Divine Duel będzie dostępne w modelu free-to-play
Inner Value
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
k.kleczkowski|innervalue.pl| |k.kleczkowski|innervalue.pl
+48 533 070 550
innervalue.pl/
Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – podjął decyzję na temat modelu biznesowego swojej nadchodzącej gry. Energiczna gra akcji Divine Duel będzie tytułem typu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Tytuł znajduje się w finalnym stadium produkcji. Producent gry organizuje też kolejny beta playtest, tym razem dedykowany wyłącznie użytkownikom gogli z rodziny Quest, które rozpoczną się na początku przyszłego roku.
- Decyzję o cenie podjęliśmy po dokładnej analizie rynku VR i szczegółowemu przyjrzeniu się grom, jakie się na nim znajdują. Wpływ na nią miała również chęć dotarcia do jak najszerszego grona graczy i fakt, że w segmencie gier pojedynkowych na VR będziemy mieli zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do jakości. Wierzymy, że w dłuższej perspektywie dzięki połączeniu wysokiej jakości gry i ekscytującej, niezwykle regrywalnej rozgrywki z modelem free-to-play gra spodoba się wielu graczom - mówi Bartosz Rosłoński, prezes zarządu Immersion Games.
Twórcy Divine Duel niedawno zapowiedzieli kolejny beta test gry, który odbędzie się na początku 2023 roku. Tym razem jest on dedykowany platformie Meta i urządzeniom Quest 1 i 2. Do beta testów Divine Duel można zapisać się na oficjalnej stronie gry.
Divine Duel to pojedynkowa gra VR, w której gracze wcielą się w potężne istoty walczące o władanie nad mistyczną krainą Evergarden. Gra łączy w sobie estetykę znaną z tytułów fantasy, jak i tą bardziej charakterystyczną dla gier science-fiction, dzięki czemu gracze będą mogli zabrać do boju zarówno broń białą inspirowaną starożytnością, jak i futurystyczną broń palną. Wszystko uzupełniono nowatorskim podejściem do uzbrojenia, w którego skład wchodzi nawet mordercza papuga. Gracz będzie mógł wybrać jedną z boskich postaci (Celestials), z których każda wyposażona będzie w inne specjalne zdolności.
W ramach rozgrywki do dyspozycji gracza planowanych jest ponad 40 narzędzi zniszczenia i 20 wpływających na grę doładowań, inspirowanych różnymi kulturami. W Divine Duel użytkownicy będą musieli przygotować się na specjalne interakcje między broniami, odbijać wrogie pociski czy sprowadzać na pole bitwy magiczne stworzenia, które następnie będą wspierać m.in. za pomocą zaklęć. W grze będą dostępne dwa tryby – klasyczny pojedynek PVP, a także zaawansowany tryb draft – inspirowany grami karcianymi, umożliwiający budowanie ekwipunku z losowych broni.
Najnowsza produkcja Immersion Games zadebiutuje na najpopularniejszych platformach VR – Meta Quest i PCVR na Steam.
To więcej niż aplikacja ubezpieczeniowa - premiera Balcia App w Polsce
Główni akcjonariusze Red Square Games dofinansują działalność studia
Immersion Games zapowiada rewolucję w VR Fitness!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Zdrowie
Europa potrzebuje strategii dla zdrowia mózgu. Coraz więcej państw dostrzega ten problem
Polacy z jednej strony wykazują już sporą świadomość problemu, jakim są choroby mózgu – jedna czwarta ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte takim problemem. Z drugiej strony system nie odpowiada rosnącym potrzebom. Specjalistów jest zbyt mało, więc kolejki do neurologów czy psychiatrów się wydłużają. Alternatywą pozostaje korzystanie z wizyt komercyjnych, ale nie każdego na to stać. Towarzystwa naukowe i organizacje pozarządowe są zgodne co do tego, że potrzebne są nie tylko krajowe strategie, ale i europejski plan dla chorób mózgu.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.