Produkty Häfele dostępne od jednego kliknięcia!
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Firma Häfele rozpoczęła współpracę z Lignumsoft, jednym z wiodących producentów i dystrybutorów oprogramowania dla branży meblarskiej w Polsce. Oznacza to, że już wkrótce produkty Häfele będą dostępne od jednego kliknięcia!
Lignumsoft znany jest ze swojego bestsellerowego oprogramowania do projektowania mebli – Corpus. Stanowi on nieodzowne narzędzie przy konstruowaniu mebli kuchennych, mebli biurowych, mebli sypialnianych, mebli hotelowych, wszelkiego rodzaju szaf i komód, jak również mebli nietypowych, niestandardowych i w pełni spersonalizowanych. Już wkrótce w bibliotekach programu Corpus, a potem również i programu BAZIS, użytkownicy znajdą kilkaset produktów Häfele. Będą to m.in. innowacyjne systemy szuflad, podnośniki, zawiasy, prowadnice, profile ledowe, złącza, systemy regulacji, carga, gniazda czy podpórki półek.
– Häfele to bardzo ważny partner technologiczny na liście Lignumsoft. Nasze produkty są bardzo wysoko oceniane i chętnie wykorzystywane przez producentów mebli. Współpraca z Lignumsoft to krok do jeszcze większej dostępności naszego asortymentu. Produkty Häfele będą pojawiać się w bibliotekach stopniowo – zaczniemy od systemów szuflad, a następnie będziemy wprowadzać kolejne – mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele.
Jak działa Corpus?
Oprogramowanie Lignumsoft umożliwia szybkie i intuicyjne projektowanie 2D i 3D w czasie rzeczywistym, zarówno pojedynczych elementów mebli, jak i bardziej złożonych realizacji, aż po kompletne wnętrza. Zaletą programu Corpus jest dowolność oraz możliwość modyfikacji projektu na każdym jego etapie, co oznacza, że użytkownik może wybrać z biblioteki każdy element lub też cały mebel i zmieniać go wedle własnego uznania. – Projektując w programie Corpus lub BAZIS, po wybraniu danego produktu z biblioteki okuć i akcesoriów meblowych, oprogramowanie automatycznie nanosi w projekcie odpowiednie umiejscowienie oraz typ i rozmiar nawiertów, które później w formie wygenerowanych plików produkcyjnych można bez problemu przenieść na maszynę CNC, by wdrożyć produkcję – wyjaśnia Adam Wileński, właściciel Lignumsoft i dodaje, że każdy użytkownik może stworzyć własne biblioteki produktów, które będzie wykorzystywał przy późniejszych projektach.
Zaletą oprogramowania jest również fakt, że każdy element z biblioteki posiada numer katalogowy, szczegółowy opis, parametry techniczne i cenę, co pozwala na przygotowanie kompletnego kosztorysu dla klienta. Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość wygenerowania rysunków złożeniowych 3D, a także pełnej dokumentacji drukowanej. Corpus zapewnia także kompatybilność z szeroką gamą maszyn CNC producentów, tj. SCM, Infotec, Vitap, Felder, Biesse, Homag, Holzher czy Masterwood.
Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.
Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje
Nowa Murowana z miesiącem korzyści
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł
Historyczna polska akwizycja w USA sfinalizowana. Chemiczny koncern należący do Kulczyk Investments zyskuje mocną pozycję w Ameryce Północnej
Chemiczna grupa Qemetica, należąca do portfela Kulczyk Investments, sfinalizowała transakcję nabycia od koncernu PPG biznesu krzemionki strącanej za 1,2 mld zł, czyli ok. 310 mln dol. Tym samym przejmuje fabryki w Holandii i USA, stając się trzecim graczem w Europie i drugim w Ameryce Północnej na rynku tego surowca, kluczowego m.in. dla globalnej branży motoryzacyjnej.
Infrastruktura
PGE: Na dniach zapadnie decyzja inwestycyjna dla Baltica 2. Ta morska farma wiatrowa ma zacząć działać od 2027 roku
Wyniki finansowe i operacyjne PGE Polskiej Grupy Energetycznej za III kwartał 2024 roku są stabilne i zgodne z wcześniejszymi szacunkami, co pozwala utrzymać kurs na wielkoskalowe inwestycje transformujące polską energetykę – podała spółka. Jednym z flagowych projektów jest budowa Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica o łącznej mocy ok. 2,5 GW. W najbliższych dniach zapadnie decyzja inwestycyjna w sprawie jej pierwszego etapu, projektu Baltica 2.
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.