Divine Duel będzie dostępne w modelu free-to-play
Inner Value
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
k.kleczkowski|innervalue.pl| |k.kleczkowski|innervalue.pl
+48 533 070 550
innervalue.pl/
Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – podjął decyzję na temat modelu biznesowego swojej nadchodzącej gry. Energiczna gra akcji Divine Duel będzie tytułem typu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Tytuł znajduje się w finalnym stadium produkcji. Producent gry organizuje też kolejny beta playtest, tym razem dedykowany wyłącznie użytkownikom gogli z rodziny Quest, które rozpoczną się na początku przyszłego roku.
- Decyzję o cenie podjęliśmy po dokładnej analizie rynku VR i szczegółowemu przyjrzeniu się grom, jakie się na nim znajdują. Wpływ na nią miała również chęć dotarcia do jak najszerszego grona graczy i fakt, że w segmencie gier pojedynkowych na VR będziemy mieli zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do jakości. Wierzymy, że w dłuższej perspektywie dzięki połączeniu wysokiej jakości gry i ekscytującej, niezwykle regrywalnej rozgrywki z modelem free-to-play gra spodoba się wielu graczom - mówi Bartosz Rosłoński, prezes zarządu Immersion Games.
Twórcy Divine Duel niedawno zapowiedzieli kolejny beta test gry, który odbędzie się na początku 2023 roku. Tym razem jest on dedykowany platformie Meta i urządzeniom Quest 1 i 2. Do beta testów Divine Duel można zapisać się na oficjalnej stronie gry.
Divine Duel to pojedynkowa gra VR, w której gracze wcielą się w potężne istoty walczące o władanie nad mistyczną krainą Evergarden. Gra łączy w sobie estetykę znaną z tytułów fantasy, jak i tą bardziej charakterystyczną dla gier science-fiction, dzięki czemu gracze będą mogli zabrać do boju zarówno broń białą inspirowaną starożytnością, jak i futurystyczną broń palną. Wszystko uzupełniono nowatorskim podejściem do uzbrojenia, w którego skład wchodzi nawet mordercza papuga. Gracz będzie mógł wybrać jedną z boskich postaci (Celestials), z których każda wyposażona będzie w inne specjalne zdolności.
W ramach rozgrywki do dyspozycji gracza planowanych jest ponad 40 narzędzi zniszczenia i 20 wpływających na grę doładowań, inspirowanych różnymi kulturami. W Divine Duel użytkownicy będą musieli przygotować się na specjalne interakcje między broniami, odbijać wrogie pociski czy sprowadzać na pole bitwy magiczne stworzenia, które następnie będą wspierać m.in. za pomocą zaklęć. W grze będą dostępne dwa tryby – klasyczny pojedynek PVP, a także zaawansowany tryb draft – inspirowany grami karcianymi, umożliwiający budowanie ekwipunku z losowych broni.
Najnowsza produkcja Immersion Games zadebiutuje na najpopularniejszych platformach VR – Meta Quest i PCVR na Steam.
Red Square Games podpisało kluczową umowę licencyjną z Asmodee
SlavicPunk: Oldtimer debiutuje w wersji na konsole Xbox i PlayStation
Dziennikarka Karolina Pajączkowska ambasadorką gry Play of Battle!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.