Wyśrubowane parametry nowego okna od KRISHOME.
KRISHOME
Budowlana 1, Psary Małe
62-300 Września
k.kozlowska|krishome.eu| |k.kozlowska|krishome.eu
509 200 481
www.krishome.pl
Maksymalne wykorzystanie energii słonecznej, funkcjonalne doświetlenie pomieszczeń mieszkalnych oraz optymalne wykorzystanie naturalnego światła to cele, które przyświecają nowoczesnym trendom projektowym. W trakcie wieloletniej eksploatacji naszych domów i mieszkań sprawiają, że w danej przestrzeni czujemy się bardziej lub mniej komfortowo, a jednocześnie mają wymierny wpływ na ponoszone wydatki.
Zgodnie z trendami
„Wzrosła świadomość Inwestorów, które elementy wpływają na komfort mieszkania” – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. „Nadal utrzymuje się moda na duże przeszklenia i całe ściany szklane w aluminium. Równocześnie rośnie zainteresowanie oknami PVC z linii FEN 78N, które swoim wyglądem przypominają okna aluminiowe. Udoskonalamy ten system i dzięki zastosowaniu dodatkowej uszczelki jeszcze wyśrubowaliśmy parametry okna”.
Sedno oszczędności
W dobie ciągle rosnących kosztów zakupu energii, kluczowy staje się parament Uw - przenikanie ciepła. Dzięki zastosowaniu trzeciej uszczelki w oknie FEN 78N MD udało się uzyskać bardzo dobry współczynnik na poziomie Uw=0,76. Wybór tego rozwiązania wpływa na redukcję wydatków z domowego budżetu. Latem zminimalizujemy używanie klimatyzacji, a zimą zredukujemy ilość wyprodukowanego ciepła.
Wygoda i komfort
Okna FEN 78N MD mimo niezwykle wąskich profili, oferują wiele rozwiązań poprawiających termoizolacyjność oraz parametry statyczne. Do tego modelu zastosowano specjalne rozwiązanie poprawiające m.in. sztywność całej konstrukcji. Jest nią ekstrudowana przylga (płetwa) środkowa zamocowana w ramie, która stanowi dodatkową barierę przy ewentualnej próbie włamania. Tego typu zabieg utrudnia włamywaczowi dojście do okuć i wyważenie skrzydła, a użytkownikowi daje pewność, że może spać spokojnie.
Nowy system FEN 78N MD oferuje rozwiązania w znacznym stopniu podwyższające trwałość i niezawodność okien. W najnowszym profilu zastosowano system trzech uszczelek, który wpływa za zwiększenie szczelności całej konstrukcji okna oraz zdecydowanie wydłuża żywotność mechanizmów okuciowych. Zamknięcie okuć w tzw. suchej komorze pozwala odizolować je od warunków zewnętrznych, zapewnia lepszą pracę elementów okucia i bezawaryjne użytkowanie okien. Przy takiej konfiguracji profili, uszczelek i szyb, nasze okna zapewnią optymalny komfort i energooszczędność.
Zawsze dobry wybór
W procesie przygotowywania projektu domu niezwykle istotny jest optymalny dobór rozmieszczenia okien względem stron świata. Dobrze zaplanowana stolarka okienna nie tylko zapewni optymalne doświetlenie pomieszczeń, ale również pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę we wnętrzach, minimalizując koszty ogrzewania i chłodzenia, a także ochroni wybrane pomieszczenia przed nadmiernym przegrzewaniem i nasłonecznieniem. Wykorzystanie naturalnej energii słonecznej jest jednym z podstawowych aspektów nowoczesnego i funkcjonalnego projektowania.
Okna FEN 78N MD idealnie wpisują się w ten trend. Cechują się lekkim i eleganckim designem przypominającym okna aluminiowe, polepszonym współczynnikiem przenikliwości cieplnej i bezpieczeństwa oraz zwiększonym komfortem.
Niezależnie od stron świata, orientacji produktu, tego, czy Inwestor potrzebuje dużo światła, czy woli ograniczyć nasłonecznienie – nowy system będzie idealnym rozwiązaniem w każdym przypadku.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.