Zyxel rozdaje sprzęt za darmo
Wystarczy zakupić trzyletnią licencję bezpieczeństwa UTM GOLD, aby otrzymać firewall Zyxel USG FLEX za darmo
Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań sieciowych, uruchomił specjalną promocję, która oferuje wydajną zaporę sieciową za darmo. Do każdego zakupu trzyletniej licencji bezpieczeństwa UTM GOLD dodawany jest bezpłatnie odpowiedni firewall USG FLEX. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. i dotyczy licencji UTM GOLD zakupionych za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów Zyxel.
To nowy element w komunikacji marketingowej i biznesowej firmy Zyxel, która teraz pozwala klientom na uzyskanie sprzętu IT i powiązanych usług na zasadzie subskrypcji, co może okazać się bardziej efektywne i mniej kosztowne dla wielu firm.
Licencja UTM GOLD zapewnia ciągłą aktualizację wszystkich komponentów bezpieczeństwa firewalli Zyxel USG FLEX, w tym oprogramowania antymalware, filtra URL, filtra antyspamowego, IPS i Sandboxing. Licencja obejmuje również dostęp do zdalnego zarządzania przez platformę chmurową Nebula.
– Rozwiązania zabezpieczające, jeśli nie są regularnie aktualizowane, szybko tracą skuteczność i sens. Dlatego koncentrujemy się głównie na programowych aspektach zapewniania ciągłej ochrony sieci naszych klientów. Sprzęt, który nasi klienci otrzymują za darmo, stanowi niezbędną podstawę do zapewnienia niezawodnej i kompleksowej ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi – wyjaśnia Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Networks.
Zaawansowane zapory sieciowe Zyxel USG FLEX zapewniają wielowarstwową ochronę przed wieloma różnymi rodzajami zagrożeń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Cyberatakom zapobiega filtr złośliwych adresów URL oraz oprogramowanie antymalware, które współpracuje w czasie rzeczywistym z chmurową bazą danych zagrożeń bezpieczeństwa, usługą bezpieczeństwa poczty elektronicznej oraz systemem zapobiegania włamaniom (IPS). Funkcje Application Patrol i Web Filtering pozwalają administratorom sieci ograniczyć korzystanie z niechcianych aplikacji i dostęp do Internetu, podczas gdy usługa Sandboxing zapewnia ochronę przed atakami typu zero-day. Zapory Zyxel USG FLEX mogą również działać jako kontrolery bezprzewodowych punktów dostępowych i zapewniać funkcję Secure Wi-Fi dla pracowników którzy pracują z domu za pośrednictwem zdalnych punktów dostępowych i bezpiecznego tunelu IPSec. Ponadto zapory zapewniają zaawansowany, wysoce bezpieczny zdalny dostęp do sieci przez VPN, z opcjami L2TP przez IPSec, IPSec IKEv1, IKEv2 i SSL VPN.
Zapory sieciowe USG FLEX mogą być zarządzane za pomocą platformy chmurowej Nebula, która jest dostępna zarówno za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu internetowego, jak i aplikacji mobilnej. To oparte na chmurze zarządzanie ułatwia instalację urządzeń w zdalnych lokalizacjach oraz konserwację i obsługę sieci, bez dodatkowych kosztów. Zapory obsługują również standardowy tryb autonomiczny do lokalnego zarządzania bez platformy chmurowej.
– Rozumiemy znaczenie cyberbezpieczeństwa, dlatego ciężko pracujemy, aby zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa były bardziej przystępne cenowo dla wszystkich firm i innych organizacji. Ta promocja jest świetną okazją do zwiększenia bezpieczeństwa sieci korporacyjnej dzięki najwyższej jakości sprzętowi dostarczanemu wraz z niezbędnymi aktualizacjami wszystkich komponentów bezpieczeństwa w ciągu najbliższych trzech lat – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Networks.
Licencje objęte promocją to LIC-GOLD-EU3Y01F, LIC-GOLD-EU3Y02F, LIC-GOLD-EU3Y03F i LIC-GOLD-EU3Y04F, które są dostarczane w pakiecie z odpowiednim firewallem USG FLEX 100, USG FLEX 200, USG FLEX 500 lub USG FLEX 700.
Zyxel Networks
Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.
Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:
- obecny na 150 rynkach na całym świecie
- 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
- 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.
Szukasz sprzętu w dobrej cenie? Poznaj sekret laptopów poleasingowych

Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI

Dlaczego warto wybrać monitor OLED?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Infrastruktura
Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.