Komunikaty PR

Wygodna Technologia - Surface Go 2

2020-06-28  |  20:35

Większość czasu przebywasz w domu, mieszkaniu, domku na drzewie, czy innym własnym kawałku podłogi, przygotowując prezentację do pracy (albo na uczelnię), układając po raz kolejny pasjansa lub oglądając następny odcinek ulubionego serialu na Netflixie? Tak? I te wszystkie czynności wykonujesz na mobilnym komputerze? A czy udało Ci się kiedykolwiek usiedzieć w jednym miejscu, w tej samej pozycji przez dłuższy czas? No właśnie, to wręcz nierealne, bo w pewnym momencie pojawia się ta nieodparta chęć zmiany, nawet o 180°. Jeśli brakuje Ci już pomysłów, jakie jeszcze wygodne pozycje w trakcie dłuższych sesji można przyjąć podczas korzystania z komputera, to mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, które sprawdzimy na podstawie Surface Go 2! To niewielkich rozmiarów, ultramobilne urządzenie 2w1 umożliwa konfigurację w kilku trybach, co sprawia, że dostosujesz je do każdych warunków - pracy, rozrywki i komunikacji z innymi. A teraz rozsiądź się wygodnie i zaczynamy!

Leżakowiec

Wydawałoby się, że dość klasyczna, ale w tym rozkładzie zarzucamy nogi na górną partię fotela lub kanapy, stopy mogą lekko wystawać (żaden problem) i kładziemy się resztą ciała, wygodnie na drugim fotelu, zachowując pełną stabilność w czasie, np. konsumpcji treści. W Surface Go 2 masz możliwość korzystania z urządzenia w trybie tabletu, co dodatkowo ułatwia oglądanie ulubionych seriali. Aha, i pamiętaj, że pod głową nie może zabraknąć podusi!

Czytelnik

Pozycja, w której chętnie oddasz się dłuższym treściom (nie tylko w długie, jesienno-zimowe wieczory). W tej konfiguracji nie leżysz, tylko komfortowo siedzisz. Z oparciem lub bez, to już zależy od Ciebie i czasu jaki spędzasz w tym ułożeniu. Jeśli masz w domu zwierzaka, to zdecydowanie może Ci towarzyszyć. Zapraszamy!

Sto(l)ik

Z przyjemnego dla Ciebie fotela, przenosimy się na równie przyjazne krzesełko. Tym razem jednak siadamy przy stole (ok, jeśli posiadasz biurko, to też będzie w porządku). Tutaj śmiało możesz przetransformować urządzenie Surface Go 2 w tryb laptopa i sięgnąć dodatkowo po mysz Surface Mobile Mouse. To kwestia preferencji, dla jednych idealny jest touchpad na klawiaturze, zaś inni wolą nawigować za pomocą myszy. Jak już zdążyłeś zauważyć, nie będzie to standardowa pozycja jaką zwykle przyjmujesz siedząc przy biurku. Nogi lądują na stole (przypominam, że jesteś w swoich czterech kątach, więc feel free!), a urządzenie z akcesoriami na meblu. W tym układzie masz swobodny dostęp jedną ręką do sprzętu, natomiast druga ręka bezwiednie spoczywa na nogach. W tym położeniu możesz także spokojnie pisać obiema rękoma. Bez wysiłku. Urządzenie jest w Twoim zasięgu.

Kreator

Cytując klasyka, „Rysować może każdy”, więc i o tej aktywności nie mogliśmy zapomnieć w tekście. A skoro już jesteśmy przy stole, to chwyć Surface Pen i zacznij tworzyć niezapomniane obrazy. Zawstydź samego Pablo Picasso!

Schodkowiec

Jeśli w przestrzeni, w której mieszkasz są schody, to będzie to pozycja idealnie dla Ciebie! To ustawienie sprzyja pozycji bocznej siedzącej, choć nie wyklucza półleżenia. W tym położeniu kickstand (podpórka) w Surface Go 2 jest na wagę złota, a możliwość dotykowej obsługi wyświetlacza rozwiązaniem nie do przecenienia.

Siłacz

Ułożenie w ten sposób może przypominać Ci pozycję na „ławeczce”, gdzie w pocie czoła zmagasz się z kolejną serią w wyciskaniu sztangi. A koledzy/koleżanki wokół Ciebie pilnują, żeby ciężar wracał do pozycji wyjściowej. W przypadku Surface Go 2, który waży nieco ponad pół kilograma nie ma żadnych obawach, że szybko się zmęczysz. I przede wszystkim nie będziesz potrzebował asekuracji.

