Cooler Master Hyper 622 Halo² – powietrzne chłodzenie z efektownym podświetlenie
Do sklepów trafiło chłodzenie Cooler Master Hyper 622 Halo² - cooler powietrzny bazujący na konstrukcji dual tower z efektownym podświetleniem spektrum ARGB. To propozycja dla osób poszukujących niedrogiego, a zarazem wydajnego chłodzenia, które jednocześnie będzie się wyróżniać pod względem wizualnym.
Konstrukcja Cooler Mastesr Hyper 622 Halo² została oparta na dwuwieżowym radiatorze, co dwukrotnie zwiększa powierzchnię chłodzenia. Dodatkowo wyposażone w sześć ciepłowodów oraz dwa wentylatory, ma skutecznie odprowadzać ciepło z procesora. Warto podkreślić, że mimo zaawansowanej konstrukcji, cooler zachowuje kompaktowe wymiary 125 x 137 x 157 mm, spełniając większość wymagań dotyczących pamięci RAM i kompatybilność z większością obudów dostępnych na rynku.
Kluczowym elementem nowego chłodzenia są dwa wentylatory Halo² o średnicy 120 mm, wyposażone w efektowne podświetlenie ARGB. Pracują one w zakresie od 650 do 2050 RPM, zapewniając przepływ powietrza na poziomie 51.88 CFM przy zachowaniu kultury pracy - maksymalny poziom hałasu to zaledwie 27 dBA. System automatycznej detekcji LED umożliwia szybką konfigurację podświetlenia, choć użytkownicy mogą również dostosować efekty świetlne poprzez złącze 3-pin.
Producent zadbał również o detale wykończeniowe - górna część radiatora została wykonana z aluminium i ozdobiona charakterystycznym logo Cooler Master. Całość uzupełnia niklowana podstawa z równomiernie rozmieszczonymi ciepłowodami, zapewniająca optymalne przewodzenie ciepła z procesora.
Chłodzenie Cooler Master Hyper 622 Halo² jest dostępne w dwóch kolorach czarnym oraz białym. Jego rynkowa cena wynosi ok. 250 zł.
Najważniejsze cechy produktu:
- Kompatybilność z podstawkami Intel: LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156
- Kompatybilność z podstawkami AMD: AM5, AM4
- Wymiary: 125 x 137 x 157 mm
- Materiał: aluminiowy radiator, szesć ciepłowodów
- Wentylatory: 2 x 120 mm Halo² z podświetleniem ARGB
- Prędkość obrotowa: 650-2050 RPM (±10%)
- Przepływ powietrza: do 51.88 CFM
- Poziom hałasu: maksymalnie 27 dBA
Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie: https://www.coolermaster.com/en-eu/products/hyper-622-halo-black/?tab=tech_spec
Obejrzyj wideo i zobacz, jak prezentuje się chłodzenie Hyper 622 Halo https://www.youtube.com/watch?v=b7frhWCOrIU

5G Broadcast: Emitel testuje nowy standard telewizji mobilnej dla Telewizji Puls

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Wyśrubowane cele polityki klimatycznej krytykowane przez sektor rolnictwa i producentów żywności. Za mało środków i za dużo obciążeń
Rolnictwo może odegrać znaczącą rolę w niwelowaniu skutków zmian klimatu, jednak potrzebuje na to więcej środków i wsparcia – oceniają eksperci i przedstawiciele producentów żywności. Stawiane dzisiaj rolnikom cele związane z polityką klimatyczną pozostają szeroko negowane w różnych krajach UE jako te, które przyczyniają się do wzrostu kosztów i spadku konkurencyjności. Komisja Europejska w ramach trwającego procesu upraszczania prawa proponuje złagodzenie części obciążeń i przejście na elastyczniejsze wdrażanie wspólnej polityki rolnej, ale nie oznacza to rezygnacji z ambitnych celów.
Konsument
Rynek gier mobilnych w Polsce może być wart prawie 0,5 mld dol. do 2030 roku. Za tym idzie rozwój smartfonów dla graczy

W 2030 roku liczba użytkowników gier mobilnych w Polsce może przekroczyć 7,1 mln, a przychody z rynku będą bliskie 470 mln dol. – wynika z danych Statista. Wraz ze wzrostem liczby graczy rozwija się także rynek urządzeń do gamingu mobilnego. Zdaniem przedstawicieli ZTE Polska, producentów smartfonów nubia, których dwa nowe modele miały właśnie swoją premierę w Polsce, ten segment krajowego rynku wciąż jest słabo zagospodarowany, a do tej pory dominowały na nim głównie urządzenia zaawansowane i drogie. Dużą rolę w udoskonalaniu sprzętu dla graczy odgrywa sztuczna inteligencja.
Infrastruktura
Branża budowlana przygotowuje się na boom w inwestycjach infrastrukturalnych. Wyzwaniem może być dostęp do kadr i materiałów

W najbliższych miesiącach mogą ruszyć duże inwestycje publiczne w drogownictwie, kolei, energetyce i obronności. To efekt aktywizacji KPO i przesunięcia części środków z komponentu klimatyczno-energetycznego do tzw. Funduszu Bezpieczeństwa i Obronności. Dla branży wyzwaniem będzie nie tylko dostęp do materiałów i ich sprawne dostawy, ale także kwestie kadrowe, które już dziś sprawiają problemy w realizacji zadań.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.