Komunikaty PR

Wybierz 1 z 3 osiedli Grupy Inwest i mieszkaj wygodnie

2023-09-19  |  07:00

Szukasz nowego mieszkania spełniającego warunki programu Bezpieczny Kredyt 2 procent? Postaw na Grupę Inwest i jedną z 3 komfortowych inwestycji w Poznaniu. Uznany deweloper prezentuje ofertę osiedli: Jasielska 8c, Symfonia Ptasia 28, Nova Łacina Niemena 6.

Jasielska 8C – nowe mieszkania na Podolanach w cenie od 8990 zł brutto/ mkw.
Na poznańskich Podolanach powstaje przyjazne i komfortowe osiedle z ponad 370 mieszkaniami, o różnych powierzchniach. W I etapie inwestycji Jasielska 8c w Poznaniu znajdzie się budynek w kształcie litery „L”., o architekturze zaprojektowanej z dbałością o każdy detal. Na VII kondygnacjach znajdzie się 166 mieszkań o powierzchni od 28 do 116 mkw., w tym: kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Ostatnia kondygnacja to także mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi tarasami. 
Planowany termin ukończenia deweloper zapowiada na I kwartał 2025 roku. Podolany to zielona dzielnica położona w północno – zachodniej części Poznania, w pobliżu Jeziora Rusałka i Strzeszyńskiego. Mieszkania w inwestycji Jasielska 8c w Poznaniu są dostępne cenie od 8990 zł brutto/ mkw.

Symfonia Ptasia 28. Premiera na Grunwaldzie
Już niedługo Grupa Inwest rozpocznie budowę kolejnej inwestycji - Symfonia Ptasia 28. Na nabywców czekać będzie budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami. Przyszli mieszkańcy mogą już teraz wybierać lokale od 2 do 5 pokoi i powierzchniach od 41 do 120 mkw.

Topowa lokalizacja na poznańskim Grunwaldzie zapewnia dostęp do licznych punktów handlowo – usługowych (Centrum Handlowe King Cross) oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Powszechność przystanków komunikacji miejskiej pozwoli na łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami poznańskiej metropolii. To także bliskość kompleksu Business Garden, co oznacza, że zakup mieszkania przy ulicy Ptasiej będzie doskonałą inwestycją „pod wynajem”.

Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 10.350 złotych brutto. Planowane zakończenie inwestycji to I kwartał 2026. Budowa za moment startuje.

Nova Łacina – mieszkania gotowe do odbioru
Grupa Inwest ma w swojej ofercie ostatnie 10 mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Czesława Niemena 6 w Poznaniu, blisko Galerii Posnania. 

Inwestycja Nova Łacina Niemena 6 w Poznaniu jest gotowa. Zainteresowani mogą wybrać jedno z 10 mieszkań, m.in. kawalerki i lokale 2-pokojowe. To idealna propozycja dla osób chcących zainwestować, jak i dla poszukujących własnego lokum. Z racji na topową, z pewnością będzie to dobry wybór. Bardzo blisko inwestycji znajduje się Jezioro Maltańskie. Stąd dosłownie w kilka minut można rowerem dojechać na Wartostradę przy rzece Warta i kontynuować swoją podróż. Natomiast Galeria Posnania pozwala na załatwienie podstawowych spraw oraz zrobienie mniejszych, bądź większych zakupów. Położenie inwestycji to również bardzo dobra komunikacja z centrum i innymi częściami miasta (tramwaj i autobus) oraz możliwość szybkiego dojazdu np. do autostrady A2. 

Grupa Inwest to już 5 lat działalności na rynku poznański i ponad 800 lokali przekazanych nowym mieszkańcom. Kolejne kilkaset mieszkań jest w realizacji, w ramach inwestycji: Jasielska 8c i Symfonia Ptasia 28.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Premiera od Grupy Inwest Biuro prasowe
2023-09-19 | 09:00

Premiera od Grupy Inwest

Grupa Inwest nie zwalnia tempa i w sytuacji coraz mniejszej podaży na rynku pierwotnym wprowadza kolejny nowy projekt mieszkaniowy. Na terenie dzielnicy Grunwald debiutuje inwestycja Symfonia
Dom Czas na poznańskie Targi i premiery
2023-09-18 | 10:00

Czas na poznańskie Targi i premiery

W weekend 23 i 24 września w Poznaniu odbędzie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów. Po tym wydarzeniu wiele obiecują sobie zarówno wystawcy, jak i klienci
Dom Glina jest modna!
2023-09-13 | 16:31

Glina jest modna!

Powstają z niej naczynia, donice, podstawy lamp i abażury, z dobrze wysuszonej formuje się płytki, a nawet… buduje domy. Na ścianach kładziemy gliniane tynki bo wizualnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Nowej Mobilności

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.

Partner serwisu

Handel

Konsumenci w Polsce kupują rocznie 24 tys. t certyfikowanych produktów rybnych. To sposób na wspieranie zrównoważonych połowów

Zdecydowana większość konsumentów w Polsce, bo aż 88 proc., jest zaniepokojona stanem oceanów – pokazało ubiegłoroczne badanie GlobeScan. Jednocześnie 63 proc. wierzy, że jesteśmy w stanie uratować je przed nieodwracalnymi zmianami w ciągu najbliższych 20 lat. Podobny odsetek wskazuje, że mają tutaj znaczenie wybory dotyczące spożywanych ryb i owoców morza. Za tym idzie coraz większa świadomość dotycząca ekocertyfikatów i popularność oznaczonych nimi produktów. W ciągu 10 lat sprzedaż ryb i owoców morza z logo MSC wzrosła 14-krotnie i dziś wynosi ponad 24 tys. t rocznie.

Media i PR

Fake newsy stworzone przez sztuczną inteligencję trudne do rozpoznania. Wydają się internautom bardziej wiarygodne od wiadomości tworzonych przez ludzi

Sztuczna inteligencja jest w stanie coraz lepiej imitować teksty pisane przez ludzi, a nawet tworzyć takie, które są łatwiejsze do zrozumienia – dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Zuryskiego. Co istotne odbiorcy nie są w stanie odróżnić informacji tworzonych przez sztuczną inteligencję. Zarówno te prawdziwe, jak i fałszywe wydają im się bardziej wiarygodne niż te pisane przez ludzi. Rodzi to obawy o wykorzystanie sztucznej inteligencji do szerzenia dezinformacji.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.