Komunikaty PR

Smart Home dla początkujących

2023-01-13  |  14:00
Biuro prasowe

Nowy Rok dla wielu z nas wiążę się z nowym początkiem, a postanowienia noworoczne pomagają nam w realizacji obranych celów oraz pozytywnie wpływają na poprawę jakości naszego życia. EZVIZ wraz w nowym rokiem pomoże zadbać o bezpieczeństwo i komfort w Waszym domu.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem smart home, istnieją proste sposoby, aby rozpocząć swoją przygodę z inteligentnym domem.

1.  Po pierwsze, warto zacząć od jednego lub dwóch prostych urządzeń, takich jak inteligentne żarówki lub termostat. To pozwoli Ci przyzwyczaić się do kontrolowania urządzeń za pomocą smartfona lub tabletu, a także poznać podstawowe funkcje i zalety smart home. Marka EZVIZ oferuje w przystępnej cenie inteligentne żarówki, dzięki którym Twój dom stanie się bardziej smart. EZVIZ LB1 w wersji białej oraz EZVIZ LB1 w wersji kolorowej, która umożliwia zmianę koloru oświetlenia w zależności od Twojego nastroju, czy upodobań.

2. Kolejny krok to skonfigurowanie centralnego systemu zarządzania. Dzięki temu będziesz mógł zintegrować różne urządzenia w jednym systemie, co pozwoli na automatyzację czynności i prostsze zarządzanie. W łatwy sposób zrobisz to korzystając z ogólnodostępnej aplikacji EZVIZ.

3.   Pamiętaj o bezpieczeństwie. W tym celu możesz skorzystać z inteligentnego zamka EZVIZ L2S z czytnikiem linii papilarnych. Unowocześni on Twoje drzwi frontowe, a otwieranie ich stanie się jeszcze łatwiejsze, szybsze i bardziej bezpieczne. Drugą opcją skutecznie zabezpieczającą Twoje drzwi wejściowe jest bezprzewodowy dzwonek do drzwi z wizjerem – EZVIZ DP2C.

4. Ochrona i monitoring domu są szczególnie istotnym punktem. Aby czuć się bezpiecznie we własnym domu zaopatrz się w czujniki ruchu, a także kamery do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. W portfolio marki EZVIZ znajdziesz przeróżne urządzenia, które pomogą Ci osiągnąć upragniony spokój ducha. Czteroczęściowy zestaw czujników domowych EZVIZ dostarczy Ci informacji o wszystkich aktywnościach w Twoim domu. Kamera EZVIZ eLife 2K⁺ zadba o spokój w Twoim ogródku, z kolei EZVIZ C6W zaopiekuje się wnętrzem Twojego domu. Dzięki tym urządzeniom nic nie umknie Twojej uwadze.  

5.  Ostatecznie, kiedy poczujesz się już bezpiecznie, zadbaj o swój komfort i samopoczucie. Oczyszczacz powietrza od EZVIZ wraz z inteligentnym odkurzaczem pionowym pomogą Ci utrzymać w domu czystość i świeżość przez całą dobę. Ciesz się z korzyści posiadania rozwiązań smart home i stopniowo rozszerzaj swój system inteligentnego domu oraz dostosowuj go do swoich potrzeb.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.

 

Kontakt dla mediów

Patrycja Osiadacz   
PR Senior Consultant              
Mail: patrycja.osiadacz@havas.com   

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Ostatnia szansa, by zamieszkać na Rodzinnych Podolanach Biuro prasowe
2023-03-22 | 09:00

Ostatnia szansa, by zamieszkać na Rodzinnych Podolanach

Każda firma deweloperska ma inwestycję, która z czasem staje się jej wizytówką i wyznacza standard jakości w branży. Ważne jest nie tylko wykonanie, czy terminowość, ale
Dom Rodzinny Zakątek – w pięknej okolicy, w „starych” cenach.
2023-03-22 | 08:00

Rodzinny Zakątek – w pięknej okolicy, w „starych” cenach.

Rodzinny Zakątek to kompleks domów w zabudowie szeregowej, położony na terenie Błażejewa, 20 minut od Poznania. Inwestycja składa się z czterech gotowych już i zamieszkałych
Dom JAGA – W STRONĘ INNOWACJI
2023-03-21 | 16:00

JAGA – W STRONĘ INNOWACJI

INNOWACYJNOŚĆ to podstawa postrzegania świata, tworzenia i prowadzenia biznesu oraz ważna część filozofii marki Jaga. Innowacyjność rozumiana jest przez Jana Kriekelsa jako wprowadzanie

Więcej ważnych informacji

Newseria Na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.

Farmacja

Leczenie chorób siatkówki jest w Polsce na światowym poziomie. U wielu pacjentów jednak są one wykrywane zbyt późno

AMD, czyli zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, dotyka w Polsce ponad miliona pacjentów. Ciężka, wysiękowa postać tej choroby (nAMD) może prowadzić do szybkiej i całkowitej utraty wzroku. U wielu pacjentów choroba jest rozpoznawana zbyt późno, m.in. z tego względu, że Polacy nie mają w zwyczaju regularnego badania wzroku. Dlatego też chorzy są narażeni na stopniową utratę wzroku, mimo że w ramach programu lekowego chorzy mają dostęp do nowoczesnych terapii, a leczenie schorzeń siatkówki jest w Polsce na wysokim, światowym poziomie. – Zabiegamy o nowe leki, które przekładają się na rzadszą potrzebę poddawania się zastrzykom, ponieważ to jest wielka ulga dla pacjenta, ale również dla systemu – wskazuje Małgorzata Pacholec, prezes Stowarzyszenia Retina AMD Polska.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.