Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników
Układanie płyt wielkoformatowych to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania. Podczas cyklicznych szkoleń glazurniczych „Akademia Profesjonalisty SOPRO”, organizowanych wraz z ekspertami Grupy Tubądzin, fachowcy z całego kraju mają doskonałą okazję do doskonalenia swojego warsztatu. Wydarzenie daje możliwość pracy pod czujnym okiem specjalistów.
Akademia Profesjonalistów to cykl realizowanych od kilku lat spotkań z ekspertami, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia koncentruje się na montażu okładzin wielkoformatowych.
Program szkoleń bazuje na tematyce związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie chemii budowlanej i praktycznym jej wykorzystaniu w pracy wykończeniowej. Eksperci SOPRO prezentują jak ocenić i poprawnie przygotować podłoże przed montażem okładzin wielkoformatowych, a także jak bezpiecznie transportować i obrabiać płyty wielkoformatowe.
- Płyty wielkoformatowe to dziś standard w budownictwie. Jednak ich prawidłowy montaż wymaga posiadania stosownej wiedzy i umiejętności. Chcemy szkolić fachowców, aby mogli poszerzyć swoje portfolio usług i oferować także układanie płyt wielkoformatowych – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager w Grupie Tubądzin. – Nasze kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chętnie powracamy z nowymi programami w kolejnych sezonach. Przed nami jeszcze kilka spotkań, na które serdecznie zapraszamy – podsumowuje.
Harmonogram szkoleń z zakresu układania wielkich formatów:
25.10.2022 - Warszawa
03.11.2022 - Leszno
08.11.2022 - Krosno
15.11.2022 - Suwałki
22.11.2022 - Łódź
29.11.2022 - Toruń
06.12.2022 - Olkusz
13.12.2022 - Brodnica
20.12.2022 – Nysa
Vademecum wiedzy
Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem produkcji, wykorzystuje najnowocześniejsze i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Organizuje szkolenia „Wielki format – mały problem”, angażuje się też w projekty szkoleniowe swoich partnerów. Na przestrzeni ostatnich lat eksperci firmy, podczas niemal 500 szkoleń, przeszkolili ponad 7500 glazurników w kraju i za granicą.
Aby wziąć udział w szkoleniu dla glazurników należy zgłosić się do najbliższego punktu handlowego, oferującego wielkoformatowe płyty Grupy Tubądzin. Eksperci firmy, wraz z partnerami handlowymi, układają roczny plan warsztatów.. Szczegółowych informacji udziela także Krzysztof Kulig: k.kulig@tubadzin.pl
Wykonawcy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w warsztatach, a chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy z wielkim formatem, mogą zapoznać się z „Vademecum okładzin ceramicznych” dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych
EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Zdrowie
Europa potrzebuje strategii dla zdrowia mózgu. Coraz więcej państw dostrzega ten problem
Polacy z jednej strony wykazują już sporą świadomość problemu, jakim są choroby mózgu – jedna czwarta ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte takim problemem. Z drugiej strony system nie odpowiada rosnącym potrzebom. Specjalistów jest zbyt mało, więc kolejki do neurologów czy psychiatrów się wydłużają. Alternatywą pozostaje korzystanie z wizyt komercyjnych, ale nie każdego na to stać. Towarzystwa naukowe i organizacje pozarządowe są zgodne co do tego, że potrzebne są nie tylko krajowe strategie, ale i europejski plan dla chorób mózgu.
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.