Komunikaty PR

SKF TPMS

2023-07-03  |  18:00
Biuro prasowe

SKF TPMS jest bardzo użytecznym rozwiązaniem, ponieważ nieprawidłowe ciśnienie w ogumieniu obniża bezpieczeństwo jazdy. Nadmierne lub niedostateczne ciśnienie w oponie skraca żywotność opon, a w skrajnych przypadkach być także przyczyną „wystrzału opony”. Według badań, zaledwie 15%-owa odchyłka może skrócić żywotność opony o 10%! 

Dzięki systemowi monitorowania ciśnienia w oponach SKF, kierowcy mogą kontrolować ciśnienie w oponach w sposób dokładny i ciągły, co poprawia bezpieczeństwo jazdy, wydłuża żywotność ogumienia i optymalizuje zużycie paliwa.
 

System SKF TPMS o jakości OE robi różnicę

System TPMS od SKF do samochodów osobowych został opracowany w standardzie OE. Oznacza to, że w sprzedaży oferowane są zestawy spersonalizowane do poszczególnych pojazdów. SKF obejmuje 75% europejskich pojazdów wyposażonych w system TPMS.

Należy zatem zaznaczyć, że SKF Tyre Pressure Monitor różni się od większości urządzeń dostępnych na rynku, ponieważ nie wymaga żadnego programowania, co znacznie ułatwia montaż i aktywację. Czujniki SKF TPMS gwarantują wydajność równoważną OE oraz precyzyjne osadzenie i uszczelnienie.
 
System TPMS obejmuje monitor ciśnienia w oponach z ostrzeżeniem o niskim ciśnieniu, kontrolkę TPMS i narzędzie do resetowania TPMS.

Cechy SKF TPMS:

- Projekt i kalibracja zgodnie z normami jakości OEM
- Możliwość monitorowania ciśnienia, temperatury i ruchu
- Długotrwała żywotność baterii i niskie zapotrzebowanie na energię 
- Lekka polimerowa obudowa umożliwiająca pracę z dużą prędkością
- Solidne osadzenie i uszczelnienie
- Szybka i łatwa wymiana czujnika TPMS

SKF TPMS jest owocem dziesięcioleci ścisłej współpracy SKF z wiodącymi producentami pojazdów samochodowych. To połączenie nowoczesnych materiałów i zaawansowanego oprogramowania.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Polska ma na ulicach swój autobus elektryczny Biuro prasowe
2024-11-26 | 15:00

Polska ma na ulicach swój autobus elektryczny

Zielona Góra, Sieradz, Bełchatów, Mrągowo, Konin – to tylko niektóre miasta, w których pasażerowie komunikacji miejskiej podróżują pierwszym
Motoryzacja Zwrot kasy od Mio – akcja „Cashback” trwa!
2024-11-25 | 14:00

Zwrot kasy od Mio – akcja „Cashback” trwa!

Wideorejestratory zimową porą Kolejna już akcja zwrotu pieniędzy „Cashback” ruszyła 1 listopada i potrwa do 31 grudnia 2024 roku. Tym razem za wybrane urządzenia Mio możemy
Motoryzacja Czy miasta są gotowe na nowe środki transportu? 55% Europejczyków uważa, że nie.
2024-11-20 | 01:00

Czy miasta są gotowe na nowe środki transportu? 55% Europejczyków uważa, że nie.

Hulajnogi, deskorolki, hooverboardy lub monocykle elektryczne, segwaye, samochody autonomiczne – na chodnikach i drogach można znaleźć coraz więcej nowych pojazdów, choć drogi

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media i PR

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje marketing. Narzędzia AI dają drugie życie tradycyjnym formom reklamy

Z badań GroupM wynika, że już w najbliższym czasie połowa inwestycji w media będzie oparta na decyzjach wspomaganych przez sztuczną inteligencję, a do 2028 roku będą to już dwie na trzy transakcje. Prawie 9 na 10 przedstawicieli branży wskazuje AI jako technologię, która będzie mieć w najbliższym czasie największy wpływ na marketing. Debata o potencjale tej technologii rozgrzewa branżę, a możliwości jej wykorzystania wciąż przybywa – od planowania i optymalizowania kampanii reklamowych, przez influencer marketing, po media postrzegane jako tradycyjne, które dzięki innowacjom zyskują „drugie życie”.

Farmacja

Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Rolnictwo

Dane satelitarne w użyciu urbanistów i samorządowców. Mogą im służyć do przygotowania na zmiany klimatu

Do 2031 roku rynek usług związanych z danymi satelitarnymi ma wzrosnąć ponad czterokrotnie – przewidują analitycy. Na rosnącą podaż wpływ może mieć nałożony na dużą część przedsiębiorców, w tym producentów rolnych, obowiązek raportowania wpływu środowiskowego. Dane satelitarne są jednak cennym narzędziem również w rękach urbanistów i samorządowców. Z dokładnością do milimetrów pokazują zjawiska takie jak np. osiadanie gruntów, co pozwala na wczesne podejmowanie decyzji o kluczowych modernizacjach infrastruktury.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.