Myszka

W latach 80. zespół Mr. Zoob nagrał jeden z najbardziej znanych przebojów w historii polskiej muzyki, „Mój jest ten kawałek podłogi”. I Ty możesz wybrać swój „kawałek podłogi”, siadając np. tuż obok drzwi balkonowych, gdzie w ciszy i spokoju (włączając piękny widok za oknem) skupisz się na swoich (nie)codziennych obowiązkach.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Siemens, Universal Robots i Zivid razem dla intralogistyki Biuro prasowe
2024-03-27 | 14:00

Siemens, Universal Robots i Zivid razem dla intralogistyki

Siemens, Universal Robots (UR) i Zivid połączyły siły, aby stworzyć przełomowe rozwiązanie, które usprawnia automatyzację magazynów i rozwiązuje nawracające wyzwania
Technologie Doładuj się energią na wiosnę!
2024-03-26 | 12:00

Doładuj się energią na wiosnę!

Kolory i moc Choć każdy z nas ma ładowarkę sieciową, warto mieć taką, która wyróżnia się barwą! Kiedy każdy z domowników ma białą lub czarną ładowarkę 
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-03-20 | 14:25

Sposób na obiżenie rachunków za wodę w firmach

Wprowadzenie w obiegach zamkniętych działań prewencyjnych minimalizujących straty wody ma istotny wpływ na obniżanie kosztów eksploatacyjnych, to oszczędność dla firmy nawet o 10%. Woda obiegowa techniczna pełni rolę

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kongres MOVE

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Zorganizowane grupy cyberprzestępcze sięgają po coraz bardziej zaawansowane narzędzia sztucznej inteligencji. Często celem ataków jest infrastruktura krytyczna

Rozwój cyberprzestępczości postępuje w kierunku budowania powiązań o charakterze mafijnym i wykorzystywania zaawansowanych technologicznie rozwiązań, po jakie sięgają służby specjalne. Coraz częściej służy do tego także sztuczna inteligencja, która przyniosła ze sobą szereg nowych zagrożeń. Choć w ślad za technologicznym zaawansowaniem cyberprzestępców rozwijają się też narzędzia zapobiegające atakom, to wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek. Atrakcyjnym celem ataków dla hakerów są jednostki publiczne, infrastruktura krytyczna i samorządy, również te małe, którym brakuje zasobów finansowych i kadrowych, by zapewnić wystarczającą ochronę.

Prawo

Postęp technologiczny rewolucjonizuje pracę specjalistów ds. finansów. Stają się strategicznymi doradcami biznesu

Częste zmiany regulacyjne i postęp technologiczny wymuszają na specjalistach ds. finansów ciągłe nabywanie nowych kompetencji, doszkalanie i uaktualnianie swojej wiedzy. Ci, którzy potrafią się dostosować do szybkich zmian i wesprzeć swoimi umiejętnościami rozwój biznesu, mogą jednak liczyć na większe możliwości rozwoju kariery. – Finanse operują w świecie, który coraz szybciej się zmienia. To powoduje, że w przyszłości ludzie z obszaru finansów będą musieli poświęcać dużo więcej energii na to, żeby dotrzymać tempa – mówi Kuba Neneman, head of finance.ai, commercial data science manager w Shellu.

Infrastruktura

Sektor ochrony zdrowia odpowiada za większe emisje CO2 niż lotnictwo. Zielone zmiany wymagają drastycznego przyspieszenia

Sektor ochrony zdrowia ponosi znaczące konsekwencje wynikające z rosnącej liczby ekstremalnych zjawisk klimatycznych, ale też poważnego zanieczyszczenia powietrza, a koszty z tym związane będą rosły. Z drugiej strony sam sektor też się przyczynia do zmian klimatycznych – odpowiada za 4 proc. emisji CO2, czym wyprzedza takie branże jak żegluga czy lotnictwo. O potrzebie przyspieszenia zielonych zmian w ochronie zdrowia coraz więcej się mówi, ale to wymaga konkretnych działań. Temu ma służyć powołana właśnie do życia Zielona Koalicja dla Zdrowia, w której uczestniczy prawie 30 podmiotów i której patronuje m.in. Narodowy Fundusz Zdrowia.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.