Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2. Prace wewnątrz i na zewnątrz budynku zaawansowane

2021-05-21  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 0.41 MB )

Trwają kolejne prace budowlane na inwestycji deweloperskiej Śródka OdNowa 2. Przy ulicy Bernata w Poznaniu, w rejonie poznańskiej Śródki powstaną 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Zostały wstawione okna, wykonane pierwsze elewacje zewnętrzne, trwają też prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja jest realizowana zgodnie z planem.

Prace budowlane w ramach projektu Śródka OdNowa 2 są mocno zaawansowane. We wnętrzach budynku zostały rozprowadzone instalacje, wyrównane ściany i sufity kolejnych lokali mieszkalnych. Ponadto wylewane są posadzki w częściach wspólnych, takich jak chociażby klatki schodowe i korytarze. Te zadania w dużej części zostały już wykonane. Natomiast od zewnątrz, w momencie kiedy jest ku temu sprzyjająca pogoda, trwa docieplanie budynku oraz wykonanie elewacji zewnętrznych. Pierwsze z nich są gotowe. W podziemnej hali garażowej rozprowadzono instalacje, wraz z konstrukcjami je podtrzymującymi.

Realizacja Śródki OdNowa 2 postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani. Całość inwestycji będzie zakończona w IV kwartale 2021 roku i wówczas będziemy przekazywać klucze klientom – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Ostatnie mieszkania w sprzedaży

Choć do zakończenia inwestycji zostało niemal pół roku, to 90 procent z wszystkich 83 lokali zostało sprzedanych. Do dyspozycji klientów zostaje ostatnich 12 mieszkań, w tym dwa 2-pokojowe, a także 3- i 4-pokojowe. – Lokale o powierzchni 35-45 mkw. niemal zawsze cieszą się wielkim wzięciem na poznańskim rynku nieruchomości, a w naszej ofercie są jeszcze dostępne, nawet poniżej 300 tysięcy złotych brutto, co jest przystępną ofertą. Ponadto zauważamy zainteresowanie większymi powierzchniami. Preferencje klientów zmierzają w tę stronę, ponieważ więcej przestrzeni to jeszcze większy komfort, co udowodniła nam w ostatnich miesiącach pandemia – zauważa Karolina Skrzypek. – Warto wybrać naszą inwestycję, ponieważ wyróżnia się dobrą lokalizacją, blisko Ronda Śródka, co pozwala na łatwy dojazd do ścisłego centrum Poznania. Z kolei bliskość Wartostrady pozwala na aktywność na świeżym powietrzu – podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Deweloper realizuje również inwestycję Nadolnik Compact Apartments, przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Dostępne są smart apartamenty o różnym metrażu, jako propozycja dla klienta indywidualnego i biznesowego oraz inwestycyjnego. II etap projektu Nadolnik jest w budowie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie? Biuro prasowe
2024-04-25 | 15:35

Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?

                 Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i
Dom Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?
2024-04-16 | 13:15

Sukces inwestycji mieszkalnej – o czym musisz pamiętać?

Rozpoczynając przygodę z inwestycją mieszkalną, droga do sukcesu może być pełna pułapek i wyzwań. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy dzielą się
Dom Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?
2024-04-16 | 13:10

Jakie codzienne obowiązki są najmniej lubiane przez Polaków?

Jak pokazują najnowsze badania, 17% Polaków nie lubi robić prania. Nie lubimy też przyrządzania posiłków (34% badanych), sprzątania domu (32%) czy robienia codziennych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.