Komunikaty PR

Zielony Rodzinny Zakątek

2022-05-30  |  12:00
Biuro prasowe

Wiosną w pełni dostrzegamy walory mieszkania na przedmieściach. Przyroda budzi się do życia i pozwala w końcu cieszyć się sąsiedztwem urokliwych terenów zielonych oraz zachęca m.in. do aktywności fizycznej.

Jednym z kryteriów decydujących o zamieszkaniu na przedmieściach Poznania jest bliskość terenów zielonych. Atuty, takie jak sąsiedztwo lasu oraz łatwy dostęp do jezior dają wiele możliwości spędzania czasu poza domem. Zwłaszcza kiedy ta przyroda jest na wyciągnięcie ręki. A o tym decyduje lokalizacja naszej nieruchomości. Mieszkańcy osiedla Rodzinny Zakątek w Błażejewie takie „widoki” mają praktycznie za przysłowiowym płotem. Inwestycja graniczy z lasem, gdzie jest pełno ścieżek spacerowych czy tras rowerowych. Ponadto w pobliżu znajdują się jeziora Bnińskie i Kórnickie z plażami, promenadą i licznymi dodatkowymi atrakcjami. – Wybierając naszą ofertę domów, klienci często wspominają o dogodnej lokalizacji. Nie ma się czemu dziwić. Spokój, czyste powietrze i bezpośredni kontakt z naturą jest doceniany równie mocno co pełne zaplecze pobliskiego Kórnika. Gwarantuje to komfort zamieszkania, a także pozwala na korzystanie z walorów pięknej i różnorodnej okolicy - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycja Rodzinny Zakątek to osiedle domów w zabudowie szeregowej, gdzie trwa budowa już V etapu. – W szeregowcach, których budowa zakończy się do końca czerwca, wykonano wszelkie prace brukarskie przed budynkami wraz z drogą z kostki brukowej. W pozostałych szeregowcach zaś rozpoczęło się wykonywanie tynków wewnętrznych – podsumował Maciej Bartczak.

Deweloper KM Building oferuje domy o powierzchni 74 i 92 m2, które podzielone zostały na strefę dzienną oraz nocną. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego, natomiast piętro z łazienki i - zależnie od wybranego metrażu - dwóch lub trzech sypialni. Do domów przynależy dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy będą mieli zagwarantowany taras i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na dodatkowy pokój. Cena pierwszego domu wynosi 415 tys. zł brutto, a cena drugiego mieści się w przedziale od 480 do 530 tys. zł brutto.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie? Biuro prasowe
2024-04-25 | 15:35

Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?

                 Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.