Toyota Bank wprowadza nową wersję aplikacji mobilnej Tankuj Korzyści


Maciej Sitarski
multiAN
ul. Godebskiego 20
05-820 Piastów
maciej.sitarski|multian.pl| |maciej.sitarski|multian.pl
511-114-178
www.multian.pl/
Toyota Bank rozwija swoją aplikację mobilną Tankuj Korzyści. Oprócz dobrze znanych funkcjonalności takich jak obsługa promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” oraz programu Toyota More, użytkownicy otrzymali dostęp do zupełnie nowej sekcji – Mój Garaż. Aplikacja otrzymała także odświeżoną szatę graficzną, a centralnym punktem interfejsu stał się samochód użytkownika. Toyota Bank zapowiada także kolejne innowacyjne funkcje aplikacji.
Aplikacja mobilna Tankuj Korzyści to narzędzie Toyota Bank, dzięki któremu klienci już od kilku lat mogą uczestniczyć m.in. w popularnej promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”, czy też korzystać z programu lojalnościowego Toyota More.
Nowa wersja aplikacji otrzymała odświeżoną szatę graficzną oraz nową, praktyczną funkcjonalność – Mój Garaż. Dzięki niej, użytkownik może śledzić i kontrolować poziom wydatków związanych z użytkowaniem swojego samochodu a także otrzymuje szybki dostęp do danych na temat swojego auta, polisy ubezpieczeniowej, czy też osiąganych korzyści z tytułu tankowania.
- Nowa wersja aplikacji charakteryzuje się atrakcyjnym designem, a dzięki nowej funkcjonalności Mój Garaż, Klienci mogą w łatwy i przyjemny sposób monitorować poziom wydatków związanych z samochodem. W sekcji tej widzimy ogromny potencjał do dalszego rozwoju naszego narzędzia i planujemy rozwijać ją w przyszłości o dodatkowe funkcjonalności. Dla kierowców przygotowywane są już kolejne rozwiązania takie jak np. opłata przejazdów za autostrady, czy parkowanie – mówi Piotr Kluźniak, Starszy Specjalista ds. Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.
Warto przypomnieć, że w ramach promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”, w zależności od wysokości średniego miesięcznego salda utrzymywanego na Moto Koncie, poziomu oszczędności na lokatach w Banku oraz wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową, klienci mogą uzyskać od 5% do 10% zwrotu za zakupione paliwo. Zwrot mogą otrzymać kierowcy aut wszystkich marek, a obecna edycja akcji trwa do końca stycznia 2021 roku.
Toyota More to z kolei program lojalnościowy dla miłośników świata Toyoty, którzy m.in. poprzez aplikację Tankuj Korzyści, otrzymują dostęp do ekskluzywnych benefitów, ofert specjalnych oraz informacji o nowościach motoryzacyjnych.
Prezentacja aplikacji: https://www.youtube.com/watch?v=f3-C365lLWQ
Informacja o banku:
Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

Po ludzku o PIT-8C

Josip Heit, założyciel GSB Germany w wywiadzie na temat przyszłości branży fintech

Bezpieczeństwo w świecie kryptowalut – jak chronić swoje cyfrowe aktywa?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników
Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Prawo
UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.