C8C - pierwsza zewnętrzna kamera obrotowa Ezviz
Grupa FLPR
ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wprowadziła na polski rynek swoją pierwszą zewnętrzną kamerę obrotową - model C8C.
C8C - możliwości
C8C to pierwsza kamera obrotowa marki Ezviz przeznaczona do monitoringu zewnętrznego, w której połączono stylowy wygląd z wszechstronnymi funkcjami. Kąt obrotu 352° (poziomo) i pochylenia 95° (pionowo) pozwala użytkownikom zarejestrować większą ilość szczegółów niż tradycyjne kamery zewnętrzne. Klasa szczelności IP65 zapewnia natomiast funkcjonowanie niezależnie od warunków pogodowych i opadów atmosferycznych. Urządzenie może poszczycić się również nowym, bardziej efektywnym oprogramowaniem detekcji ruchu. System rozpoznawania osób jest wspierany przez sztuczną inteligencję, dzięki której fałszywe alarmy powodowane przez większe zwierzęta są zminimalizowane. Dzięki wbudowanym algorytmom C8C nie tylko rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od nieistotnych przedmiotów, ale także przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon, natychmiast po pojawieniu się intruza w obszarze wyznaczonym w aplikacji. O możliwościach tego urządzenia opowiedział Tomasz Kowalewski specjalista od systemów monitoringu w firmie EZVIZ:
C8C to gigantyczny przełom na rynku urządzeń smart home. Kamera zapewnia pole widzenia 360 stopni w jakości full-HD. Producent sporą uwagę poświęcił również jakości podglądu po zmierzchu. Urządzenie zostało wyposażone w aż 3 tryby obserwacji nocnej: kolorowy, monochromatyczny oraz inteligentny, który automatycznie przełącza się z trybu monochromatycznego na tryb kolorowy po wykryciu poruszających się osób. Dzięki temu powstałe alarmowe nagrania wideo zostaną wykonywane w pełnej gamie kolorów ze wszystkimi detalami, co będzie szczególnie przydatne przy ustalaniu dokładnego przebiegu zdarzeń, kiedy zajdzie taka potrzeba.
Szczegółowe informacje na temat C8C:
- Kąt obrotu 352° (poziomo)
- Kąt pochylenia 95° (pionowo)
- Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,
- Technologia kompresji wideo H.265,
- Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,
- Klasa szczelności IP65,
- Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZIZ
Ezviz C8C dodatkowo posiada sygnalizator świetlny oraz mikrofon z redukcją szumów. To produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Jego zakup to wydatek około 600 złotych.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Zwycięstwo dla całej branży: Axis dodaje obsługę standardu kodowania AV1

Zakłady przemysłowe inwestują w nowoczesne instalacje przeciwpożarowe
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

IT i technologie

UE w 80 proc. technologicznie polega na innych krajach. Zależność cyfrowa od USA i Chin może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Unia Europejska w alarmującym stopniu jest uzależniona od dostawców technologii z USA i Chin. W ponad 80 proc. polega na państwach trzecich w zakresie produktów cyfrowych, usług, infrastruktury oraz własności intelektualnej. – To sytuacja, która w kontekście bezpieczeństwa danych i stabilności gospodarczej jest po prostu nie do zaakceptowania – ocenia Michał Kobosko, europoseł z Polski 2050. Ogranicza to zdolność Europy do innowacji, konkurowania oraz utrzymania kontroli nad jej gospodarką cyfrową.
Prawo
Rzecznik MŚP na mocy nowej ustawy ma objąć ochroną także rolników. Na zmianach skorzystają też duże firmy

Trwają prace nad zmianą ustawy o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej projekt jest na etapie konsultacji i przewiduje wiele modyfikacji w obszarze kompetencji organu, który do tej pory obejmuje ochroną jedynie mikro-, małe i średnie firmy. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy będzie mógł podejmować działania na rzecz ogółu przedsiębiorców, w tym m.in. rolników, adwokatów czy wspólników spółek. Kompetencje Rzecznika Praw Przedsiębiorców zostaną rozszerzone także m.in. w zakresie opiniowania i inicjowania przyjęcia aktów prawnych.
Konsument
GUS chce walczyć z fake newsami. Współpraca z sektorem prywatnym ma pomóc ograniczyć chaos informacyjny

Tradycyjna statystyka, oparta wyłącznie na cyklicznych badaniach i danych administracyjnych, przestaje wystarczać, by analizować dynamiczne zmiany w czasie rzeczywistym. Z tego powodu Główny Urząd Statystyczny stawia na nowoczesne podejście oparte na integracji danych, budowie spójnej struktury informacyjnej państwa oraz współpracy z sektorem prywatnym. – Jesteśmy na dobrej drodze do budowy infrastruktury informacyjnej państwa po to, żeby uniknąć halucynacji sztucznej inteligencji, chaosu czy dezinformacji – podkreśla Marek Cierpiał-Wolan, prezes Głównego Urzędu Statystycznego.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.