Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników
Układanie płyt wielkoformatowych to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania. Podczas cyklicznych szkoleń glazurniczych „Akademia Profesjonalisty SOPRO”, organizowanych wraz z ekspertami Grupy Tubądzin, fachowcy z całego kraju mają doskonałą okazję do doskonalenia swojego warsztatu. Wydarzenie daje możliwość pracy pod czujnym okiem specjalistów.
Akademia Profesjonalistów to cykl realizowanych od kilku lat spotkań z ekspertami, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia koncentruje się na montażu okładzin wielkoformatowych.
Program szkoleń bazuje na tematyce związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie chemii budowlanej i praktycznym jej wykorzystaniu w pracy wykończeniowej. Eksperci SOPRO prezentują jak ocenić i poprawnie przygotować podłoże przed montażem okładzin wielkoformatowych, a także jak bezpiecznie transportować i obrabiać płyty wielkoformatowe.
- Płyty wielkoformatowe to dziś standard w budownictwie. Jednak ich prawidłowy montaż wymaga posiadania stosownej wiedzy i umiejętności. Chcemy szkolić fachowców, aby mogli poszerzyć swoje portfolio usług i oferować także układanie płyt wielkoformatowych – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager w Grupie Tubądzin. – Nasze kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chętnie powracamy z nowymi programami w kolejnych sezonach. Przed nami jeszcze kilka spotkań, na które serdecznie zapraszamy – podsumowuje.
Harmonogram szkoleń z zakresu układania wielkich formatów:
25.10.2022 - Warszawa
03.11.2022 - Leszno
08.11.2022 - Krosno
15.11.2022 - Suwałki
22.11.2022 - Łódź
29.11.2022 - Toruń
06.12.2022 - Olkusz
13.12.2022 - Brodnica
20.12.2022 – Nysa
Vademecum wiedzy
Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem produkcji, wykorzystuje najnowocześniejsze i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Organizuje szkolenia „Wielki format – mały problem”, angażuje się też w projekty szkoleniowe swoich partnerów. Na przestrzeni ostatnich lat eksperci firmy, podczas niemal 500 szkoleń, przeszkolili ponad 7500 glazurników w kraju i za granicą.
Aby wziąć udział w szkoleniu dla glazurników należy zgłosić się do najbliższego punktu handlowego, oferującego wielkoformatowe płyty Grupy Tubądzin. Eksperci firmy, wraz z partnerami handlowymi, układają roczny plan warsztatów.. Szczegółowych informacji udziela także Krzysztof Kulig: k.kulig@tubadzin.pl
Wykonawcy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w warsztatach, a chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy z wielkim formatem, mogą zapoznać się z „Vademecum okładzin ceramicznych” dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych
Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje
Nowa Murowana z miesiącem korzyści
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.