Komunikaty PR

Sterylizacja powietrza w gabinetach lekarskich i stomatologicznych

2021-03-31  |  08:10
Biuro prasowe
Kontakt
Renata Nowak
TECH Sterowniki

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz
rzecznik|techsterowniki.pl| |rzecznik|techsterowniki.pl
+ 48 697 837 877
www.techsterowniki.pl
Do pobrania notka ( 0.1 MB )

W nowej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się w dobie pandemii koronawirusa, sterylizacja pomieszczeń usługowych, a zwłaszcza gabinetów medycznych i stomatologicznych musi obejmować nie tylko narzędzia i aparaturę, ale całe pomieszczenia. Aby kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pacjentów, a także swoje oraz personelu, warto wykorzystać nowoczesne możliwości, jakie dają elektroniczne urządzenia.

Sterylizator powietrza w walce z drobnoustrojami

Sterylizacja to zabieg, który pozwala zniszczyć wszystkie formy życia mikrobiologicznego. W placówkach służby zdrowia są one usuwane za pomocą różnych metod: fizycznych lub chemicznych. O ich skuteczności można mówić wtedy, gdy niszczą wszystkie znajdujące się w powietrzu drobnoustroje. Niezawodnym urządzeniem, które można wykorzystać w tym celu jest sterylizator powietrza SPT-31 INOX. Wyróżnia się on dużą efektywnością w likwidacji drobnoustrojów chorobotwórczych i wirusów dzięki zastosowaniu promieni ultrafioletowych. Wykorzystanie lamp bakteriobójczych jest jedną z najlepszych metod dezynfekcji, gdyż daje pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie wolne od patogenów.

Ozonowanie powierzchni skuteczniejsze niż środki mechaniczne

Drugim urządzeniem firmy TECH Sterowniki, które pozwala na zachowanie najwyższych standardów higieny w pomieszczeniach medycznych jest ozonator powietrza OTS-15. Generator ozonu to urządzenie mechaniczno-elektryczne wytwarzające ozon. Trafiając na zanieczyszczenia, wchodzi on z nimi w reakcję chemiczną, powodując utlenienie. Reaguje z zapachami, bakteriami, wirusami. Odgrzybia powierzchnie, służy do usuwania pleśni ze ścian, podłóg, wyposażenia, usuwa różne zapachy, w tym dymu papierosowego, stęchlizny, zgnilizny, a także bakterie, wirusy i grzyby, likwiduje alergeny, zarodniki pleśni. Ozonator pracuje z wysoką intensywnością wynoszącą 15 g/h. Trzeba tylko pamiętać o tym, że w czasie ozonowania w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie.

Dlaczego warto przeprowadzić sterylizację pomieszczeń medycznych?

Życie i zdrowie pacjentów to najwyższa wartość, dlatego dbałość o najwyższy możliwy standard w trakcie wykonywania zabiegów medycznych i stomatologicznych powinien być priorytetem. Dlaczego warto w tym celu wybrać urządzenie elektroniczne? Poniżej odpowiedź.

Sterylizacja pomieszczeń z urządzeniami TECH Sterowniki:

  • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w trakcie świadczenia usług,

  • energooszczędna praca,

  • duża wydajność,

  • niewielkie wymiary urządzenia ułatwiające przenoszenie między pomieszczeniami,

  • bezobsługowe działanie (ustawienia harmonogramu pracy),

  • łatwa regulacja czasu pracy w zależności od potrzeb, wielkości pomieszczenia,

  • podwyższenie standardu placówki.

Dbajmy o siebie, dbajmy o innych

Urządzenia elektroniczne do sterylizacji i ozonowania sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i konieczne jest efektywne oczyszczanie, czyli właśnie w placówkach medycznych. Więcej informacji na temat opisywanych urządzeń elektronicznych można znaleźć na stronach: https://www.techsterowniki.pl/sterylizator-powietrza-SPT-30 i https://www.techsterowniki.pl/generator-ozonu-OTS-15.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać? Biuro prasowe
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych
Dom Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas
2024-04-04 | 11:00

Zakup czy budowa domu? Jak wybrać, oszczędzając czas

Decydując się na własny dom, mamy świadomość wagi tej decyzji, ponieważ często traktujemy taką nieruchomość jako już docelową, gdzie osiądziemy na dłużej. Coraz więcej firm

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.