Komunikaty PR

Toruński Czystojak dezynfekuje dłonie Polakom!

2020-06-23  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Inga Ryfka
Agencja Face IT

Bagatela 10
00-585 Warszawa
i.ryfka|agencjafaceit.pl| |i.ryfka|agencjafaceit.pl
790393471
https://agencjafaceit.pl/

W obliczu pandemii koronawirusa dezynfekcja dłoni zyskała na znaczeniu wśród polskiego społeczeństwa. Dziś kilkanaście razy dziennie dezynfekujemy nie tylko ręce, ale również przedmioty, których dotykamy. Szczególnie ważne jest, by w przestrzeni publicznej stworzyć poczucie bezpieczeństwa i zapewnienie higieny. Naprzeciw nowym wymaganiom Polaków wyszła toruńska firma Graffico produkując specjalnie dedykowaną stację z pomiarem temperatury do bezdotykowej dezynfekcji dłoni o nowoczesnym designie, która nie tylko zapewnia komfortowe odkażanie, ale także   świetnie komponuje się w każdym wnętrzu. Czystojak zakupiło już blisko 2 tysiące zadowolonych kontrahentów.

Stojak do dezynfekcji firmy Graffico, który łączy w sobie najwyższą jakość i design zapewnia bezpieczeństwo klientowi w każdym wieku i w każdym wnętrzu. Urządzenie o unikatowym wyglądzie pełnym ciepłych barw i niepowtarzalnych wzorów przyciąga uwagę już od wejścia do danego obiektu zachęcając w przyjazny sposób do higieny dłoni zarówno dzieci, młodzież jak i starsze pokolenie.

Stacja do dezynfekcji rąk, którą stworzyliśmy, jest wynikiem naszych doświadczeń związanych z brandingiem oraz sugestiami naszych klientów o zapotrzebowanie na takiego rodzaju urządzenia. Firmy nie chcą inwestować w tymczasowe, domowe lub łazienkowe zwykłe dyspensery, które są nietrwałe i nieprzystosowane do użytkowania przemysłowego. Nasz produkt Czystojak wypełnił lukę potrzeb sieci handlowych i placówek publicznych w całym kraju, zapewniając bezpieczeństwo ich potencjalnym klientom – mówi Jarosław Włodarczyk, właściciel firmy Graffico. Zachowanie higieny w miejscach publicznych jest jedną z podstawowych form unikania zarażenia. Dlatego tak ważne jest, aby uświadomić sobie, że stacja dezynfekcji rąk jest produktem na lata, a nie jednorazową inwestycją. Dodatkowo Czystojak wyposażony jest w elektroniczny system pomiaru temperatury.

W gronie naszych klientów znaleźli się m.in. Amic Energy, KGHM, sieć galerii handlowych i wiele przedszkoli oraz szkół. To dla nich wprowadziliśmy na rynek produkt, który nie tylko naturalnie wpisuje się w dane otoczenie zapewniając bezpieczeństwo, ale design również przyciąga estetycznym i oryginalnym wyglądem, pasując do każdego wnętrza. Chcieliśmy, by osoby korzystające z Czystojaka czuły, że otoczenie, w którym się znajdują, zastosowało odpowiednie środki zapobiegawcze zakażeniom – podsumowuje Aleksandra Manewicz, Dyrektor ds. Marketingu, Graffico.

Czystojak produkowany w Toruniu posiada atest Państwowego Zakładu Higieny i jest zastrzeżony w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej. Jest przeznaczony do intensywnego użytkowania oraz przystosowany do aplikowania dowolnego płynu dezynfekującego w ilościach zapewniających komfort korzystania, ale i oszczędność. Pomiar temperatury dokonywany jest automatycznie podczas dezynfekcji dłoni.  Dezynfektor marki Graffico nie tylko spełnia wymagania techniczne na najwyższym poziomie, ale również spełnia funkcje wizualne. Nowoczesny i elegancki design urządzenia sprawia, że staje się on atrakcyjnym elementem każdego wnętrza,  wzbudzając zainteresowanie i zachęcając tym samym do dbania o higienę.  Dodatkowo firma proponując różne modele Czystojaka zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów w każdym wieku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Agencja Face IT
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy

Bankowość

Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.