Komunikaty PR

Nagrody o łącznej wartości 80 tys zł do wygrania w konkursie Huawei Szczęśliwa 8

2020-05-06  |  17:00
Biuro prasowe

 Codziennie, przez 8 tygodni, kupon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie huawei.pl, a raz w tygodniu smartfon Huawei P40 Pro – to nagrody, które można wygrać w konkursie Huawei Szczęśliwa 8.

Konkurs zostanie zwieńczony wielkim finałem, w którym będzie można wygrać nagrodę główną o łącznej wartości 18 tysięcy zł. Aby zdobyć nagrody, wystarczy pobrać aplikacje, odpowiedzieć na pytanie kreatywne i zamieścić odpowiedź w komentarzu pod postem w Społeczności Huawei, załączając także zrzut ekranu udowadniający pobranie jednej z promowanych w danym tygodniu aplikacji. Konkurs potrwa do 30 czerwca.

 

Od dziś co tydzień, przez 8 kolejnych tygodni, w Społeczności Huawei będzie pojawiał się nowy post nawiązujący do jednej z 8 kategorii aplikacji w Huawei AppGallery. W każdym poście będzie pojawiało się również pytanie kreatywne, na które należy odpowiedzieć, by powalczyć o atrakcyjne nagrody.

 

Aby wygrać jedną z nich, wystarczy pobrać aplikację z wybranej kolekcji, odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem w Społeczności oraz wstawić zrzut ekranu pobranej aplikacji. Codziennie jeden najbardziej kreatywny komentarz zostanie nagrodzony kuponem o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym huawei.pl, natomiast najbardziej kreatywny komentarz w całej kategorii z danego tygodnia – najnowszym flagowym smartfonem Huawei P40 Pro.

 

W tym tygodniu, do 12 maja, należy pobrać jedną z aplikacji z kolekcji „Czas na zakupy!”: https://awap3.jos.hicloud.com/appdl-amp-dre/campaignpreview/99d96a36-39a3-4c87-b804-dab9b5348f25/index.html (link działa wyłącznie na smartfonach, ponieważ kieruje do Huawei AppGallery), zrobić zrzut ekranu wybranej aplikacji oraz odpowiedzieć na pytanie, które znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_28047/. W tym tygodniu pytanie brzmi: „gdybyś mógł kupić przez tę aplikację cokolwiek zapragniesz (w granicach prawa i zdrowego rozsądku), to co by to było?”.

 

Konkurs Szczęśliwa 8 zakończy się rundą finałową, w którym do wygrania będą różne produkty Huawei – laptop, tablet, smartfon, smartwatch i słuchawki – o łącznej wartości 18 tysięcy zł. Szczegóły dotyczące finałowego zadania konkursowego zostaną podane w czerwcu.

 

 Co tydzień post i pytanie w Społeczności będą dotyczyć innej kolekcji w Huawei AppGallery:

  1. 06.05-12.05 Zakupy
  2. 13.05-19.05 Gry
  3. 20.05-26.05 Filmy i muzyka
  4. 27.05-02.06 Fitness, medytacja, joga
  5. 03.06-09.06 Fotografia
  6. 10.06-16.06 Książki i newsy
  7. 17.06-23.06 Produktywność – aplikację ułatwiające życie
  8. 24.06-30.06 Podróże

 

Regulamin i wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_28047/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-07-10 | 15:30

Pobierz aplikację AutoMapa z Huawei AppGallery i podróżuj po Europie za darmo

Użytkownicy smartfonów Huawei, którzy pobiorą aplikację AutoMapa ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, mogą przez miesiąc korzystać z bezpłatnych map Europy. Oferta dotyczy zarówno smartfonów Huawei
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-07-10 | 11:40

Bayer nawiązuje współpracę z Prospera Technologies Inc.

Bayer nawiązuje współpracę z Prospera Technologies Inc. w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań cyfrowych dla producentów warzyw szklarniowych Strategiczna współpraca ma na celu
Technologie Huawei P40 lite dostępny w nowym kolorze
2020-07-09 | 15:50

Huawei P40 lite dostępny w nowym kolorze

Huawei P40 lite, smartfon fotograficzny z potężnym obiektywem głównym i pojemną baterią jest dostępny w nowym kolorze - metalicznym szarym. Smartfon P40 lite w nowym kolorze

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ekologia

Jesteśmy w samym środku „tsunami e-odpadów”. Tylko gospodarka zamkniętego obiegu zapobiegnie dalszej fali zanieczyszczeń [DEPESZA]

Coraz większy popyt i zużycie urządzeń elektronicznych tworzy najszybciej rosnący strumień odpadów na świecie. Organizacja Narodów Zjednoczonych nazywa to „tsunami e-odpadów”. Trzecia edycja raportu „Global E-Waste Monitor 2020” wskazuje, że w 2019 roku ludzkość wyprodukowała 53,6 mln ton metrycznych e-odpadów. W ciągu pięciu lat ich liczba wzrosła o 21 proc. – Pilnie potrzebujemy połączenia czwartej rewolucji przemysłowej z gospodarką o obiegu zamkniętym – przekonuje Antonis Mavropoulos, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Odpadów Stałych.

E-commerce

Nadchodzi era post-covid commerce. Rozwój rynku będą napędzać przede wszystkim nowe technologie

Pandemia zmieniła nawyki zakupowe Polaków. Co czwarty internauta i ponad połowa e-kupujących zaczęła z jej powodu częściej robić zakupy w sieci – wynika z raportu e-Izby „Omni-commerce. Kupuję wygodnie 2020”. – Inwestycje w technologie to podstawa e-commerce’owego rozwoju – przekonuje Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej. W erze post-covid commerce inteligentny sprzęt domowy sam zamówi brakujące produkty, sztuczna inteligencja sama odgadnie potrzeby konsumenta, a sklep przyszłości będzie łączyć świat offline z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.