Komunikaty PR

Damian Online – aplikacja dla pacjentów z nowymi funkcjonalnościami

2023-05-25  |  15:00

Dostępna jest aktualizacja aplikacji dla pacjentów Centrum Medycznego Damiana. Damian Online, dostosowana do systemów operacyjnych Android i iOS, oferuje nowe funkcjonalności, jak łączenie profili pacjentów i wybór wersji językowej.

Aplikacja Damian Online służy przede wszystkim do rezerwowania i odwoływania wizyt u specjalistów. Znajdują się w niej też e-recepty i skierowania wystawione przez lekarzy oraz szczegóły minionych wizyt. Przydatna jest zwłaszcza funkcja pobierania wyników badań w formie PDF oraz przeglądania ich online. Wyniki badań są wprowadzane do aplikacji natychmiast po zakończeniu ich analizy przez laboratorium.

Nową funkcją jest możliwość połączenia swojego profilu pacjenta z innym – z tego udogodnienia korzystają zwłaszcza rodziny. Dzięki temu rozwiązaniu rodzic może w łatwy sposób zarządzać kontem swojego dziecka. Kolejną nowością są powiadomienia PUSH, czyli przypomnienia wysyłane przez aplikację na ekran telefonu. Nowa odsłona Damian Online oferuje trzy wersje językowe: polską, angielską i ukraińską.

- Od dawna mamy wśród naszych pacjentów osoby, dla których pierwszym językiem jest angielski lub ukraiński. To udogodnienie stworzone z myślą o nich – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana. – W ostatnim roku przybyło nam zwłaszcza pacjentów ukraińskojęzycznych. Jesteśmy w tej grupie bardzo dobrze kojarzeni, bo od pierwszych dni rosyjskiej agresji na Ukrainę Centrum Medyczne Damiana zaangażowało  się w pomoc jej ofiarom. W Warszawie żyje też duża grupa osób z krajów anglojęzycznych oraz osób, które po prostu lepiej posługują się językiem angielskim niż polskim. We wszystkich naszych placówkach pacjenci mogą również uzyskać pomoc w tych językach. Dodanie wersji językowych do głównego narzędzia zarządzania wizytami i komunikowania się z pacjentami było więc naturalnym krokiem.   

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Startuje Wielkopolska Akademia Menedżerów Zdrowia Biuro prasowe
2024-11-19 | 12:30

Startuje Wielkopolska Akademia Menedżerów Zdrowia

Medycyna to jedna z branż, w których każdy dzień przynosi nowe odkrycia i możliwości. Dotyczy to nie tylko metod leczenia, ale też zarządzania sektorem zdrowotnym. Wymiana wiedzy i
Medycyna Mity na temat estrów etylowych – co warto wiedzieć?
2024-11-19 | 08:00

Mity na temat estrów etylowych – co warto wiedzieć?

Kwasy tłuszczowe z grupy omega-3 są niezbędne dla naszego zdrowia, a ich suplementacja staje się coraz bardziej powszechna. Na rynku dostępne są różne formy kwasów
Medycyna Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit
2024-11-07 | 17:30

Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit

Mikroorganizmy zamieszkują zarówno środowisko zewnętrzne, jak i wnętrze ludzkiego organizmu. Ich zespoły tworzą mikrobioty, które zasiedlają różne obszary ciała, jak

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media i PR

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje marketing. Narzędzia AI dają drugie życie tradycyjnym formom reklamy

Z badań GroupM wynika, że już w najbliższym czasie połowa inwestycji w media będzie oparta na decyzjach wspomaganych przez sztuczną inteligencję, a do 2028 roku będą to już dwie na trzy transakcje. Prawie 9 na 10 przedstawicieli branży wskazuje AI jako technologię, która będzie mieć w najbliższym czasie największy wpływ na marketing. Debata o potencjale tej technologii rozgrzewa branżę, a możliwości jej wykorzystania wciąż przybywa – od planowania i optymalizowania kampanii reklamowych, przez influencer marketing, po media postrzegane jako tradycyjne, które dzięki innowacjom zyskują „drugie życie”.

Farmacja

Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Rolnictwo

Dane satelitarne w użyciu urbanistów i samorządowców. Mogą im służyć do przygotowania na zmiany klimatu

Do 2031 roku rynek usług związanych z danymi satelitarnymi ma wzrosnąć ponad czterokrotnie – przewidują analitycy. Na rosnącą podaż wpływ może mieć nałożony na dużą część przedsiębiorców, w tym producentów rolnych, obowiązek raportowania wpływu środowiskowego. Dane satelitarne są jednak cennym narzędziem również w rękach urbanistów i samorządowców. Z dokładnością do milimetrów pokazują zjawiska takie jak np. osiadanie gruntów, co pozwala na wczesne podejmowanie decyzji o kluczowych modernizacjach infrastruktury.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.