Komunikaty PR

Wyjmowana obudowa ToughArmor MB105VP-B - skuteczne chłodzenie i nie tylko

2023-01-31  |  23:09
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
basia|projektzero2.pl| |basia|projektzero2.pl
503 119 029
projektzero2.pl

Wśród obudów z linii ToughArmor znaleźć można także MB105VP-B, której dostępność zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Możesz w niej zmieścić dwa dyski U.2/U.3 PCIe NVMe SSD 2,5 cala. Jak je zabezpiecza i co jeszcze oferuje?

ToughArmor MB105VP-B dla dwóch dysków do wnęki 5,25 cala

MB105VP-B jest przeznaczona do wnęki 5,25 cala. Zmieszczą się w niej dwa dyski SSD U.2/U.3 NVMe PCIe 4.0 o wysokości 7-15 mm. Dostęp do nich jest łatwy za sprawą metalowych tacek EZ Slide Mini. Dzięki wykorzystaniu jednego złącza Slimline SAS (SFF-8654-8i) oraz obsłudze PCIe 4.0 możliwa jest szybkość przesyłania danych do 64 Gb/s.

Bezpieczeństwo ToughArmor MB105VP-B

Na bezpieczeństwo pracy z ToughArmor MB105VP-B wpływa wiele zastosowanych rozwiązań. Z tyłu obudowy znajdziesz wentylator o wymiarach 40x20 mm, który skutecznie pozbywa się ciepła generowanego przez dyski. Pomaga tutaj także dodatkowa przestrzeń chłodząca nad tacami. Jeśli chodzi o pracę wentylatora, możesz przełączać się między wysoką lub niską prędkością lub zupełnie go wyłączyć.

Nie zabrakło też technologii uziemienia EMI, która broni przed wstrząsami statycznymi. Po zamontowaniu dysku na tacce, będzie on w stałym stanie uziemienia (na tacce, w obudowie i systemie komputerowym). Dzięki temu jest mniejsze ryzyko narażenia nośnika na elektryczne przepięcie statyczne przy wymianie. złącza Slimline-SAS i 15-pinowe SATA obsługują natomiast kable z zatrzaskami blokującymi (przez co kable po podłączeniu są zablokowane w miejscu).

Jest również charakterystyczna dla serii ToughArmor wytrzymałość, z której można korzystać w przemyśle, wojskowości, systemach medycznych czy serwerach medialnych. MB105VP-B ma w pełni metalową konstrukcję, jest odporna na ogień. Zapewniono także 5-letnią ograniczoną gwarancję na wszystkie wady.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Za mało złącz, za dużo zadań? Ułatw sobie życie z hubem USB Hama z 7 portami Biuro prasowe
2023-03-16 | 12:46

Za mało złącz, za dużo zadań? Ułatw sobie życie z hubem USB Hama z 7 portami

Oferta marki rozszerzyła się właśnie o praktyczny hub do komputera z 7 złączami USB-A 3.2 Gen1, umożliwiającymi transmisję danych z prędkością do 5 Gbit/s. Pozwala on na podłączenie
Komputery Zyxel łączy siły z Lumens, aby oferować rozwiązania AV over IP
2023-03-14 | 01:00

Zyxel łączy siły z Lumens, aby oferować rozwiązania AV over IP

Firma Zyxel Networks, lider w dziedzinie dostarczania bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, poinformowała dziś, że jej przełączniki zostały w pełni certyfikowane do
Komputery Osiem slotów na dyski - koncept produktu ICY DOCK CP121
2023-02-28 | 13:20

Osiem slotów na dyski - koncept produktu ICY DOCK CP121

W katalogu ICY DOCK znaleźć można również koncepty produktów, czyli przedstawiające ich zarys, nim ruszą one do produkcji. Jednym z nich jest wyjmowana obudowa na osiem

Więcej ważnych informacji

Newseria Na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.

Farmacja

Leczenie chorób siatkówki jest w Polsce na światowym poziomie. U wielu pacjentów jednak są one wykrywane zbyt późno

AMD, czyli zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, dotyka w Polsce ponad miliona pacjentów. Ciężka, wysiękowa postać tej choroby (nAMD) może prowadzić do szybkiej i całkowitej utraty wzroku. U wielu pacjentów choroba jest rozpoznawana zbyt późno, m.in. z tego względu, że Polacy nie mają w zwyczaju regularnego badania wzroku. Dlatego też chorzy są narażeni na stopniową utratę wzroku, mimo że w ramach programu lekowego chorzy mają dostęp do nowoczesnych terapii, a leczenie schorzeń siatkówki jest w Polsce na wysokim, światowym poziomie. – Zabiegamy o nowe leki, które przekładają się na rzadszą potrzebę poddawania się zastrzykom, ponieważ to jest wielka ulga dla pacjenta, ale również dla systemu – wskazuje Małgorzata Pacholec, prezes Stowarzyszenia Retina AMD Polska.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.