do ulubionych dań, jak i komponując się z wieloma popularnymi przepisami.
Prosty skład oraz tylko naturalne składniki sprawiają, że EstraSOS to unikalny produkt, dzięki któremu w szybki i przyjemny sposób można uzupełnić dietę w niezbędne witaminy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. W zależności od potrzeb, można dodać go do makaronu, zupy czy sałatki lub polać nim każde przyrządzone wcześniej danie. Produkt jest zabezpieczony przed procesami utleniania. Ponadto, charakteryzuje się doskonałą proporcją omega -3 do omega -6, działając w organizmie aż do 24 godzin – mówi Sebastian Duży, dyrektor działu badań w onesano.
EstraSOS to połączenie doskonałego, w pełni naturalnego smaku i maksymalnej wygody stosowania oraz szybki sposób na zdrowo zbilansowaną dietę każdego dnia i w każdych warunkach. Bazą do wytworzenia każdego sosu jest estryfikowany, odgoryczony olej lniany. Zawiera on najwięcej spośród olei roślinnych – około 60% kwasu alfa-linolenowego ALA (omega-3), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Co więcej, zawarte w nim kwasy tłuszczowe z grupy omega występują w postaci estrów etylowych, co zapewnia ich znakomitą biodostępność oraz szybki transport do wszystkich komórek.
Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji
Usług sprzątania i gospodarki odpadami a bezpieczeństwo podmiotów medycznych
Onkologiczne Centrum Kryzysowe udostępniło nową ścieżkę pacjenta
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.