Komunikaty PR

Steruj temperaturą w pomieszczeniu z nowym regulatorem pokojowym ST-299

2020-12-07  |  07:35
Biuro prasowe
Kontakt
Renata Nowak
TECH Sterowniki

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz
rzecznik|techsterowniki.pl| |rzecznik|techsterowniki.pl
+ 48 697 837 877
www.techsterowniki.pl
Do pobrania regulator ( 0.13 MB )

Firma TECH Sterowniki wprowadza na rynek nowy model regulatora pokojowego. Urządzenie ST-299 to zasilane bateryjnie natynkowe urządzenie służące do kontroli temperatury w pomieszczeniach. Nowoczesny design i łatwa obsługa to zalety, które sprawiają, że sterownik jest zarówno estetycznym, jak i praktycznym elementem aranżacji domowych przestrzeni.

Najważniejsze funkcje urządzenia

Regulator ST-299 podobnie jak inne regulatory pokojowe  służy do utrzymania komfortowej dla swoich użytkowników temperatury w pomieszczeniu. Prezentowany model ma wbudowany czujnik pokojowy, dzięki któremu dokonuje pomiaru z dokładnością do 0,1°C.

Sterownik jest przystosowany do pracy w dwóch trybach: dzień/noc oraz ręcznym. Tryb dzień/noc to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. Użytkownik ma za zadanie jedynie określić godzinę, o której następuje przejście między trybem dziennym a nocnym oraz preferowane wartości temperatury. Ustawienie niższych wartości w trybie nocnym automatycznie wiąże się z obniżeniem rachunków za ogrzewanie.  Użytkownik może równie dobrze edytować temperaturę bezpośrednio w każdej chwili, korzystając z trybu ręcznego.

Współpraca sterownika z innymi urządzeniami

Regulator pokojowy ST-299 ma szeroki zakres możliwości. Jest kompatybilny z urządzeniami grzewczymi, listwami podłogowymi oraz sterownikami instalacyjnymi. Dodatkowo ma wejście na czujnik podłogowy, dzięki któremu może zwiększyć zakres swoich możliwości o sterowanie temperaturą zgodnie z temperaturą podłogi.

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach do wyboru: przewodowej (v3) i bezprzewodowej (v2) i jest zasilane dwiema bateriami AAA 1,5V. Podobnie jak inne regulatory pokojowe firmy TECH Sterowniki jest bardzo prosty do montażu natynkowego. Wyposażony jest w styk napięciowy służący do urządzenia grzewczego lub do sterownika instalacji.

Design zgodny z nowoczesnymi rozwiązaniami

Sterownik ST-299 został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie tworzenia urządzeń elektronicznych. Jest niewielki, jego wymiary to zaledwie 84 × 84 × 25 mm, a jednocześnie ma bardzo czytelny wyświetlacz z chwilowym podświetleniem, na którym można na bieżąco, wygodnie odczytywać pomiar temperatury nawet po zmroku.  Uniwersalna kolorystyka – do wyboru wersja biała lub czarna (wyświetlacz negatywowy) dobrze komponuje się w pomieszczeniach o różnym designie i kolorystyce ścian. Urządzenie jest wyposażone w dotykowe przyciski, które pozwalają na szybką edycję zaledwie jednym dotknięciem palca.

Pomiar temperatury zimową porą

Nowoczesne rozwiązania w zakresie sterowania ogrzewaniem pozwalają połączyć wygodę z oszczędnością. Nowy sterownik ST-299 dobrze wpisuje się w ten postulat, gwarantując precyzyjną, a jednocześnie dyskretną temperaturę w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowany. Dobra współpraca z urządzeniami grzewczymi, listwami podłogowymi i sterownikami instalacyjnymi sprawia, że bez względu na typ ogrzewania domu regulator będzie dobrym wyborem.

Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/p/st-299-v3

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: TECH Sterowniki
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.