Komunikaty PR

Startuje budowa III etapu Osiedla Przy Jeziorach

2021-07-21  |  12:30
Biuro prasowe

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z III etapem poznańskiego Osiedla Przy Jeziorach. Jednocześnie kontynuowany jest etap drugi. Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, blisko Jeziora Strzeszyńskiego powstaje kameralna inwestycja deweloperska, złożona z domów w zabudowie bliźniaczej.

 

Osiedle Przy Jeziorach, oferowane przez dewelopera More Place, regularnie się powiększa. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Z kolei II etap osiedla, który obejmuje 8 budynków - 16 lokali, właśnie się kończy. Część z nich trafiła już w ręce nabywców, którzy przeprowadzają prace wykończeniowe wewnątrz. Pozostałe są realizowane. – W dwóch budynkach osiągnęliśmy stan surowy zamknięty oraz wykonaliśmy elewacje zewnętrzne. Natomiast kolejne cztery domy, a więc łącznie osiem lokali, osiągnęły stan surowy otwarty. To oznacza, że przed nami montaż stolarki okiennej, drzwiowej oraz pokrycia dachowego. Jednocześnie dział realizacji rozpoczął III etap inwestycji. W pierwszym budynku są murowane ściany parteru, a w drugim – wykonano prace geodezyjne, a następnie będą również przygotowane fundamenty – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Aktualnie można nabywać lokale w zabudowie bliźniaczej w ramach III etapu inwestycji o nazwie „Osiedle Przy Jeziorach”. Jak podkreśla przedstawiciel firmy More Place, w tej części inwestycji powstanie 28 lokali, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy.

Zarówno budowane lokale, jak i te oddane w ręce nabywców, wyróżniają się przemyślanym układem pomieszczeń w strefie dziennej na parterze oraz wypoczynkowej na piętrze. Ponad 100 mkw. powierzchni pozwala na komfortowy układ dwupoziomowego domu. Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę i pomieszczenie gospodarcze, które z kolei łatwo można zaaranżować jako pralnię lub suszarnię. Lokale na Osiedlu Przy Jeziorach posiadają łazienkę na każdym z poziomów. – Wyróżnia nas lokalizacja i projekt z szeregiem udogodnień dla domowników. Trudno znaleźć dom z taką liczbą dodatkowych pomieszczeń, ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Projektując nasze domy, pomyśleliśmy o tym i zauważamy takie zapotrzebowanie wśród nabywców. Całość naszej propozycji uzupełnia duży, zielony ogród stanowiący miejsce aktywności fizycznej, zabawy, czy relaksu przez niemal cały rok, a na pewno od wiosny aż po jesień – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Warto też podkreślić, że inwestycja powstaje w unikalnej lokalizacji, ponieważ w pobliżu aż trzech poznańskich jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Dogodną lokalizację podkreśla bliskość przystanku autobusowego (tuż obok inwestycji) i fakt, że w Złotnikach jest stacja PKP. Komfortowy dojazd do centrum umożliwia oczywiście też infrastruktura drogowa, jesteśmy w granicach miasta Poznania. Inwestycja cieszy się dużą popularnością. Do tej pory, w ramach Osiedla Przy Jeziorach sprzedano blisko 40 lokali w zabudowie bliźniaczej. – Chcąc tutaj zamieszkać, warto skontaktować się z naszym biurem możliwie szybko. Zapraszamy również do domu pokazowego, zlokalizowanego na I etapie osiedla – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budująca przyjaźń z ekologią Biuro prasowe
2021-07-30 | 11:15

Budująca przyjaźń z ekologią

Rozwiązania proekologiczne coraz częściej towarzyszą nam na co dzień. Od ubrań, przedmiotów, żywności z ekologicznych upraw, po dedykowane działania powołanych fundacji. Eko może
Dom Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują
2021-07-30 | 10:30

Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują

Letnia aura sprzyja deweloperom rozwijającym inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, jak i na obrzeżach. Klienci poszukujący własnych czterech kątów mają spory wybór
Dom Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi
2021-07-29 | 18:30

Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi

Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom domów szeregowych i mieszkań dwupoziomowych więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2021

Media i PR

Unia Europejska chce walczyć z prywatną cenzurą w internecie. Nowe prawo ma uregulować zasady moderacji treści

Prywatna cenzura w wykonaniu portali społecznościowych, czyli m.in. usuwanie profili przez Facebooka, może utrudniać działalność organizacjom społecznym, artystom, politykom czy dziennikarzom. Procesy sądowe zapowiada były prezydent USA Donald Trump, ale nie on jedyny chce walczyć z prywatną cenzurą. Unia Europejska pracuje nad nowym prawem, które ma zapewnić większą przejrzystość decyzji moderacyjnych oraz możliwość ich kwestionowania, także przed sądem.

Finanse

Pandemia zwiększyła potrzebę robotyzacji w polskich firmach. Wirtualnego pracownika można „zatrudnić” i zacząć na nim zarabiać w ciągu dwóch tygodni

Pandemia COVID-19 może być impulsem przyspieszającym robotyzację w polskich firmach. Barierą we wdrażaniu robotów na masową skalę wciąż pozostają jednak brak wiedzy, niska świadomość korzyści takich rozwiązań albo obawy przed wysokimi kosztami. – Można zacząć od wdrożenia jednego czy dwóch robotów, zamiast od razu otwierać bardzo duży projekt. Przy takim podejściu w krótkim czasie dwóch–trzech tygodni można już mieć w firmie wdrożonego pierwszego robota i od razu czerpać z tego korzyści – mówi Przemysław Lewicki, szef projektu SAIO w ING Banku Śląskim, w którym pracuje już ponad 2 tys. wirtualnych pracowników. Bank ma w tym zakresie duże doświadczenie, dlatego w ramach swojej RoboPlatformy, która obecnie działa pod nazwą SAIO, pomaga także swoim klientom usprawniać ich procesy wewnętrzne z wykorzystaniem robotyki.