Wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i w wyzwaniu Huawei na TikToku
Huawei wystartował z nowym wyzwaniem na TikToku, w którym do wygrania jest jedna z 45 par najnowszych, bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 3i. Aby je zdobyć, wystarczy wejść na profil jednego z popularnych TikTokerów zaangażowanych w projekt i odtworzyć zaprezentowaną przez nich choreografię, korzystając z opcji „duo”. Wyzwanie potrwa do 27 czerwca do północy.
Szansę na wygranie najnowszych, bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 3i ma aż 45 najlepszych filmów. Warunkiem jest, aby autorzy dograli swój film do wideo jednego z influencerów, wybierając między filmami @ulakowalska, @bamalicjabam, @oovivaa i @klaudia_michal. Konieczne jest skorzystanie z opcji „duo”, czyli funkcji dzielenia ekranu, i dokładne powtórzenie kroków choreografii. Pod każdym filmem pretendującym do nagrody powinno pojawić się oznaczenie @HuaweiMobilePL oraz hasztag #FreeBuds3i.
Spośród nagrodzonych prac zostaną dodatkowo wybrane cztery filmy cieszące się największą popularnością na TikToku, czyli te, które uzyskały największą liczbę reakcji. Ich autorzy dostaną możliwość nagrania jeszcze jednego wideo, również w formie „duo”, wspólnie z influencerami zaangażowanymi w projekt – tym razem z nową choreografią i z wykorzystaniem słuchawek FreeBuds 3i.
TikTok to kolejny, uruchomiony w połowie czerwca, kanał w komunikacji Huawei w social media, obok Facebooka, Instagrama, Twittera oraz YouTube’a.
Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i
Bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i zostały wprowadzone do sprzedaży na początku czerwca. Słuchawki wykorzystują technologię podwójnego mikrofonu ANC, który umożliwia aktywną redukcję szumów aż do 32 decybeli. Dzięki temu prowadzenie rozmów, słuchanie muzyki czy audiobooków jest możliwe nawet w miejscach z wysokim natężeniem hałasu. Przykładowo, natężenie dźwięku na ulicy, w autobusie czy metrze może dochodzić nawet do 90 decybeli – ludzkie ucho najlepiej reaguje na natężenie, które nie przekracza 35 decybeli. Powyżej tej normy pojawia się zmęczenie i dekoncentracja.
Huawei FreeBuds 3i wyróżniają się również długim czasem działania na jednym ładowaniu. Naładowane do pełna słuchawki pozwalają na 2,5 godziny rozmów lub 3,5 godziny odtwarzania muzyki czy audiobooków. Etui, w którym przechowywane są słuchawki, pełni również funkcję powerbanka, dzięki któremu słuchawki mogą służyć do odtwarzania muzyki nawet przez 14,5 godziny.
Komfort użytkowania zapewniają ergonomiczne, stożkowe wkładki douszne, które dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu słuchawki pozostają na swoim miejscu nawet podczas intensywnych ćwiczeń, jazdy na rowerze czy biegania.
Trwa Black Week – zgarnij rabaty od marek ZTE i nubia
Nest Bank laureatem Global Retail Banking Innovation Awards za N!Asystenta
Magia Świąt z LAMAX: Kreatywne prezenty dla dzieci, które rozbudzą wyobraźnię!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.