Zobacz dom pokazowy i poznaj Osiedle Przy Jeziorach
Przed zakupem nowego domu, bądź mieszkania, warto dokładnie poznać wnętrza, zweryfikować ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Na rynku pierwotnym lokale najczęściej sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem. Natomiast deweloper More Place, mimo że realizuje kolejne etapy Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu, zaprasza również do specjalnie przygotowanego domu pokazowego na inwestycji.
Osiedle Przy Jeziorach to poznańska inwestycja deweloperska, zlokalizowana przy ul. Golęczewskiej, w obrębie administracyjnym Kiekrza, a jednocześnie blisko Jeziora Strzeszyńskiego. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Z kolei II etap osiedla to 8 budynków - 16 lokali. W III części inwestycji powstają kolejne domy w zabudowie dwulokalowej, a łącznie będzie ich 14. Cały projekt liczący razem 56 lokali bliźniaczych zakończy się w 2023 roku. Jak zaznacza Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, w sprzedaży są lokale w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw., co oznacza, że dostępne są również dwa układy pomieszczeń, z czterema oraz pięcioma pokojami. – Zaplanowaliśmy domy w funkcjonalnym, dwupoziomowym układzie. Według projektu, na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka i dodatkowy pokój, lub nawet dwa takie pomieszczenia, w zależności od wybranego wariantu. Na piętrze jest przestrzeń na dwie sypialnie, łazienkę, garderobę, a także pralnię z suszarnią – opisuje Tomasz Pietrzyński.
- W ramach I etapu przygotowaliśmy dom pokazowy, w którym jednocześnie mieści się nasze biuro sprzedaży. Dzięki temu klient może poznać wnętrza, ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. To bardzo dobre rozwiązanie, nie aż tak często stosowane na rynku pierwotnym, gdzie lokale sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem. W wielu sytuacjach nabywca nie może więc wejść do wybranego domu, bądź mieszkania. U nas to możliwe – przekonuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Warto podkreślić, że umawiając się na spotkanie w domu pokazowym, klient może zobaczyć cały I etap Osiedla Przy Jeziorach, który jest gotowy, odwiedzić budowę kolejnych etapów (oczywiście przy zachowaniu środków ostrożności), a przede wszystkim porozmawiać z przedstawicielami biura sprzedaży dewelopera More Place. – Wiele spraw związanych z zakupem nieruchomości można załatwić u nas na miejscu, a przy okazji też poznać atuty lokalizacji Osiedla Przy Jeziorach – podsumowuje Tomasz Pietrzyński. Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.
EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.