Komunikaty PR

Bóg Bagien oszalał!

2021-02-28  |  17:03
Biuro prasowe
Kontakt

Epifrog
Adria Games sp. z o.o.

3 Maja
85-016 Bydgoszcz
aneta.szymczak|adriagames.com| |aneta.szymczak|adriagames.com
+64 2108230478
playepifrog.com

To wszystko - niestety - prawda. Bóg Bagien naprawdę oszalał i zesłał na naszą spokojną krainę lawinę prawdziwych potworności. Od tego czasu musimy bronić się przed gigantycznymi wilkołakami, jadowitymi pająkami i cywilizacją barbarzyńskich U'manów. Przyłącz się do nas! Pomóż nam zwyciężyć walkę z wrogiem i przywrócić porządek!

---

Epifrog to 2.5D gra survivalowa z elementami strategii. Aktualnie gra jest w fazie tworzenia, ale jeszcze tego roku zaplanowano jej premierę na platformie Steam. Gracz wciela się w tytułowego Epifroga, a jego zadaniem jest przywrócenie ładu w magicznych krainach... żab!

Tak. Tak. Dobrze czytacie. Ale! Ale!

Nie są to jednak zwykłe żaby. Twórcy postarali się o to, aby pokazać je w humorystycznym, wręcz groteskowym wydaniu, dlatego też jest to dość osobliwa i nietypowa propozycja kierowana zarówno do młodzieży jak i dorosłych. Przyjdzie Wam bowiem przenieść się do świata żab, aby zaopiekować wioską dwunożnych łobuzów i poprowadzić je wszystkie do zwycięstwa. 

Eksploruj!

Ulepszaj!

Broń się!

Walcz!

Zostań Epifrogiem!

---

Steam - https://store.steampowered.com/app/1156350/Epifrog/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gry i aplikacje Atomic Jelly planuje rozbudowę autorskich projektów Biuro prasowe
2021-04-06 | 09:45

Atomic Jelly planuje rozbudowę autorskich projektów

  Atomic Jelly – notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych, planuje rozszerzenie swojego portfolio produkcyjnego o nowy projekt o nazwie Rally Mechanic Simulator.
Gry i aplikacje BRAK ZDJĘCIA
2021-03-23 | 12:30

Nowe korzyści dla klientów huawei.pl

Wydłużona do trzech lat gwarancja na laptop, jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smartfona w ciągu 3 miesięcy od zakupu i dostawa na następny dzień roboczy przy zakupach opłaconych do południa dnia poprzedniego – to tylko
Gry i aplikacje Atomic Jelly w 2021 roku wprowadzi do sprzedaży dwa projekty
2021-03-22 | 09:30

Atomic Jelly w 2021 roku wprowadzi do sprzedaży dwa projekty

  Po udanym debiucie na NewConnect, Atomic Jelly, producent i wydawca gier komputerowych z grupy kapitałowej PlayWay, intensyfikuje prace przy produkcji dwóch tytułów:

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse i bankowość

Pandemia i unijne prawo zrewolucjonizowały polską bankowość. W polskich bankach pojawia się coraz więcej nowych technologii

Pandemia stała się katalizatorem zmian w bankowości. Przyspieszyła procesy wykorzystywania nowych technologii zapoczątkowane już wcześniej, zwiększając ich świadomość w coraz szerszej grupie użytkowników. Zmiany przyspieszyło też wejście w życie dyrektywy PSD2 – to dzięki niej poprzez jedno konto można mieć wgląd we wszystkie prowadzone rachunki. Dodatkowo coraz łatwiej jest założyć konto zdalnie. Pomagają w tym narzędzia, które pozwalają na cyfrowe potwierdzenie tożsamości.

Medycyna

Płuca do przeszczepu dzięki innowacyjnemu urządzeniu mogą być utrzymane przez pół doby w warunkach fizjologicznych. Taka procedura medyczna bywa ostatnim ratunkiem po ciężkim przebiegu COVID-19

Dzięki urządzeniu OCS Lung płuca pobrane od dawcy można przechowywać do 12 godzin w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w ciele żyjącego człowieka. Standardowo narząd poza organizmem może wytrzymać w warunkach hipotermii maksymalnie do czterech godzin. Przeszczep jest jedyną drogą ratunku dla pacjentów, którzy w wyniku choroby COVID-19 doznali nieodwracalnego uszkodzenia płuc. W szpitalu w Zabrzu udało się w ten sposób ocalić życie sześciu osób.