SAPPHIRE NOW 2020 w nowej formule - SAP zaprasza na cyfrowe doświadczenie

Kinga Woźniakowska
W dobrym tonie. PR
kinga|prwdobrymtonie.pl| |kinga|prwdobrymtonie.pl
+48663416733
prwdobrymtonie.pl
Czym charakteryzują się inteligentne przedsiębiorstwa? Jakie rozwiązania technologiczne odgrywają dziś kluczową rolę? Jak zachować ciągłość działań w obliczu pandemii? Już 15 czerwca rusza SAPPHIRE NOW, największy event SAP, który po raz pierwszy odbędzie się w formie wirtualnej.
W związku z globalnym kryzysem zdrowotnym wynikającym z pandemii COVID-19, firma SAP podjęła decyzję o przeniesieniu swoich sztandarowych wydarzeń w 2020 roku do przestrzeni cyfrowej, traktując to jako doskonałą okazję do stworzenia w pełni wirtualnego doświadczenia. Pierwszym z nich jest SAPPHIRE NOW – największa konferencja SAP, która przez ostatnie lata odbywała się w Orlando. Tym razem podróż za ocean nie będzie konieczna! W tej flagowej konferencji będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany nowymi technologiami w biznesie a uczestnictwo w wirtualnych prelekcjach, panelach dyskusyjnych lub sesjach wideo będzie nieodpłatne.
Poruszane podczas SAPPHIRE NOW tematy będą skoncentrowane na innowacjach, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w przedsiębiorstwach i wzorcowych przykładach zastosowań inteligentnych narzędzi w firmach z różnych branż. Tegoroczne wydarzenie zostało podzielone na trzy części:
-
SAPPHIRE NOW Vision – czyli spotkanie z dyrektorem generalnym SAP, Christianem Kleinem. To również doskonała okazja do zapoznania się z historiami klientów SAP, czy też z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi firmy.
-
SAPPHIRE NOW Converge – czyli cyfrowa platforma, na której SAP udostępni treści live lub na żądanie w określonych obszarach tematycznych. Na 11 kanałach prezentowane będą materiały dotyczące wyzwań, z którymi mierzą się różne branże, historie klientów SAP oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wśród poruszonych zakresów tematycznych znajdą się m.in.: Customer Experience, Experience Management, finanse, zasoby ludzkie czy rozwiązania dla firm z sektora SME.
-
SAPPHIRE NOW Unplugged – czyli seria rozmów z wybitnymi osobowościami, liderami i ekspertami, by zapewnić inspirację, motywację i wsparcie w tych trudnych i dynamicznie zmieniających się czasach. W ramach tego panelu pojawi się wiele wskazówek i myśli, które mogą być pomocne w zarządzaniu biznesem - nie tylko podczas kryzysu.
Głównym celem wydarzenia jest nakreślenie w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą wykorzystać swój potencjał, by osiągnąć rynkowy sukces, wzorując się na przykładach najlepszych rozwiązań technologicznych firm w różnych branżach.
Tak solidna dawka wiedzy, dzięki cyfrowej formie, dostępna jest dla każdego zupełnie za darmo. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja - chęć uczestnictwa w SAPPHIRE NOW 2020 należy zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.