Wszechstronna wydajność, bezkompromisowe bezpieczeństwo
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
OHAUS Corporation, czołowy światowy producent wag i urządzeń laboratoryjnych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej generacji mieszadeł z płytą grzejną Guardian 5000. Nowe mieszadła z płytą grzejną zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wszechstronności w codziennym użytkowaniu w zastosowaniach badawczych, akademickich i przemysłowych.
Mieszadła z płytą grzejną Guardian 5000 oferują wydajne funkcje podgrzewania i mieszania, osiągając temperatury do 550°C. Posiadają trzy tryby regulacji temperatury umożliwiające podgrzanie szybkie lub precyzyjne bez przegrzania. Do wyboru jest pięć modeli z trzema rozmiarami płyt, aby sprostać różnym potrzebom.
Funkcje SafetyHeat™ i SmartHeat™, z których znane są produkty OHAUS, w połączeniu z nowym systemem Run Dry Protection zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas pracy. Ponadto system SmartRate™ obsługuje szeroki zakres intensywności podgrzewania i mieszania: od szybkiego i intensywnego po delikatne i precyzyjne, z szeroką gamą akcesoriów poszerzających wachlarz zastosowań.
Przyjazny dla użytkownika interfejs jest wyposażony w duży, jasny wyświetlacz LCD z przyciskami ułatwiającymi obsługę. Port RS-232 umożliwia zdalne sterowanie i rejestrowanie danych.
— Z przyjemnością przedstawiamy nową generację naszych mieszadeł z płytą grzejną, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach naszych klientów — powiedział Fangyuan Zhao, Product Manager Lab Equipment w OHAUS Corporation. — Te mieszadła z płytą grzejną oferują niezrównane bezpieczeństwo i wszechstronność, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z ogrzewaniem i mieszaniem.
Więcej informacji o mieszadłach z serii Guardian™5000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.
# # #
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

5G Broadcast: Emitel testuje nowy standard telewizji mobilnej dla Telewizji Puls

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

IT i technologie

UE w 80 proc. technologicznie polega na innych krajach. Zależność cyfrowa od USA i Chin może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Unia Europejska w alarmującym stopniu jest uzależniona od dostawców technologii z USA i Chin. W ponad 80 proc. polega na państwach trzecich w zakresie produktów cyfrowych, usług, infrastruktury oraz własności intelektualnej. – To sytuacja, która w kontekście bezpieczeństwa danych i stabilności gospodarczej jest po prostu nie do zaakceptowania – ocenia Michał Kobosko, europoseł z Polski 2050. Ogranicza to zdolność Europy do innowacji, konkurowania oraz utrzymania kontroli nad jej gospodarką cyfrową.
Prawo
Rzecznik MŚP na mocy nowej ustawy ma objąć ochroną także rolników. Na zmianach skorzystają też duże firmy

Trwają prace nad zmianą ustawy o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej projekt jest na etapie konsultacji i przewiduje wiele modyfikacji w obszarze kompetencji organu, który do tej pory obejmuje ochroną jedynie mikro-, małe i średnie firmy. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy będzie mógł podejmować działania na rzecz ogółu przedsiębiorców, w tym m.in. rolników, adwokatów czy wspólników spółek. Kompetencje Rzecznika Praw Przedsiębiorców zostaną rozszerzone także m.in. w zakresie opiniowania i inicjowania przyjęcia aktów prawnych.
Konsument
GUS chce walczyć z fake newsami. Współpraca z sektorem prywatnym ma pomóc ograniczyć chaos informacyjny

Tradycyjna statystyka, oparta wyłącznie na cyklicznych badaniach i danych administracyjnych, przestaje wystarczać, by analizować dynamiczne zmiany w czasie rzeczywistym. Z tego powodu Główny Urząd Statystyczny stawia na nowoczesne podejście oparte na integracji danych, budowie spójnej struktury informacyjnej państwa oraz współpracy z sektorem prywatnym. – Jesteśmy na dobrej drodze do budowy infrastruktury informacyjnej państwa po to, żeby uniknąć halucynacji sztucznej inteligencji, chaosu czy dezinformacji – podkreśla Marek Cierpiał-Wolan, prezes Głównego Urzędu Statystycznego.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.