Komunikaty PR

Rodzinny Zakątek – w pięknej okolicy, w „starych” cenach.

2023-03-22  |  08:00

Rodzinny Zakątek to kompleks domów w zabudowie szeregowej, położony na terenie Błażejewa, 20 minut od Poznania. Inwestycja składa się z czterech gotowych już i zamieszkałych etapów. W ramach V etapu, w sprzedaży są aktualnie domy z 2 szeregów. Jeden z nich jest gotowy, pierwsi mieszkańcy są już po odbiorach, a w pozostałych lokalach prowadzone są m.in. prace wykończeniowe związane z uzyskaniem podwyższonego standardu deweloperskiego. Drugi szereg będzie gotowy na przełomie września i października bieżącego roku. Inwestor, KM Building proponuje domy o powierzchniach 74 i 92 mkw. Cena pierwszego wynosi 465.000 zł brutto, a drugiego 550.000 zł brutto. – W sprzedaży mamy jeszcze kilka gotowych do zamieszkania domów. Dwa z nich proponujemy w starych cenach. Mniejszy to 415 tysięcy, a większy – 480 tysięcy złotych. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do nowego lokum, a przy tym zaoszczędzić środki finansowe np. na wykończenie.  Ponadto oferta wszystkich naszych domów, a ściślej mówiąc ich cena, spełnia warunki zapowiadanego rządowego programu Pierwsze Mieszkanie. - wskazuje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Mniejszy metraż proponowanych przez dewelopera domów to salon z aneksem kuchennym i łazienka na parterze, dwie odrębne sypialnie i toaleta na piętrze, a także strych, który można zaadoptować na powierzchnię użytkową. Natomiast większy dom, poza wymienionymi pomieszczeniami, składa się z dodatkowego pokoju z garderobą, jak również pomieszczenia gospodarczego. Ponadto, do użytku mieszkańców jest również balkon, ogródek i darmowe miejsca postojowe. Deweloper oferuje domy w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że w cenie nieruchomości dostępne są m.in. trzyszybowe okna, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, posadzki izolowane przeciwwilgociowo, okablowanie alarmowe, ogrzewanie podłogowe, taras, wejście i chodniki wykonane z kostki brukowej czy opłotowanie ogrodu. Co istotne, lokale są także przygotowane pod instalację systemu fotowoltaicznego czy systemu indywidualnego sterowania ogrzewaniem. Mieszkając na Rodzinnym Zakątku można korzystać z udogodnień w formie sklepu spożywczego „Żabka”, dwóch placów zabaw oraz drogi dojazdowej z kostki brukowej.

Błażejewo, gdzie powstaje osiedle Rodzinny Zakątek to miejscowość oddalona niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. Dostępna jest również komunikacja podmiejska. Malowniczy teren inwestycji graniczy z lasem. Liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei położony nieopodal Kórnik gwarantuje wszystko co potrzebne do komfortowego mieszkania. Są tu szkoły, przedszkola, apteki, markety, centra usługowe czy restauracje.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Teraz albo nigdy? Zobacz, kiedy warto kupić mieszkanie Biuro prasowe
2023-06-02 | 11:00

Teraz albo nigdy? Zobacz, kiedy warto kupić mieszkanie

W kwietniu ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym urosły kolejny miesiąc z rzędu – czytamy w specjalnie przygotowanym raporcie portali RynekPierwotny.pl i GetHome.pl. Biorąc
Dom STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów!
2023-06-01 | 01:00

STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów!

Firma STYROPMIN świętuje 30 urodziny! Od początku lat 90. nieprzerwanie dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały termoizolacyjne. Jest wiodącym i jednym z największych
Dom Postępy na Osiedlu Poznań Malarska
2023-05-31 | 09:00

Postępy na Osiedlu Poznań Malarska

Trwa rozbudowa projektu mieszkaniowego Osiedle Poznań Malarska. Na granicy stolicy Wielkopolski i Szczytnik powstaje inwestycja z lokalami w zabudowie bliźniaczej, szeregowej oraz

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.

Nauka

Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.